reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
o jejku jestem padnięta... pakowanie w miare skończone ale na bank czegos zapomniałam..

katka to oburzające wręcz. kazac dziecko zostawić...... może jeszcze na zewnątrz

fajnie że u was przygotowania idą. ja nie zrobiłam nic. jade na gotowe do mamy i teściowej.

dzieki za gratulacje w sprawie mieszkania. mnie osobiście urządzanie troche rpzeraża. nie mam takiego zmysłu dekoratorskiego... ale jednak najwazniejsze aby mieszkanie było funkcjonalne i wygodne.

dobranoc

jutro wyjeżdząm.. chyba sie nie doezwe az do niedzieli.. nie mam bb na telefonie.. mam sredniowieczny telefon.

wesołych świąt wszystkim i szczególnie naszym maluszkom w pierwsze święta!!!!
 
Kum koniecznie chwal się pomysłami na dekorowanie swojego m. Pamiętam ile frajdy mi sprawiało szukanie inspiracji do sypialni :)

Uff cały dzień w kuchni i jeszcze tyle do zrobienia. Pewnie będę siedzieć do nocy.
Zuza dziś nawet spokojna. Dostała kostkę od Mikołaja i zawiesza się na niej. Ale spać nie chciała usnąć inaczej niż w chuście.
 
Dobry wieczór!
Kat to odurzające co ta baba w sklepie powiedziała. Ja we wrześniu miałam taką syt w miejskim wc, że mi babka kazała wózek z dzieckiem na zew zostawić; "no przecież nikt pani dziecka nie zabierze"

u mnie mama wszystko przygotowuje bo ja się dzieckiem zajmuje a ona ciasta robi, i rybki. Ja dzisiaj obiad zrobiłam i mama ode mnie przepis zgapi bo babci bardzo smakował a na starość wybredna jest. :)
Młoda się z kupa męczyła po marchewce ale dzisiaj po kapieli taaaaaka kupę (sa już stałej konsystencji) zwalila podczas przebierania ze tylko zgarnialam pieluszka zeby dalej miejsce robić. ładnie dzisiejsze brokuły popedzily :D
Byliśmy tez dzisiaj podpisywać księgi w kosciele do chrztu. Dałam 100 na kościół. myślę że dobrze. sporo wydatków mamy niestety. w pon sterylizujemy sunie w koncu. moj maz się ciągle bal bo sie często mopsy nie wybudzaja z narkozy, ale nareszcie się ogarnął.
Idę do łóżka juz.
Spokojnej nocy bez jekow.
 
Hej dziewczyny,
wpadam tylko zyczyc Wam wesolych, rodzinnych i spokojnych swiat.
Przez te swieta nie mam czasu nawet pomyslec o czyms innym, robie doslownie milion rzeczy na minute:/
Z tesciowa ledwo juz wytrzymuje:// masakra jakas, ta kobieta mnie zaskakuje kilkadziesiat razy w ciagu dnia. Ostatni jej tekst, to ze ona i siostra meza uloza mi menu na chrzciny.. Super, jak zrobia zakupy, zaplaca za wszystko to niech i ukladaja menu..
Nie jestem w stanie Was nadrobic, wpadlam tylko z zyczeniami swiatecznymi.
Lilla, udanych chrzcin;) i lepszego humoru! Na pocieszenie dodam,ze mam to samo. Tu zle i tam zle:/
 
Hej :)
Normalnie wbijam do was wszystkich na swięta :D Takie pyszności się tu szykują :)
Kum urządzanie mieszkania napewno do łatwych nie należy, sama miałabym pewnie problem ale jest tyle inspiracji, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Widzę, że niektórym dzieci podmienili, powiem wam, że to minie :D Moja Julka była marudna całymi dniami jęczała i w ogóle nic jej nie pasowało od dwóch dni jest moja córunia (tfu tfu żeby nie zapeszyć)

Tak więc kobiietki kochane,Życzę wszystkim Wesołych Spokojnych Świąt, aby ten czas był pełen radości i aby nasze słodziaczki miały cudowne pierwsze święta. :):)
 
Nakarmilam Młoda o 5.30 i zasnąć nie mogę. Mąż dla mojego lepszego samopoczucia śpi na podłodze. Przejął się moim dołem i może przemysli kilka rzeczy. Ogólnie to lepiej spałam wiec humor lepszy. Dzisiaj spokojnie w domu, a jutro szał chrzcin. Wcale nie wiem jak to będzie wyglądać bo ma ksiądz nie poinformował. wiem ze będzie z mszą ale w której części mszy się to odbędzie??
 
Lilla u nas chrzest jest po kazaniu przed komunia.
Dziewczyny życzę Wam wszystkim WESOLYCH SWIAT,pelnych miłości i radości.

Bartek zasnal po 1 z takimi jękami i placzami ze jestem zmeczona
 
reklama
Kochane Wirtualne Koleżanki ;)

Wesołych Świąt dla Was i dla Waszych Rodzin!

Mam nadzieję, że święta spędzicie w ciepłej, rodzinnej, zdrowej i bezstresowej atmosferze, z odrobiną czasu na chwilę wyciszenia i refleksji ;)
 
Do góry