reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Rożek też mam ale zwykły bez usztywnienia. Zobaczymy czy sie przyda :) Miałam w komplecie do łóżeczka i pościeli :)

Co do prezentów dla starszaków to słyszałam, że to naprawdę fajny pomysł nawet na youtubie widziałam taki filmik. Super to wygląda i dziecko starsze też od razu inaczej podchodzi do tego.

U mnie dzisiaj nawet znośnie chociaż miała niedawno moment, że myślałam, że nogi to rozdrapie całe. Jakoś mi przeszło narazie. Niestety nikt ie dzwonił, liczę że jutro dadzą mi znać.

Ciuszki to to chyba jednak więcej mam na 62. I tak się zastanawiam czy nie dokupić czegoś na 56 ale głównie myślę o bodziakach. Poczekam do prezyszłego tyg mam mieć usg zobaczy jak tam mój wielkolud rośnie :):)
 
reklama
Super z tym usg. Za darmo bedzie?

Skurcze b-h obejmuja caly brzuch, nie jego kawalek. Twardy kawalek brzucha to moze byc ulozenie dziexka.

za darmo i w dodatku w niedzielę :-D w soboty M przeważnie pracuje.

ps. Days Remaining - 38 :cool2:

M. kolegi żona urodziła 25 maja CC. dzisiaj ów kolega, zadzwonił do M. i zapytał, czy nie chcemy kupić koła poporodowego za 20 zł :oo:zadzwonił tylko i wyłącznie w tym celu. przedsiębiorczy :tak::-) na miejscu M. powiedziałabym mu, że dam sobie radę bez, albo, że mam jeszcze miesiąc do porodu i nigdzie nie jest powiedziane, że z tego koła skorzystam, bo może też będę miała CC. jestem ciekawa, co jeszcze będą chcieli mi sprzedać :cool2:

ja czekam aż M zrobi koktajl truskawkowy, ale ciągle zajmuje się czymś innym...
 
Jeśli chodzi o rozmiar to z usg tylko sie sugeruje wagą. w sensie czy pulchny bobas czy obwód brzuszka duży. Mój Aru urodził się 3850 i wyglądał jak niemowlę a nie noworodek
 
Limonka- Zazdroszczę tygodnia ciąży i usg!! Ja miałam już 4D - super przeżycie:) Chyba że dzidziuś zasłania się rączkami:p Jak to zawsze u mnie bywa mniej lub bardziej! Daj znać jak było:)
 
Ja zjadłam makaron z truskawkami i jeszcze na koktajl mam ochotę :-D
Kopacz - a gdzie ma iść jak nie w cycki :-D:-D:-D
Ja mam trochę 56 i bardzo dużo 62. Powiem wam szczerze, że nie znam wśród znajomych ani rodziny wiele dzieci, które urodziły się ze wzrostem powyżej 56, ale bywają małe ludziki michelin i wtedy 56 może być za ciasne :sorry2:
 
Cześć wieczorkiem
Też dziś miałam koktajl truskawkowy, ale stanowczo za mało. Chyba cały litr bym mogła sama wypić
Ubranek też najwięcej na 62, troche na 56. Chociaż jak chciałam wybrać bodziaka z długim rękawem na wyjscie ze szpitala jakby było lekko chłodniej to okazało sie że nie mam ani jednego :D także muszę dokupić. W piątek mam w planach odwiedzić biedaszop i nabyć coś ładnego.
Też myślałam nad prezentem, może tym przekupię trochę mojego mamisynka. Myślałam nad takim dużym garażem, całkiem dobrze wygladał w sklepie, no chyba ze dostanie go na dzień dziecka.
Wróciłam właśnie z koncertu, w domu kultury był z okazji dnia matki, występowały dzieciaki z przedszkola, Igor zadowolny, potańczył, poklaskał, pobawił się z dziewczynami i nie chciał wracać

Makota - fajnie z tym usg. Kciuki, zeby Adaś ułożył się twarzowo :)

Ewa - kciuki!!!! juz niedługo będziesz pełnoetetową mamusią

Jagódka - nie dziwię się, ze się wzruszyłaś, fajne są takie występy, może za rok się doczekam jak Igi się dostanie do przedszkola

Spakowałam do torby podkłady, majty, te wielkie podpaski i ręcznik i zabrakło miejsca więc sobie darowałam. Chyba muszę zmienić torbę na większą, albo kupię ta z biedronki

Rożek mam taki sam, standardowy model :) ale dokupię jeszcze taki flanelkowy otulacz na cieplejsze noce

Doti - piuropusz wygrywa, a powiedz jaka jeszcze była reakcja na wspólny wyjazd do Kenii?? bo pewnie miał na myśli prawdziwe męskie polowania :D A ja zastanawiam się, czy byłabym w stanie zaakceptować takie hobby, chyba ciężko bym się miała z tym pogodzić
 
zrobiłam (na spółę z mężem)kuźwa obiad dla teściów, a oni poobiedzie tak mnie wkurzyli, że się poryczałam i poszłam na górę do siebie. jeszcze się dziecko nie urodziło, a już mnie pouczają. najgorsze jak teściowa wypaliła : "to ty sobie pojedziesz do Polski, a dziecko nam zostawisz." bo dyskusja była, że chcę z 5-6 tygodniowym dzieckiem do mojej mamy pojechać. hormony mi nie wytrzymały i wściekłość zamieniła się we łzy.

poza tym brzuch mnie kłuje w okolicach jajników przy zmianie pozycji, jak wstaje, czy siadam.
 
Lilla przykre są takie komentarze:sorry2:
Cholera, ale mnie szyjka piecze i kłuje, masakra..:baffled: wzięłam sobie relaksującą kąpiel, bo od jutra tylko prysznic przez pewien czas;-) leżę i czuję jakby mi ktoś grzebał od dołu czymś ostrym..Zaraz się nafaszeruję magnezem i no-spą..
 
reklama
Lilly wprost im mów że dziękujesz za rady ale żeby wychowanie zostawili wam. Inaczej ci wejdą na głowę:/
Pamiętam jak mi teściowa mówiła że za cienko ubieram. Ehh :(

Jagodka poleż może z poduchą pod pupą żeby Adaś się do góry cofnął.
Ja muszę iść się wykąpać ale strasznie mi ciężko nawet stać w pozycji pionowej. Zuzu jest bardzo wysoko uff
 
Do góry