reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Bąbelki ja dziś we fatalnych humorze... zasnęłam dopiero po 5... krocze rwie skurcze są ale znów takie mniejsze :-( ehh...
Sis :** jak nocka?
Orchiduś muszę dać radę ale gdyby to się cos zaczęło a nie stoi :-(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Brzuszki

ja się mogę dołączyć do tych bezobjawowych. Jedyne co, to w sobotę i wczoraj z rana trochę bolał mnie brzuch jak na okres. Nic poza tym.
Moje dziecię od wczoraj trochę apatyczne, coś mało się rusza. Aż zaczęłam się niepokoić i przemawiać do niego, to kopnął dwa razy nóżką :-) mam nadzieję, że to tylko chwilowy leniuszek

zaczynam dziś picie liści malin. ktoś wie ile tego powinno się pić na dzień?
 
wydrusiu, u nas bez zmian.. skurcze są ale niezbyt regularne, znaczy na początku były ale teraz znowu się rozregulowały, zaraz mykam do urzędu skarbowego, to może nieco się zmęczę i jakiś efekt będzie:)
dzięki za pomieć.. co do tych ese -mesów, to się nie przejmuj.. do mnie mama dzwoniła przed chwilą i pierwsze moje słowa to były: nie urodziłam jeszcze :-D wiem, że akurat u niej to nie z ciekaości a stresu, bo wtedy musi się pakować i przyjeżdzać, ale i tak
 
heheh no to znajomi cudni/////// do mnie na szczęście nie piszą.... ;-) u mnie praleczka pierze się posciel...... bo tzreba odświerzyć przed gośćmi <jak nie urodzę bedą spać po weselu brata> no i zjadlam śniadanko....... i tadam walę wkońcu do fryzjera....... WKOŃCU!!! no ale znając moję wlosy zeby rozjasnic znów ze 3 godz bede siedzieć.......ech... oby nie bo nie wiem czy dam radę...... myślicie ze glupio bedzie wsiąść ksiązkę o ciązy czy o dzieciach?? nie bedzie siary bo się zanudzę tam normalnie. Moj Szymcio chyba się obudzil, bo się rozpycha.

Kochane co do objawów , jak wczoraj czytalam.... noe wkęcajmy się ale dzielny info bo wkońcu to już tuz tuż.... ale gdzieś czytalam ze ta nasza psychika dziala cuda....... ja mialam skurcze ost 3 dni temu lub 2 ale se mówie ze jeszcze z 7 dni niech Bącel wytrzyma <bo wesle> i narazie nie mam tylko sie rozpycha..... cmokam i 3 majcie się narazie w 2paku <te które chcą jeszcze nie rodzić>
 
Hej kobitki ja jadę dziś do gina ale najpierw spedzam dzień u sister więc nie będzie mnie. Noc spokojna bez skurczy. Czop jakby przyhamował, troszkę mi poleciało jeszcze w nocy i teraz cisza.Może cały juz zeszedł a może się zatrzymał a może to nie był czop. Ech pytania, pytania. Dobrze, ze dziś ta wizyta to sie czegoś dowiem.
Miłego dnia da wszytskich
 
Konwalianka ja wczoraj rano dzwonie do mamy i pierwsze co powiedziałam zamiast "hej..." to "jeszcze nie rodzę.hej..." :-D mama kwiczała :-D
Wisieńko to napisz zaś smska:-) ja też dziś do gina... po 12 wychodzę a wizyta na 14 :/
 
reklama
hej kobietki :)

Konwalianko, wydrussia snilyscie sie mi:) juz bylo po wszystkim w pieknych sukienkach bylyscie:) dzieciaczki zdrowe jak nic :) wiec dalej &&&&&& trzymam:)
myslalam ze jak wejde juz jakies wiesci beda ale widze ze jestescie...

ja musze na miasto mykac a wogole mi sie nie chce :/

Milego dnia dla wszystkich forumowiczek zycze :)
 
Do góry