reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Psotka teraz chlopcy tez kolczyki nocza:D

Ja jesli chodzi o zostawianie malej ufam tylko mojej mamie i mezowi oczywiscie. A tak poza tym to wiadome jest ze sama zrobie wszystko najlepiej i to nie tylko przy dziecku:-D
 
Dodi, nie no, ja przebijać Dawidkowi nie będę;) Za to, jak będzie blondynkiem, to będzie miał dłuższe włosy, ale jak brunetem, to nie;)
 
psota, no nieźle to sobie wymyśliłaś:):) sprecyzowane masz oczekiwania hihi

Ania, ja tez wolę wszystko robic sama...a potem narzekam że mam tyle na głowie, a mąż mało co robi w domu i przy dzieciach...ale czasami łapię sie na tym że mu nie pozwalam sie nawet wykazać:)
 
Witajcie mamuski kochane
My juz po p;rzeprowadzce ale mamy masakra duzo roboty , wiec ja tylko na chwilke , neta sobie dzisiaj załatwilismy wiec melduje sie u was , nie wiem kochane co u której sie dzieje i juz chyba nienadrobie nie ma szans , bo jestem padnieta jak pies pluto ,
Klaudusia sie zaklimatyzowała i to wspaniale , skoki chyba mineły i dalej to kochany Aniołek , jak sie ogarne w do,u to bede z wami na bierzaco
Buziaki i usciski dla maluszków
 
Oj dziś spokojny wieczór widzę ;-):rofl2:

My dalej zalegamy u mojej sis. Igunia jest u nich zawsze bardzo spokojna i możemy posiedzieć wieczorkiem i sie pośmiać,

Ja sobie przekłułam uszy dopiero jak w wieku 17 lat. Zawsze sie balam i żałowałam, że za małolata mama mi nie zrobiła kolczyków. Poszłam razem z moją wtedy 3 letnia chrześniaczka żeby jej było raźniej hehe. A młodej zrobię też koło 2-3 lat.

Igunię zostawiam bardzo rzadko. Są 3 osoby, którym jestem w stanie ją powierzyć, mój maż, mama i siostra. Oczywiście dzwonie co 20 min :-D.

Psocia, ja uwielbiam trzymać młodą do odbicia na śpiocha, kiedy dziecko śpi jest taaakie słodkie.
 
reklama
Teraz już nawet nie wiem jak się nazywam... :eek: Przy poprzednim poście synuś mi się obudził po 10 min drzemce... Dopiero poszedł spać...:szok: Jak ja mam go przestawić żeby chociaż wieczorem troche odetchnąć. Idę spać... Mam nadzieję że mi się uda :-) Papa
 
Do góry