reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota ja wstawalam miliard razy:(

Lilus Franek mi zrobil z nocy 20 minutowe drzemki marudzi chce tysiav rzeczy na raz i sam nie wie co chce. Drze sie wnieboglosy przy ubieraniu, a w dzien ma 2 drxemki po 20 minut oby to Zoli nie spotkalo bo mi juz sil brak:( z pozytywow zdarzaja mu sie fazy takiej fajnej zabawy wyglupow i smiechow .

Makota ja tez chcd sciac cos w syylu jagodki
 
reklama
Zbiorowy terroryzm gosia i znecanie sie psychiczne i fizyczne a zeby matki nie padly to rano jedna dluzsza drzemka tak jak u makoty i usmiechy przez dzien:) Franek sie ostatnio cieszy do zabawek w karuzeli nad lozeczkiem:)
Mam pytanie wasze dzieciaki tez juz wykazuja takie charakterki typu zabiore mu pilota jego ukochansgo bo pcha do buzi i jest taka awantura ze ho ho
 
Angelika - ja myslalam, ze starsze dzieci maja fochy, ale Adas tez sie denerwuje gdy cos jest nie po jego mysli. A pilot i telefony to najlepsze zabawki :D

Moje wlosy sa cienkie. W zwiazanych wygladam zle, w rozpuszczonych jeszcze gorzej. Moze w krotkich bedzie ok... Mam fajnego fryzjera, ale zapytam go o zdanie po nowym roku, bo niedawno bylam :p


Dasiowa raczka pilnuje abym nie uciekla z lozka. Kiedy raczka wyczuwa oszustwo od razu jest pobudka :o utulam i spi. Terrorysta...
 
Witajcie

O to trafiłam w temat.

Mój poranek tragiczny. Poklocilam się z córką. Tzn ona się na mnie darła krzyczała itp a jak jej odpowiedziałam adekwatnie to stwierdziła że weźmie mnie na płacz.
Niektóre z was mówią że dzieci jeszcze tak nie gadają to ja poproszę o zamiane. Moja tak nawija że mnie głowa boli. Z uśnieciem jest problem oczywiście ale jak już uśnie to taka bloga cisza aaaah :)
Nocka jak zwykle. Za to rano zrobiła trzydniową kupę która się w pampa nie zmieściła. Po brokule. Strasznie kwaśna :/ to normalne?

Limonka zdrówka!
Angelika Makota czekam na fotki
Kornela moja też późno zasypia


Aaa sorry że nie uprzedziłam o narzekaniu ;)
 
Ostatnia edycja:
Czesc współczuję ciężkich nocek dziewczyny. Znam to, u nas też.się zdarza i wtedy jestem wybitną wredną babą.
Elifit u nas dzisiaj też kupa gigant, tyle że my tak mamy raz na tydzień.

My dalej u teściów. Wczoraj doprowadzili mnie do szału i aż dziwne bo nie mialo to żadnego związku z dzieckiem ;) i ciągle mi jedzenie wciskają, na hasło "no jedz" reaguje już jak byk na płachtę wrrr

Dzisiaj znowu gościna z tymi samymi ludźmi, czwarty dzień z rzędu... i o czym tu gadać? Pod tym względem dziecko jest super bo zawsze mogę iść "karmić" albo "usypiać".

Dziewczyny scinajcie włosy, trzeba próbować a one w końcu odrosną :) ja po zmianie czuję się super.

Wszyscy tu kasxla i Mel też zaczęła rano i jak dłużej na plecach leży. Powinnam ją chyba zabrać do lekarza co? Bo na śląsk wracamy dopiero po nowym roku.
 
Chce ktoś dziecko całkiem ładne i w miarę nowe???

Nie mam siły w nocy nie śpię a dzisiaj to już przechodzi samego siebie płacze w kółko:/ sorry ze narzekam ale nie mam sie komu pozalic;/
 
reklama
Do góry