reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ło matko ale zimnoooo brrr :baffled: zmokłam troszku ale już mam herbatkę gorącą i pączulka posilę się słodkim :-D:zawstydzona/y:
silwia naprawdę czasem to wydaje mi się,że ludzie serca nie mają przecież my nie będziemy w stanie łazić po Urzędach i załatwiać spraw dla dzidzi echhh a mąż cyca nie da za nas :sorry2: no ja po niedzieli dzwonię do Jego szefa i mówię o ojcowskim czy mu się to podoba czy nie cholerka ...
emcia sestinka hahahaa drogi prezent nie ma co taki bilecik :-D z siostrą mniej kłopotu ale dajcie Julce dychnąć jeszcze Krzynia nie urodziła hahahah
ania powiem Ci,że ma dzieci a facet stary nie jest bo ma niecałe 40lat :tak: widocznie coś mu odbijać zaczęło ;) a o zabezpieczeniu hmm ja już gadałam z moim bo też myślałam tabletek nigdy nie wmuszę w siebie dla mnie to czysta chemia :happy2: więc zostają prezerwatywy i uwaga na to co się robi :-D:-D
dodi zwalniaj kolejkę 1sza szybciej może się ruszy Rózinka hihi albo wyjdzie przez to zbieranie porzeczek :-D:-D
wisieńka ojj Ty to się masz kurde... a jak pochodzisz to nie pomaga ?? Mi tylko chodzenie pomaga jak skurczyki łapią ,uważaj na siebie !!!
 
reklama
Corin tez tak myslałam ale to trwa juz od 3 i nic się nie przyśpiesza. A najgorsze to, ze jestem sama w domku do 19tej:baffled:Szpital w którym chce rodzić jakies 50 km od mojego domku. Chyba jeszcze poczekami i najwyżej Pola ściągnę. Wczoraj wyciszyły się koło 13-14 więc moze dziś być to samo. A z drugiej strony to ja trzeciej takiej nocy nie wytrzymam. Albo w tą albo w tą.
emka mi teraz jak mam skurcz to chodzenia sprawia, ze jest bardziej bolesny ale chodze i na piłce kręcę żeby to przyśpieszyc
 
jestem, porzeczki zebrane i przygotowane do robienia dzemikow. sama nie wime po co je robie, chyba dlatego, ze po prostu lubie robic, bo nie przepadam, bede po rodzinie najwyzej rozdawac:)

dodi, anula, marzenka ja juz nie komentuje nawet, bo to lekkie przegiecie z ta moja córą....zeby mi taki numer wywinąc no, no i wiem kolejke zakorkowałam, jakby co wyrzuccie mnie na boczny tor..pokornie poczekam:zawstydzona/y:
wisienko to moze faktycznie sciagaj Pola do domu, bedziesz czuła sie bezpieczniej a poza tym faktycznie moze sie wszystko bujnąc w momencie i co wtedy, a tak zawwsze Pol bedzie pod reką. :*
 
Wisienka, niby te 20-15 minut to jeszcze duży odstęp, ale jak są bardzo bolesne to może jedź i niech zbadają? Ja w pierwszej ciąży miałam nieregularne przez chyba 3 dni zanim sie coś rozkręciło, pojechałam jak były co 5 minut. W drugiej ciąży bez skurczów pojechałam na samo KTG a po 4 godzinach urodziłam ;-) Teraz mimo, ze mam skurcze dość regularne, to nie nasila się ten ból i czas nie zmniejsza więc nie jadę, bo jeszcze na weekend mnie zostawią :-D
 
Corin powiem ci szczerze, ze nawet nie wiem czy tu przyjmuje jakiś gin, mam tu niedaleko ten szpital w którym leżałam ale jak tam pójdęto mnie zostawią. A do przychodni zadzwonię i zapytam, może mają ktg:tak:
maqnio poczekam z godzinę i jak nie przejdzie jak wczoraj to go wezwę.
Będę zaglądać do was
Haniad ja właśnie tak mysle,ze to mnie najpierw musi wymęczyć a potem się ruszy. Mam tel do ginka i chyba zadzwonię
 
Emka prawie trafiłaś. ;-) Nika chce jechać na rok szkolny do Stanów - 6000USd . Ale teraz myślałam o jakimś drobiazgu,wiem, że takie rzeczy kupuje się małym dzieciom by nie zakatrupiły rodzeństwa. Ale myślę, ze to miły gest. TYm bardziej, ze dziewczyna własnie ma hormonalne szaleństwo i potrzebuje być zauważana co dnia .
 
reklama
Do góry