reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie. U mnie była wczoraj koleżanka i nie było mnie cały dzien. Dzisiaj obudził nas śnieg i czuje się światecznie. Jutro jedziemy do taty.
Współczuję wszystkimp pracującym ja od lat mam pierwsze wolne przed świetami. Od razu inaczej.
Miczka to moge też na śnieg w kotlinie liczyć!
Mateuszkowa, Konwalianka, Sylwia, helodrka, malami, Psotka, Mateuszkowa, asica, Ania, Nika witam
 
reklama
psota - 6 weidera ;-)
malami - skoro chwali to juz jest cos! :)
wisienka, miczka - witajcie

my uciekamy na spacerek, co prawda szadz i szron za oknem ale sniegu brak.. moze nie wymarzne zbytnio
 
Hello kobietki,
heledorka ja jestem przeciwna -to nie na kregosłup tak słaby.Ja byłam trzymana w chodziku zanim nauczyłam sie chodzić i byc moze w duzym stopnu przyczyniło sie to do dyskopatii i do potrzeby operacji :(
 
my tez juz po spacerku, wyszlam i moim oczom ukazal sie..snieg! duzo sniegu zaczal proszyc, teraz juz konkretnie pada ..:) dobrze ze ubralam cieply szalik, czape i zimowe buty ;-) polazilismy ponad godzinke maly oczywiscie nie spal - bo ciekawsze sa obserwacje wiec siup zrobilam mu polsiedzace siedzisko w gondoli i obserwowal, na snieg tez sie gapil ;-) a pare "platkow" spadlo mu na buzie, bo buda nie mogla byc na maxa naciagnieta bo ryk ze nic nie widzi.. ;/ teraz sie grzejemy w domku, tzn ja bo maly opatulony w spiwory hehehe ;-)

moj maly jest bardzo podobno do mojego meza i wlasnie mowie do niego: no mama bedzie prasowac a ty PAWEŁKU bedzie patrzyl, tak? .. co za zonk ' wyrodna matka ze mnie hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry