reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Teśka, może Madzia Cię przegapiła po prostu ;-) A owszem, jestem w sumie spod Olsztyna.
Psota, owszem to jak dla mnie debilizm. Tak samo przekłuwanie uszu takim małym dzieciom. Komu ma to służyć? Bo na pewno nie dzieciom.
 
reklama
,wiem ze Madzia tez z mazur ale nie jestem pewna bo pytalam i chyba niechcila mi odpowiedziec wydaje mi sie ze za mna nieprrzepada:zawstydzona/y:
przepada przepada:-D:-Dgapa jestem i tyle :baffled::-Dno to co może małe spotkanko w Olsztynie ? mały zasypia ufff
psota podzielam twoją opinię kretynka i tyle :eek:
basieniak oj bidulka nasza ....
margerita moja synowa jest taka piękna że się napatrzec nie mogę - syn mój z wrażenia oślinił monitor
dodi to racja jak nie ma wyjścia to trzeba
psotko, maqnio miłego spotkania - czekamy na fotki
corin dopiero doczytałam współczuję nocki i oby ta była dobra &&&&
 
my przed godzinką wrociłysmy z zakupków.. kupilam w tesco na probe te chusteczki gaga fresh, takie biało fioletowe opakowanie, w promocji były, 4 opakowania po 72szt za niecałe 12 zł. więc taniocha...w domu sprawdziłam, no i nie są złe:) nie sa tłuste, więc mi odpowaidają w 100% bo nie lubie jak mlodej dupka sie ślizga..nawet wolę te niż zielone pampersa..

Jeszcze prawie godzinka do kąpania, a mała maruda nie daje zyc... coś jej nie pasi, nie wyspała sie chyba..

I malutka nauczyła sie "piszczeć" takie dziwne odglosy na wysokich czestotliwościach wydaje, śmiechowo:)
 
Ostatnia edycja:
Psotka ja sie zastanawiam jak ta matka w ogole pomalowala dziecku paznokcie? Bo przeciez takie dziecko caly czas raczkami macha:eek: Pewnie na spiocha... Na roczek pewnie dziecku tipsy zalozy!:-D
 
Psocia ,Maqnio udanego spotkanka zycze.
baseniak małej nic sie nie stało nie zamartwiaj sie juz;-)
Madzia heh dziękujemy Twój maluszek tez śliczniutki.
dodi jak mała taka marudna spróbuj moze kąpac wczesniej moja juz dawno śpi.I zdrówka życze:*
Co do pomalowanych paznokci to no coment:confused2: A uszy mojej małej przebije na wiosne moze i dziecku to "niepotrzebne" ale wole zrobić to jak będzie gapowata niż pózniej ma się bać.
Ania tipsy powaliły mnie na podłoge hahaha
 
Psota, no chyba tę matkę poj***, przekłuwanie uszu małemu dziecku też mnie dziwi.... ale co kto lubi.....

Mateusz już śpi - dziś pół godz wczesniej niż zwykle.... byliśmy na imprezie rodzinnej i zachowywał się jak anioł - aż ie wierzyłam, że to moje dziecko.... ale tylko wsiadł do samochodu i zaczęła się histeria..... więc od razu po przyjściu do domu - kąpiel i spać.... i śpi.... a ja odpoczywam.... no i musiałam po imprezie rodzinnej kanapki sobie zrobić - taka głodna byłam - na mniejscu ze stresu nic nie zjadłam.... :)

aaa... Psota, jak będziesz siostrę odwiedzać to koniecznie daj znać i wpadaj na kawkę!
 
Ta Pani dokładnie wiedziała co o niej myślę, bo na początku, (dodam, że nie miałam soczewek;)) myślalam, że tej dziewczynce krew leci z paluszków i poderwalam się i mówię taka w szoku, że krew chyba małej leci, a ta matka, taka zadowolona z siebie, mówi, nie nie, to lakier do paznokci... moja reakcja była spontaniczna;)

Balkan, dam znać, dziękuję! Jutro młoda zabierze rogale:)

Sestinko,
szkoda, że w weekend nie możesz:(
 
reklama
Ja malej uszy przebijac nie bede... Jak podrosnie to sama zdecyduje czy chce czy nie:tak: Ale u mnie w domu to normalka, bo ja saobie tez przebijalam jak juz nastolatka bylam:)

Chwalilam Wam sie ze tlumik mi sie urwal?:baffled: Chyba kara za to ze na miasto wieczorem na chwile wyjsc postanowailam:-D Tak halasowal ze balam sie domu wracac tym autem!
 
Do góry