reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Byłam u lekarza z małym i okazało się że ma afty. Masakra jakaś. Najgorzej że na to lekarstwa jako takiego nie ma, a ja już nie mogę patrzeć na to jak się biedny męczy i płacze razem z nim. Z dobrych stron jego stanu jest taki, że jest szansa na zrezygnowanie ze smoczka, bo w ogóle nie chce trzymać w buźce nic tylko trzyma w dłoni. Nocka lepsza odkąd wzięłam go do nas do łóżka.
 
reklama
Aneta a lekarz nic Wam nie dał na to? Pewnie to przez zabki. Liwia tez miala afty jak zabkowala. Dostala aphtin i nystantyne. Okropne to ale pomoglo
NiL, nie, dostałam HascoSept. Słyszałam że aphtin jest niezalecane dla dzieci. Mam nadzieję że to pomoże, jak nie to będę dalej chodziła i prosiła o coś silniejszego. Teraz już wiem co to jest, to poczytałam sobie co mogę mu dać.
 
Dzień Doberek,
Oo jak Wy ładnie i dużo piszecie, aż mi głupio się wcinac w rozmowy :)

Moja malutka właśnie zasypia.
Co do naszych dziennych drzemek to od 2 dni juz obe trwają po 1h a trwały od 2 do 3h, ale chyba raz ja dziadek obudził a drugi raz psiak Bella bo jak weszlam do mieszkania to Blaneczka już smigala skakala w luzeczku. I przez to mała mi pada wszesniej :(

Madzia tak, oczywiście. PRZEPRASZAM.

A ja od 2 dni zmagam sie z ogromnym bólem głowy... Oby przeszło bo przeciez chyba umre ;)

U nas pięknie slonecznie i bialo :) taką zime kocham :)

Milego i pięknego dnia Wam życzę :*
 
Tak mnie naszlo. Tutaj moj ulubiony filmik na poprawe humoru:-) tylko nie umiem odwrocic.

Liwia jak miala 19 mies

[video=youtube;TfjNuYBGA2U]http://www.youtube.com/watch?v=TfjNuYBGA2U&feature=youtu.be[/video]
 
Ostatnia edycja:

Nil
ale fajna ta twoja córcia:tak: a jak ładnie już mówiła:-D
Daga
co kraj to obyczaj, ale ja też lubie jak jest tak fajnie świątecznie przystrojony dom:-) a co do tego co opowiadają dziecią:szok: na ich miejscu samabym się bała heh

Anetka co to są te afty???

Pia witaj kochana:-)

Jeszcze coś chciałam naisać ale już zapomniałam eh...:wściekła/y:
 
...a przypomniało mi się:-D
Na początku tygodnia zapomniałam domknąć drzwi od łazienki, po kilku minutach słyszę płacz, rzuciłam wszystko i lece, patrzę a tam Adi stoi obiema nogami w sedesie i próbuje się nie udolnie wydostać :-D całe spodnie mokre po pampersa. Jak sobie o tym przypomnę ciągle chce mi się śmiać :-) urwis jeden
 
Ostatnia edycja:
Iwonuś, jak nasze dzieciaki coś wymyślą, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Co do aft, to są takie ropne wrzodziaki w jamie ustnej. B. bolesne.
 
reklama
hej,
ja nie dość po pracy, to jeszcze musiałam zawieź Tymkową chrzesną na auutobus i dopiero niedawno wróciłam..cały dzień zmarnowany..

Iwonuś, faktycznie dawno Cie nie było.. mały to prawdziwy agent :)
wydruś, to sporo Lili dostała prezentów.. a podobały jej się? jak szczepienie?
monia, u nas mowa coraz lepiej, zresztą Tymek to zawsze gaduła był.. coraz więcej mówi i wszystko rozumie..
sylwia, monia, ależ ja mu szykuję ubrania! ale oni zawsze wygrzebią nie wiem skad!:wściekła/y: ostatnio patrzę a on ma koszulkę wyciągniętą z kosza i założoną, bo zimno było..rece opadają
sylwia, szlkarlatyna z żłobka? oby szybko ustąpiły nieprzyjemne dolegliwości, buziak dla Aleksa
Ania, aż w szpitalu wylądowaliscie? jak doszło do tego zakażenia? w to samo miejsce wkuła? czy wystarczy ta sama noga? zdrówcia dla Karolci!
emka - no ubierał w to co szykowałam.. teraz nie wiem
cdn
 
Do góry