reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

orchi u mnie tez wszyscy przezywaja, mama dzwoni jak najeta, wszyscy robia wielkie oczy ze autem jezdze "a co bedzie jak cie skurcz złapie?!!??" a ja na to "no nic, zatrzymam sie, poczekam az przejdzie i ..pojade dalej", jakiegos takiego luza mam ze szok..
psotka bedziemy mieli charakterne dzieciaczki;-):-) słonce ja tam sie nei znam ale parcie na odbyt to tak jakby porodowe juz....chyba, a poza tym te psotka Ty se tu jaj nie rób - miałas byc bezobjawowa i co? no !!:-):-):-)
corin heh racja stwierdziły, ze skoro nie bedą pierwsze to teraz mają to wszystko głeboko w doopce i zostaja:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam dwa dni temu tak jakbym miała się załatwić nieświadomie a bolało :baffled:
maqnio kurde ale luz co ale nie wyobrażam sobie siedzie na podkładzie 3 tygodnie i czekania aż mnie coś złapie :-D:-D
sis może Ty rodzisz :-D:-D ?? Ona zaraz mnie zabije :-D
 
Ja Wam powiadam drogie kobiety :-D tak : "otórz jeśli psotka urodzi szybciej od maqnio i dodi to ja wiem czemu przez te jej sexi buty na obcasie !!!1 I teraz będzie wysyłała je każdej z nas żeby to szło szybciej wszystko" :-D:-D
maqnio no ja mam jesio 3tyg ;) nooo przechrzci ale humorek jakoś trzeba jej poprawić co tam ;)
 
orchi 3 tygodnie, ja sobie nie wyobrazam do nastepnego tygodnia tak siedziec...ale ja to se moge chciec:) i tak nic nie zrobie i tak...:-)a wiesz ze to moze byc racja, w takich szpilach pomiata - to pewnie przez to:-):-)psocia to chyba Ciebie i mnie przechrzci za te zarty:)
psotka i jak faktycznie urodzisz przed nami - to jak bozie kocham skladam jakies zażalenie:-):-)...tylko do kogo?:):):)
 
Ostatnia edycja:
Maqnio, ale u mnie się nic nie dzieiej, tylko to parcie, wrr...

Sis, no właśnie, to takie nieprzyjemne uczucie i bol, przepraszam za porównanie, jakby mi ktoś parasol w tyłku rozkładał...

Co do butów, to jak Maqnio napisała, że takie chce, to zaczęłam szukać, czy jeszcze gdzieś są dostępne i niestety NIE, hehehe;) No chyba, że swoje Wam wyślę;)
 
Ostatnia edycja:
Hej Psotka, hej Danusia

Wisienka, rozkrecaj sie, rozkrecaj!!! U mnie nic, Sahara i w ogole, wiec liczymy na Ciebie! Trzymaj sie :)

Silwia, ciesze sie ze Alessandro ma sie dobrze. Moj jest leniuch i nie chce sie ruszac:dry: Daj znac przez forum jak bedziesz w Kr!

Anula, z tymi biustonoszami, szczerze odradzam kupowania on-line. Trzeba mnostwo przymierzyc i tyle. Sa takie zwykle bawelniane bez bajerow, sa tez naprawde estetyczne - ale to wygoda najwazniejsza wiec przymierzanie obowiazkowe!
 
psotka wysyłaj, wysyłaj, ja ustawiam sie pierwsza w kolejce. co do tego parcia to moze poczekaj jeszcze troszke co dalej bedzie sie działo, a jak w razie sie nasili, lub przyjda inne objawy to jedzcie moze do szpitala, bo kto wie...
 
reklama
I będzie kobieta w czerwonych butach proszona na porodówkę :-D:-D
Ale śliczny Szymonek jest fiu fiu same przystojniaki i lalunie rocznik 2011 będzie udany :-D
 
Do góry