reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
teska - u nas kiepsko z siadaniem, maly sam posadzony leci w przod albo na boki nie lapie jeszcze rownowagi, ale z pozycji lezacej dzwiga glowke z ramionkami do przodu..tak samo uwielbia byc dzwigany za palce
basieniak - sto lat dla malutkiej :):):)
balkan - witaj , ubranka - super na prezent ;-)

moj maly urzadzil mi ( i sasiadom ) koncert placzu..darl sie jakby go obdzierali ze skory..teraz sie uspokoil..ale do tej pory nie wiem co mu bylo..
 
balkan witaj, mało Cię ostatnio widac i tu i tam...;( a co to za względy estetyczne a propos czekolady:p?
basieniak 100 latek dla Wiki!!!!!!!!!
 
Witajcie kochane
Basieniak duzo zdróweczka dla solenizantki
Psotka jak Dawidek z tym katarkiem boroczek

My tez poszlismy snieg poogladac na dworek i potem jeszcze zakupy zrobilismy , juz gotuje kapuste i grzyby bo jutro chce porobic uszek i pierogów zeby nie bawic sie z tym w wigilie , mała teraz poszła spac siostrzyczka ja ulilała hehe
 
ja bym chciala zeby tak bialo zostalo chociaz do soboty!!

ałc.. oparzylam sie czajnikiem z wrzatkiem.. ;/ dotknelam brzucha..jak ja to zrobilam ??? eh......
maly spi..
 
Mateuszkowa, przypomniałam sobie, jak nagminnie parzyłam sobie brzuch w ciąży.....

Sesti, ja ostatnio nie zdążam, a wieczory wolę spokojnie spędzać bez TV i kompa..... a Mateusz ma aktualnie 3 drzemkę, która normalnie wypada ok. 17....
 
balka - oj to musialo bolec podwojnie..ja ostatnimi czasami parzylam tylko rece sobie przy wyparzaniu butelek malego ale to dzisiaj to jakas masakra.. chyba musze podwoic cwiczenia zeby brzuch nie wystawal :-D
 
Hej, hej.
Ruch dziś jak na Zakopiance J
Psotka - współczuje L wizytę mamy dopiero 2 lutego, a ostatnio byliśmy u lekarza bo usteczka małemu siniały, koszmar przeżyłam ( z resztą Tobie nie muszę mówić bo wiesz) na szczęście okazało się, że osłuchowo serducho ok., ale za jakiś czas, jak mały podrośnie z pewnością wybiorę się do kardiologa! Tak dla pewności niech echo zrobi.
Wisienko zazdrrrrrrroszczę śnieżku, u nas szaro-buro L
Tobie Miczko również zazdroszczę śnieżku
Basieniak - 100 latek dla niuńki :*
Konwalianko SZEROKIEJ DROGI!


Mateuszkowa - może ten Pawełek to jakiś proroczy ;-)

Resztę Mamusiek i Dzidzioli mocno ściskam...
 
Corin - jak byłam u lekarza to pytałam o cytrusy to lekarka powiedziała żebym się wstrzymała póki co. Ale myślę, że jak zaczniesz od małych ilości i będziesz obserwować Ewę to będzie OK.
Teśka - nam do siedzenia daleko, Mateusz próbuje się podnosić ale jeszcze mu brakuje ;)
Basieniak - 100 lat i zdrówka zdrówka zdrówka dla córuni!!!
heledorka - Mateusz dostanie na gwiazdkę stolik edukacyjny z demontowanymi nóżkami, tak że można używać samego blatu.
CO prawda on jest chyba od 9 miesiąca życia ale ja wolę takie prezenty na zapas bo na teraz to ma wystarczająco dużo zabawek :)
balkan - no popatrz, mój Mateusz też zalicza właśnie trzecią drzemkę, która wypada po 17 ;P ale on biedaczek jest osłabiony przez ten katarek i gardełko.. niech sobie śpi..

A ja właśnie dojadam czwartego kluska na parze i zastanawiam się czy jeszcze dwóch nie dorobić sobie :p I jak ja mam zrzucić te zbędne kilogramy :p :/
 
reklama
Do góry