reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anula, Corin nie chce się spierać bo lekarzem nie jestem ale wydaje mi sie że póki samo sie nie zsunie to nie powinno sie tego ruszac na siłę. Później jak już schodzi samo to sie zgodze zeby go oczyszczac ale nie wcześniej, przecież można zrobic chłopakowi krzywde.
Kazala na poczatku kilka razy tak zrobilam a teraz juz nie bo nic nie wychodzi i uznalam ze to bez sensu no i lekarka o tym nie wspominala, ja nie pytalam i nie robie
Magia oszlalec mozna dziala tylko nurfen ale nie daje czesto zwsze stram sie na noc zeby spal a tak w ciagu dnia zel przynajniej chwile nie marudzi
 
reklama
Magia muszę się meczyc z rozpuszczaniem bo kupiłam w kapsułkach bo też nie wiedziałam o kroplach,ale teraz to popij wodą. W szcewcji raczej tego nie znajde. Oni tu nie maja specyfików takich jak u nas. Bo wszytko jest normalne i nie potrzeba nic zarzyać:-D. Znikam na dzis wsztkim rzycze milego popołudnia.
 
Magia z tego co wiem jest teraz na recepte, musialabym isc do lekarza a ona i tak ciagle mowi ze najlepsze sa gryzaki i ze dziecko musi to przejsc...
 
Magia dlatego smaruje zelem w dzien a na noc nurofen. Planuje ja zmienic ostatnio na sczepieniu mowie jej ze maly po bebilonie pepti nadal ma szorstka buzie skora z uszow i za schodzi, ona do mnie " to co ja wam zrobie jaki i po tym zle"...na razie nic wiecej sie nie dzieje wiec czekam jak bedzie pozniej...
 
Anula no faktycznie ręce opadają. Ja na taką suchą skórę stosowałam maść cholesterolową i bardzo dobrze działała. No i jest delikatna, nie ma w niej sterydów.
Balkan gratulujemy udanej wizyty u ortopedy. My jedziemy zaraz. Mam nadzieję, że też wszystko będzie ok. u nas.
 
Ostatnia edycja:
Już jestem robilam obiadek - u nas dziś roladki z plastrami boczku i cebulką, plus ryż i czerwona kapustka. Mniam mniam a teraz lecę na siłownię albo basen (nie mogę się zdecydować :-D) tylko czekam aż mama wróci z pracy żeby jej małego podrzucić ;-)

Ja tu sobie pichcę a wy tyle naskrobałyście, że nie wiem od czego zacząć.

psota - no własnie też mam kilka koleżanek, ale to nawet ja z nimi nie rozmawiam o moim Alexie, no chyba, że same coś zagają, bo wiem, że sprawia im to przykrość...

wisienko - my też wychodzimy bez względu na pogodę no chyba, że taki sztorm, że sie oddychać na wietrze nie da ( a tak było kilka dni temu - masakra). Ja nie mogę wybierać bo tu raczej jest ta zła pogoda więc musi się mały hartować. Wczoraj mimo wiaterku znów pojechaliśmy w góry, najpierw mały przykimał w aucie a potem na rączki i dawaj... ufff ciężko było, ale trzeba trenować przed chrztem ;-)

madzia, balkan, psota, dziób, corin - no ja chyba zrobię jak corin, bo u mojej kolezanki ona tego nie robila i malemu tam przyrosłoże musieli mu to na żywca ciąć - podobno tak krzyczał, że szok... A ja się pytałam lekarki i ona powiedziała, że to jest stary przesąd i że tak nie trzeba robić... No ale skoro nie trzeba, a będzie się przy kąpieli delikatnie ściagać to chyba nie zaszkodzi, co?

aniaa23 - ok ale ja raczej pierwsza nie będę bo w maju wracam do pracy i przynajmniej do końca roku chcę popracować... chociaż teoretycznie nie będziemy się zabezpieczać więc kto wie ;-)

sestina - o kurcze to też się strachu najadłaś!!!!! trądzik mówisz... ja odwrotnie, zawsze buzia jak u niemowlaczka... a teraz!! boooosze jakby to promieniowanie z japonii mnie dopadło!!!! normalnie syf na syfie, obrzydliwie to wygląda... :baffled: może i ten cholerny PCOS ma coś z tym wspólnego... jakieś klepki się poprzestawialy i nowy problem gotowy...

Magia - mam nadzieję, że wszystkie problemy zdrowotne minęły i teraz pozostaje już się cieszyć szkrabami!!

My ostatnio mamy nowy sposob na uspokojenie płaczu. Kiedy mały zaczyna się złościć wołamy Guinnessa i ten zaczyna wyć jak wilk - i mały momentalnie się ucisza... Wczoraj tak pociągnęliśmy ponad godzinę :-) ciekawe co sąsiedzi na to :-D:-D może uda mi się to nagrać to wam wrzucę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula czasem można kupić w aptece bez recepty, choć generalnie to na receptę niestety.
Alex smakowicie brzmią te roladki:-p napisz proszę jak je robiłas.

No zmykam juz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry