reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

NO najgorzej ze on po kazdym jedzeniu ulewa od wczorj, wczesniej zdarzalo sie troszke raz albo 2 dziennie ale nie za kazdym razem. Powinnam isc z tym do pediatry czy poczekac i poobserwowac jeszcze? Okropny dzien:-(
 
reklama
NO najgorzej ze on po kazdym jedzeniu ulewa od wczorj, wczesniej zdarzalo sie troszke raz albo 2 dziennie ale nie za kazdym razem. Powinnam isc z tym do pediatry czy poczekac i poobserwowac jeszcze? Okropny dzien:-(

A próbowałaś zmienić pozycję karmienia? Zmusić dziecko do wolniejszego jedzenia czyli pozycja na leżąco albo na twoim brzuchu na leżąco. Wolniej je, mocniej ssa, mniej ulewa - tak mi pani od laktacji mówiła w szpitalu. Albo w tradycyjnej pozycji ty mocniej do tył odchylona, żeby z cyca samo nie leciało tylko żeby trzeba było ciągnąć mocno.
 
2 razy dziennie to jest nic. Fizjologia. Domknie się zwieracz żołądka to przestanie ulewać. Karmienie na brxuchu to zły pomysł - przy ulewaniu nie uciskamy brzuszka. Jak karmisz na siedząco, to nóżki i pupę trzymaj niżej.

Dziś pierwszy raz się zachustowaliśmy. Przy wkładaniu Adaś się porzygał standardowo. Po 5 minutach Maluch spał, a ja poprasowałam. Żelazko + chusta elastyczna.. masakra:baffled: Po prasowaniu go wyjęłam do łóżeczka, ale po 10mmin było już po spaniu:dry:
 
jagodka wiem ze 2 razy to nic dlatego sie nie martwilam ale wczoraj bylo po kazdym jedzeniu a po butelce to byly 4 takie chlusty ze malo zawalu nie dostalam. Dzisiaj z cyca tez ulewal ale mniej juz. No i nadal nie spi
 
Kornela mój syn też z tych, które prawie nie śpią w dzień i prawie ciągle płaczą także łączę się z Tobą w bolu
 
ja nie rozumiem tego bo na poczatku pieknie jadl i spal a teraz idzie sie zalamac. Ciagle trzymam go na rekach i czasem juz placze razem z nim.A kazdy mi mowil ze takie dzieciaczki tylko jedza i spia, jasne:-(
 
Czesx dziewxzyny...nie mam ostatnuo czasu nawey was czytac...masakra...jak nadrobie przy okazji to sie poudzielam chocisz pewnie nie wbije sie w temat

Mam wazne pytanie.kto wie jak sie nazywa ten super specyfik z niemiec na kolki?potrzebuje szybko odp :(
 
reklama
"Katka oficjalnie z dumą zamyka lipcówki :-) Oliwia przyszła na świat dziś o 2:45 siłami natury ale natura tutaj niestety nic nie pomogła... Przeżyłam koszmar ale najważniejsze że już po wszystkim i teraz psychicznie będę dochodzić do siebie. Oliwia miała 3650g i 54cm. Pozdrawiamy wszystkie bb-ciocie. Dziękuję za wsparcie i dobre słowo."
 
Do góry