reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Katka - gratulacje

Michalina - wakacje to szumne słowo bo mają być tylko 3 dni.. mam nadzieję, że uda sie coś pozamieniać. Już sie nastawiłam i kropka! Ja też chcę do miasta. Cały czas te same drogi i nudy! Jak skończymy remont to zapraszam na kawkę\. Może dziewczyny się jeszcze razem nie pobawią ale to zawsze jakaś rozrywka :D

Oby dwa śpią, czas zasiąść do książki
 
oooo KATKA! :-D GRATULUJĘ!

wetnę się w temat ulewania - mój Adaś duuuużo ulewał i chlustał (jakieś 3 tyg temu) miałam karmić go spod pachy, ale nie potrafiłam :no: nawał przeszedł i tym samym ulewanie się skończyło. pilnowałam też bardziej niż zwykle odbijania. po karmieniu kladłam "luzem" Adasia na kolanach, po chwili delikatnie podnosiłam do góry a on ładnie odbijał. wcześniej mieliśmy z tym problem, bo Adaś zasypiał przy cycu i budził się przy odbijaniu, ale już mi przeszło :-p

teraz czasami uleje, ale nie na taką wielką skalę.
 
U mnie nie jest to związane ani z nawałem, ani z za szybkim wypływem mleka, czy łapczywym jedzeniem - bo nic takiego nie ma miejsca. Straszne mam dziś problemy z podaniem zagęszczacza, bo wisi na mni ciągle i nie mam kiedy odciągnąć mleka do rozrabiania,a z wodą on nie chce tego pić. W ogóle się wkurza,że zamiast cycka dostaje strzykawkę.. Ech.. a jak mu nie da, to rzyga.. Porażka.. Niech ten dzień się już skończy.. Aha dałam cyca, uśpiłam go. pospał 5minut:sorry2::wściekła/y: Zwariuję.. A jest tai ukrop, że póki co nie wyjdę z ni na dwór, bo się zagotuję

Katka gratuluję!!!
 
Kornelia a weź spróbuj nakarmić dziecko, jak przyśnie przy cycu wyciągnij mu go z buzi, trzymaj gdzieś przy nosie, zakryj pierś, mów do niego i głaszcz po pleckach, przenieś do łożeczka, połóż na boczku, głaszcz po pleckach i mów do niego. u mnie to skutkuje. póżniej jak go przykrywam to tak jakby dociskam kocyk do niego i mam spokój.

mój czasami smokiem pluje, a czasami nie. gdybym miała dawać mu cyca zamiast smoczka jak idą piardy, to pewnie bym już nie miała brodawek ;)
 
Katka super!!!

Michalina mój raczej czasem mam wrażenie, że się wgapia w coś, ale nie zauwazylam żeby wodzil wzrokiem. Jak go kładę na brzuchu to głowę daje chętniej na lewo czyli kładzie się na prawy policzek i tak też woli cyca ssac. A Twoja Melka?

Co robicie żeby zmiekczyc tetre po praniu? Ja pasuje z ustawieniem na 3 kropki, ale nie jest miła w dotyku
 
Ostatnia edycja:
a właśnie dziewczyny - czy wasze dzieci dostały skierowanie do okulisty? myślałam, że to w standardzie, ale Adaś nie dostał
 
reklama
Makota- do okulisty nie dostaliśmy, za to d poradni audiologicznej w 3 miesiącu życia tak. A co najlepsze zapisy we wrześniu na przyszły rok. No wróżką zmieniającą bieg czasu to nie jestem. Jeśli cie coś niepokoi to pediatra na pewno da ci skierowanie.
 
Do góry