reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie, nawet nie wiecie jak mi smutno za Wami, a jeszcze "stare" lipcówki wróciły... Ja skorzystałam z okazji (jak zwykle afera w domu z lokatorami, więc mąż musiał przyjechać załagodzić i naprawić sytuację) i przyjechałam od mamy do domu na dosłownie moment.
U nas po staremu, nadal w dwupaku, chociaż prawdopodobnie to będzie ostatni weekend w troje. Najwyższy czas. Boję się porodu i nie chcę rodzić :rofl2:
Filip to straszny diabeł, ale daję jako tako sobie z nim radę. Staram się nie denerwować, ale czasem po prostu nie wychodzi. Najgorzej martwi mnie to, że zaczyna kuleć. Muszę znaleźć dobrego dziecięcego ortopedę w Olsztynie. No i okulary najprawdopodobniej do końca życia. Cóż, uroki genetyki.

Marzenko, no ja wiedziałam że szybko wyjdziesz z tej strasznej choroby. Dużo zdrówka.
Psotka, naprawdę nie wiem co Ci powiedzieć. Oby Dawidek tylko napędził Ci stracha i był zdrowy jak rydz.
Konwalianko, współczucia i niezmienne kciuki za powrót lepszych dni.
Corin, świetna ta chusta, chciałabym taką mojemu diabłowi.
Alex, może ta sesja jednak wyjdzie.

Pozostałe mamusie ściskam i dziękuję za kciuki za szybkie rozwiązanie.
 
reklama
Silwia, nawet nie wiem jaki jest koszt na Nową Zelandię. Sebastiam ma juz 12 lat więc wszędzie liczą go 100%, Aga parę % zniżki. Obstawiam kilkadziesiąt tysięcy taki wypad dla naszej piątki. Islandia bardziej przystpna, lot można taniej poszukać tylko na miejscu ceny są kosmiczne :)

Asica, trzymam kciuki, żeby synuś nie musiał mieś operacji

Aneta, będzisz miała cc? Jak mi się uda uszyć to możemy się dogadać co do czapki;)
 
Corin, nie przewiduję cc - chociaż wiadomo że jeśli trzeba będzie zrobić cc to trzeba będzie, chociaż wolę żeby było sn, cc bardziej się boję niż sn. Żyję nadzieją, bo w końcu to będzie 40tc, że w następnym tygodniu już się rozpakuję. A jeśli Ci się uda, to chętnie zamówię dwie, po jednej dla Filipa i Karoliny :tak:
 
corin ale domnie bedziesz miec taniej, wystarczy wsiac do auta w 5 przejechac Niemcy i jestes u mnie.
Aneta a coz tymi sasiadami nie tak. calusy dla malego, no i dawaj daznac jak urodzisz
marzenko zycze ci spelnienia marzen
 
hej kochane..
dziękuję za Wasze wsparcie..

Sylwuś, dziękuję.. bardzo chętnie porozmawiam, ale wolę o bardziej przyjemnych sprawach.. życzę przyjemnego wypadu, a Aleksik jest po prostu boski
Aneta, oby poród odbył się bez zbędnego przeciągania i bez komplikacji.. a co jest Filipowi z nóżką? a okularki? co za wada? Tymek po ostatniej wizycie na szczęście ma szkła o 1d mniejsze..

U nas znowu/dalej stres.. wczoraj oddaliśmy mocz do analizy, dziś z rana pojechaliśmy na badania krwi, morfologia, wymazy, biochemia.. 12 już był telefon z laboratorium, ze Tymek ma złe wyniki badań moczu i konieczna jest konsultacja pediatry.. po 3h były wyniki badań krwi i także odbiegają od normy - najgorsze są monocyty.. szaleję z niepokoju..
 
reklama
Do góry