reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam mamuśki po dłuższej nieobecności, ciągle mamy coś do załatwienia, gdzieś jeździmy i mało nas w domku. Po za tym jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie, zresztą jak patrzę na ostatnie kilka może naście stron to królują "nowe" mamusie. :-) Widziałam, że jedna ma dzidzie też z 21 lipca, ale zapomniałam która :eek: W każdym razie wszytskie witam :)


U nas wszystko w porządku mała rośnie i jest generalnie bardzo grzeczna. Nocki u nas bez zmian czyli z wieloma pobudkami, choć już rzadziej je, a budzi się żeby ją obrócić na drugi boczek, dać smoczka albo zwyczajnie przytulić.

Psotka, ja jestem z Gdańska zapomniałaś o mnie <nonono> Jak będziesz w trójmieście to się umówimy :) A i może Dodi uda się dojechać? ;-):-)
 
hej Mamuśki!!!

WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI MIKOŁAJEK!!! Mam nadzieje, ze maluszki był mega grzeczne i czeka na nie cała masa prezentów!!!!

my dzis świętujemy 5-cio miesięcznice :-D:-D

psociu 100 lat dla Dawidusia!!!!!

koniecznie musze Was dzis wieczorkiem doczytac, bo kompletnie nei wiem co u Was. buuuzziii na miły dzień:)
 
Aha, małz przyjechał..mała niby sie do niego śmieje, ale nie za bardzo chce żeby ją nosił albo się z nią bawił...boszzzz żeby dziecko swojego taty nie poznawało to już przesada...

Wczoraj tez zrobiłam małej butlę na wieczór.. wypiła 90ml i poszła spać:)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!My dzis pobudka dosc wczesnie bo o 8,nia zawsze malutka bedzie spala do 10:-)Pije juz kawke i poczytalam co naskrobalyscie ciekawego.Jak mikolaj?przyznac sie do prezentow:-Dmalutka dostala myszke miki Buy Mickey Mouse Clubhouse Baby Minnie Mouse Talking Plush at Argos.co.uk - Your Online Shop for Baby activity toys. a mamusia hmmm choc ostatnio za grzeczna nie byla podobno dostala takie oto cudo Frytkownica AirFryer PHILIPS HD 9220/40 - Ceneo.pl, frytkownica do ktorej nie potrzeba oleju...ciekawa jestem czy to faktycznie az takie cudo:eek:Pijemy kawke,mala sie bawi na macie ale zaraz trzeba sie wziasc za porzadki:/

Danuska moja mala z 21 lipca:-)
 
reklama
asica - ja dzis jade po paczke dla malego i siebie:-D
mailuj - moj spi tak samo wiec wiem o co ci chodzi!:-D by to nie minelo zbyt szybko:-D
wisienka - sliczna mikolajowa!! :):):)
danuska - witaj :)
maqnio , pikus- dziendoberek ;-)
 
Do góry