reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Kwoka moj maly nie ma problemu z gazami ani z kupkami robi je az za nadto... ale mozesz sprobowac przed kapiela polozyc malenstwo na brzuszku buske w bok i niech sie troszke pomeczy wtedy gazy oddaje...nastepnie polozyc na plecach i nozki lekko dociskac do brzuszka to cwiczenie jest dobre na stawy a przy okazji nalenstwo sobie popryta... na mojego to dziala wczoraj sadzil jak oszalaly:)

Wlasnie ile tych ziarenek kminku??nie slyszalam o tym:)

Moj dzis wstal 1:20 nie spal godz meczylismy sie bo nie chcial zassac cyca tzn jak mu sie zachcialo... kolejna pobudka po 4tej i tez meka z sutkiem...mam nakladki ale jakos nie chce maly ssac przez nie... obudzil sie o 8 nakarmilam ale oczywiscie nie do konca bo sie zloscil w koncu sie wkurzylam i zrobilam mu mleko... bede go dokarmiac bo szkoda mi dziecka ze po 1sze sie denerwuje a po drugie ze jest nienajedzony... wypil 30ml mleka i smacznie zasnal...

zapomnialam o mace ziemniaczanej :) sprobuje:):):)

milego dnia mamuskom i dwupaczkom:)
 
Malinkaizi "Witam was dziewczyny. Piszę tu na forum chociaż jeszcze tak niedawno pisałam na forum dla lipcówek:( Jutro powinnam rodzić według terminu a dziś mija roczek jak zmarł mój pierwszy aniołek. Myślałam,że ta kolejna ciąża jest dla mnie pocieszeniem jakąś nagrodą dla mnie od Boga za Aniołka a tym czasem Bóg zabrał do siebie jeszcze moją Nicolę. Urodziłam w 39 tygodniu ciąży malutka ważyła 3370 i miała 57 cm śliczna zdrowa donoszona ciąża a jednak coś było nie tak,moje dziecko już nie żyło:( Teraz czekam na wyniki sekcji. (...)"
 
Malinkaizi "Witam was dziewczyny. Piszę tu na forum chociaż jeszcze tak niedawno pisałam na forum dla lipcówek:( Jutro powinnam rodzić według terminu a dziś mija roczek jak zmarł mój pierwszy aniołek. Myślałam,że ta kolejna ciąża jest dla mnie pocieszeniem jakąś nagrodą dla mnie od Boga za Aniołka a tym czasem Bóg zabrał do siebie jeszcze moją Nicolę. Urodziłam w 39 tygodniu ciąży malutka ważyła 3370 i miała 57 cm śliczna zdrowa donoszona ciąża a jednak coś było nie tak,moje dziecko już nie żyło:( Teraz czekam na wyniki sekcji. (...)"
najszczersze kondolencje:(
[*]
[*]
[*]
 
reklama
Hej kochane ja tylko na moment z pytankiem czy któraś stosowała sab simplex?????????????????????????
:-:)-:)-:)-( współczuję bardzo(*):-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry