reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam Was:) Kopę lat mnie tu nie było... U nas bieganie do szkoły (na szczęście teraz mamy przerwę w chorobach - odpukać), mnóstwo zajęć...

Pia Nie dziwią mnie różne opinie na temat podawania dziecku krowiego mleka, czystości dzieciaków w piaskownicy - każdy ma prawo do własnego zdania. Jednak krytyka innych i negatywne ocenianie wraca jak bumerang. Gardzisz innymi - inni gardzą Tobą.
Najbardziej jednak podłe było to, co powiedziałaś Marzence. I wątpię, że kiedykolwiek to zrozumiesz.
 
reklama
Konwi, czytałam na blogu, ale jakoś nie potrafiłam się odnieść... Przykro mi.
Pytałaś o sukienkę... wymarzyłam sobie taka bawełnianą princeskę dla Ewy. Udało mi się kupić w szmateksie bawełniana zasłonkę, która idealnie nadaje się na przerobienie ;) Koszt też niewielki, więc jeśli nie wyjdzie to i tragedii nie będzie ;) Póki co leży wykrojona i czeka na zszycie :)
 
Corin oczywiscie zrob fotke jak uszyjesz sukieneczke
Konwi tule i ty wiesz, pojsc nawet sygnal a zadzwonie i pogadamy. ucaluj Tymka
Alex podaj mi linka do twojego bloga. gdzies mi sie zapodzial
Magia buziaki
 
Asica dawno Cię tutaj nie było. Fajnie, że wpadłaś. Cieszę się, że u ortopedy już wszystko dobrze, u kardiologa też na pewno w końcu będzie. Trzymam kciuki!

Monia ciekawa jestem co to u Was jest z tym kaszlem. U nas, tak jak pisałam wcześniej, bywały podobne przypadki, no ale to są dosłownie pojedyncze dni. A u Was to już któryś dzień z kolei. Hmmm

Psotka Ty wiesz, że za Dawidka kciuki cały czas zaciśnięte, więc inaczej nie będzie jak tylko dobrze. Co do szczęśliwego umorusańca - wczoraj jak kopaliśmy w ogródku, Szymek siedział z nami obok i miał wieeeelką piaskownicę. Przekopywał ziemię swoją łopatką, wrzucał do wiaderka, a potem to wiaderko na siebie :D Dziecka nie było przez dobrą godzinę. Szczęścia co niemiara. A wieczorem wyciągaliśmy tą ziemie z pampersa, skarpetek i wszystkiego co możliwe :D

Alex spanie do 12... wow

Konwalianko przykro mi. Cieszę się, że chociaż w pracy trochę się polepszyło. No i życzę słońca... jak najwięcej.

Dzisiaj u nas brzydko i deszczowo. Noszzz akurat w weekend!

Sylwia, Corin, Magia, Daga, Wiśnia, Maqnio, Margerita i reszta :***
 
Dobry wieczór.

Nie jestem typem człowieka który nie ma co robić, siedzi cały dzień przed laptopem i kreuje swój wizerunek na forum. Wpadam na chwilę dziennie i pisze coś na szybko. Niestety nie umiem sie ładnie wypowiadać i lepienie słów czy zdań mi nie wychodzi. Literki niestety nie oddadzą tego z jaką myślą i akcentem chciałam coś napisać. Więc zapominając o tym że każdy może odczytać coś inaczej spowodowało zamęt na forum o którym w życiu bym nie pomyślała.

Pomyliłyscie sie bardzo co do mnie. Myslcie o mnie co chcecie, jest mi bardzo smutno z tego powodu że zmiszczylam Wam humor i TO FORUM które sama kochalam, być może macie to co chcialyscie, na co zasluzylam.

Uwielbialam do Was zaglądać i napisać co nie co o sobie. Chyba nie zasługuje na bycie tutaj więc gorąco pozdrawiam i usuwam sie bo szkoda zachodu na zamieszanie jakie tutaj wyszło przeze mnie.

Życzę Wam i Waszym Maluszkom duzo zdrowia i powodzenia, szczerze - bardzo.

Za błędy przepraszam - pisze z tel.
 
Weszłam tak na dobranoc i zobaczyć co tu słychać hmmm . ... wiecie co ...emoty mi nie działają ...załamałam się . A tak w ogóle to deszcz u nas pada. No. Miłej i spokojnej nocy .
 
hejka mamuski

Daga no to mieliscie pzeboje z Jowitka na sama mysl az mi deszcze przechodza brrr az sie boje o czyms takim myslec
Konwalianko przykro mi bardzo nie wiedziałam ze u was tak ciezko było , Sciskam was mocno
Asica a co tam jeszcze u tego kardiologa nie tak z tym serduszkiem małego
Magia no nareszcie ze chlopcy zdowi ile mozna choowac
Maqnio Dziekuje za miłe slowa
Margerita u nas tez dzisiaj brzydko było siapiło paiw cały dzien , ale tatus wzioł Klaudusie do połodnia na space poszedł z buta do kerfura na zakupy takie dobne i w deszcz a co niech mala wie jak pada deszczyk , był taki dobniutki a miala kurteczke tak ze spokojnie nie przemokla , ja toche choa jestem tak ze w domu siedziałam
Reszte mamuniek witak i za azem zegnam bo pora do spania
 
daga - my w tej okolicy widzielismy wszystko, nie bylam tylko na poludniu i wschodzie... Juz chyba 3 rok sie na wasze wyspy wybieramy i dojchac nie mozemy. Za to w maju jedziemy na komunie do chrzsnicy mojgo M. na polnoc - juz nie moge sie doczekac bo tam jest tak pieknie, ze dech zapiera... Ja w ogole lubie nowe miejsca bo Islandia jest pieknym krajem i nadziwic sie nie moge tego krajobrazu. A gdzie planujecie zwiedzac?
 
reklama
Daga, alex, ale ja wam zazdroszcze tej islandii, nawet nie macie pojecia jak chcialabym ja zwiedzic. Niestety ceny powalaja, no ale moze kiedys :) jak juz sie tak rozmarzylam to jeszcze przyznam ze marzy mi sie nowa zelandia, ale to chyba na zawsze w marzenaich zostanie:)
 
Do góry