reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hej :)
Jak tam brzuchole po swiętach, ja to jestem przejedzona hehe.

Julka raz lepiej raz gorzej, czasem też mam masakre także łącze się w bólu. Tyle że u nas w dzień masakra w nocy ok ale w dzien czasem tak nic nie pasi, że człowiek mało nie oszaleje. No i te mini kritkie drzemki. Już nie wiem co robić, żeby chociaż raz dziennie godzinke się przespała. Ehhh

No własnie mi się obudziła równo po 30 minutach :/
 
Dzień dobry po świętach.

Dojadam pozostałości także jeszcze z kilo przybędzie w talii :p

Limonka Zuza też raz taka raz taka i też wieczory lepsze. Myślę że u nas to nadmiar wrażeń bo nadal mamy gości.

Z opisu skoku to wynikało by że skok. Wkurza się przy ubieraniu nic nie pasuje jęczy przez sen itd

Makota myślę że te pobudki w nocy są właśnie przez skok a jeszcze wybudzasz go odkładając do łóżeczka.

Lilla gratki kaszek :)
 
Ostatnia edycja:
Hej sory ze o sobie ale umieram. Chyba rozkłada mnie poważne chorobsko. Nie dość ze te plecy tak bola ze muszę kilka razy prochy brać to dziś doszło klucie w uchu jak podnoszenia głowę i ogromny bol głowy z jednej strony i do tego mnie telepie. Masakra mam nadzieje ze to nic poważnego bo juz mnie Marysia te dolegliwosci. Zaczynam czuć się jak hipochondryk jakiś :/

To się wyzalilam a teraz spokojnej nocy :)
 
Ja byłam z mężem w pubie :D
Polozylismy dziecko spać i wróciliśmy przed pierwszym karmieniem :)
Limonko zdrowia :*
Makota powodzenia z Daskiem.
Undomiel jak nowa chusta?
Angie jak sie Franio sprawuje?
Właśnie zmieniłam pampersa gdyż wyczułam smrodek, a mój dzieciak teraz trenuje przepychanie ścian łóżeczka turystycznego :p
Pol nocy jęczy i nie wiem czy to przez kupę czy gluten. Będę obserwować.
Kornela u nas tez trochę śniegu juz spadło. Czy gdy wizyty się skończyły Bartuś zasypia szybciej juz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry!

Wstawalam milion razy, ale od 4:30 do 8 spalismy bez przerwy...

Czytam o kaszkach i probuje sie na cos zdecydowac. Wrocilam na kontrowersyjny watek kaszkowy na fejsie i przy okazji ujrzalam jakies dowcipy, ktore nic nie zmienily w moim zyciu :D widocznie sie starzeje i nie rozumiem przekazu i celu :/

Tak po swiatecznie, mam w planie sciac wlosy na zupelnie krotko, ale brak mi odwagi.

Lilla - Zola jest laskawym dzieckiem :p
Angela - wyspalas sie? :p
 
Do góry