reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
daga, monia - ja z Alxem tez mialam straszna zgage ale mnie nic nie pomoze bo to kwestia ulozenia malego. Ja czuje, ze zoladek mam prawie w gardle no i chcac nie chcac gdzies tam te kwasy sie odbijaja... taki urok...:baffled: przesad u nas sie sprawdzil bo Alex urodzil sie ze slodkim irokezem, do dzis wlosy mu rosna jak szalone, tyle, ze pioreczka z nich

Ja dzis zrobilam te tarte bananowa i cholera nie wyszla:wściekła/y: wkurzylam sie...
 
My popołudnie spędziliśmy na placu zabaw w miejscowości, gdzie mieszka moja bratowa. Kinga bardzo lubi swoją siostrę stryjeczną, która jest 3 mce młodsza, ale fajnie się dogadują. Wybawiły się dziewczynki za wszystkie czasy.
Fotki na fb :tak:

daga, moja córka to jogurty bardzo lubi i wszelkiego rodzaju serki. W ogóle "mleczna" z niej panna :-D

Kkasiulka, z jednej strony Ci zazdroszczę takiej teściowej, mieszkającej z dala od Was :-) Wiesz, o co mi chodzi. Moja mieszka 8 km ode mnie i średnio się widzimy raz w tygodniu. Ale mam wrażenie, że gdyby nie jej wnuczka (zresztą jedyna póki co) to do mnie jako do synowej by tak nie wpadała. Nie to, że mam pretensje, że wnuczkę odwiedza a nie mnie, bo wiadomo, to jest jej babcia i ma święte prawo...Ale wydaje mi się, że ona traktuje mnie bardziej jako matkę swojej wnuczki, a nie synową. Chociaż nie powiem, nie raz stanęła po mojej stronie. No ale to teściowa :-D


Corin, podaj dokładny link, gdzie Cię można podziwiać :-D
 
daga - ja robilam te. Wszystko okey tylko ta masa budyniowa wyszla za rzadka, w ogole si nie zsiadla jak na obrazku i szczerze powiedziawsze nie wiem jak mialaby sie zsiasc skoro to zwykly budyn jest... jak kroje to az wyplywa razem z bananami... Moze chodzilo o to zeby to byly duze kawalki a tylko zalane tym budyniem? nie mam pojecia w kazdym badz razie da sie zjesc ale szalu nie ma, a prezentuje sie wrecz tragicznie :-D

Tarta bananowa - Przepis
 
Cześć Dziewczyny!

Moje dziecko coś w nocy chyba odreagowywało, kręciło się i wierciło, popłakiwało ze 3 razy...hmmm.... wczorajszy dzień chyba dał się we znaki. A dziś wstała o 6.30 (niecałą godzinkę niż zwykle wstaje) i... trochę już jest śpiąca, znaczy niewyspana. Ciekawe, czy nie maruda będzie bo teraz za nic nie chce usnąć, a się pokłada na podusi.
Wasze Dzieci też tak mają, jak wstaną za wcześnie? Moją to na pewno budzi głód, bo od razu, jak oko otworzy to woła "mniam, mniam". I zjada jednym tchem całą butlę na gęsto. A jak zje to już potem nie może zasnąć sama.


daga, teściowa ogólnie nie jest jakaś straszna, wcześniej może była bardziej otwarta do mnie, więcej ze mną rozmawiała.
 
reklama
Witam porannie!

Nic nie mowcie o zlych nocach bo u mnie jak w piekle! Nie za sprawa Alexika oczywiscie ale mnie samej - a to za goraco, a to stopy suche i trzeba wstac i nabalsamowac, a to boli miednica i tabletki trzeba wziasc, a to zgaga pali i trzeba siku zrobic zeby zoladek mogl opasc nizej... I tak minela nocka :baffled: Alexik wstal za to 7:15 w wysmienitym humorze, troszke sie jeszcze poprzytulalismy i pojechal do niani. U nas jutro wolne - kolejny wymysl islandczykow ktorzy maja chyba najwiecej wolnych dni na celebrowanie *******. Jutro FB zaleje fala 'szczesliwego lata' :eek: nie nie rozumiem po co sobie zyczyc udanego lata, rownie dobrze co poniedzialek mogliby wykrzykiwac udanego tygodnia... Moze troche marudze ale to pewnie dlatego, ze moj M. jakims cudem w tym roku pracuje prawie we wszystkie swieta i podczas gdy wszyscy beda spdzac czas w rodzinnym gronie to my z Alexikiem znowu sami, ehhh...

daga - wieczorem kiedy zerknelam na ciacho to juz sie az tak nie wylewalo, troche sie rozpada ale i tak nie jest zle... Gdybym widziala, ze to bedzie takie rzadkie to dodalabym masla no ale jak przepis to przepis, myslalam, ze wszystko bedzie dobrze...

monia - dopiero teraz zobaczylam jaka dluga urodzila sie Kinia! 5 cm dluzsza niz Alex, wow :szok:

Ostatnio zamawialam taki album ze zdjeciami z pierszego roku Alexa, gdzie zdjecia sa drukowane na sztywnych kartkach. Dzis przyszedl, nie moge sie doczekac go zobaczyc bo projekt wygladal super, ciekawe jak w rzeczywistosci. Planuje drukowac taki Album co roku - teraz jeszcze osobno dla Alexa na drugi roczek a potem juz dla chlopakow razem :-) swietna pamiatka a cena nawet nie taka duza jesli patrzymy, ze to tylko raz na rok sie placi :-):-)
 
Do góry