reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

majluj - praktycznie każdy lek na coś pomaga a na co innego szkodzi :( ja np staram się używać leków w oststeczności
a ostatnio słyszałam, że niby taki bezpieczny paracetamol - bardzo szkodzi, oczywiście przy dłuższym zażywaniu, nawet w małych dawkach

tak jescze myślę psotka, że po marchewce, dziś nie dostał to zobaczymy. Ale mnie wkurzają takie komentarze na temat karmienia piersią czy mm! AAAAAAAAAAAA! Każda mama robi to co dla dzidzi najlepsze! A Dawidkowi jak widać służy mm ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
asica, psota - nie wiem czy to kolki? taka jednorazowa? i tak nagle? myslalam ze to ma byc czesciej, dluzej, moze bolal go brzuszek albo nie wiem co :(:( teraz spi mam nadzieje ze spokojnie przespi cala noc
psota - co do karmienia, to ladnie podsumowalas ;) ale zeby tak odrazu z taka litania za i przeciw? ;-) hihih musiala cie wkurzyc troszke, ja dotad uwazalam ze tylko cyc jest wlasciwy ale przejrzalam na oczy dzieki waszym komentarzom i wsparciu i wiem ze cyc jest wspanialy dla dziecka ale mm tez i dziecko na tym i na tym rozwija sie wspaniale :)
 
psotka, no co za bezczelne babsko... Przecież Dawiduś to super rozwijający się chłopczyk, tylko pozazdrościć!! no i pewnie zazdrościła, dlatego tak mówiła haha

Asica, po marchewce tez może być zatwardzonko, dlatego ja małej na razie nie daje.. spróbuj morelki albo śliwki, ja mam z hippa, one działaja rozluźniająco na kupki, tak jest na sloiczku napisane..

Alex, no to najwazniejsze w nowym mieszkanu juz macie!!
 
na tvp 2 leci serial głęboka woda - jak któraś jest zainteresowana to zapraszam do pooglądanaia (a tak na marginesie, to tam pokazana jest "łatwiejsza" część mojej pracy, teraz mam inne obowiązki i jest o woele trudniej) toż to taka mała dygresja ;-)
 
reklama
Do góry