reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
balkan ja wstaję rano z urzędu
szykuję córcię do przedszkola :-Dzaraz coś zjem i pewnie na małą drzemkę sobie ucieknę. kurde u nas też zimno .
 
cześć paczuszki.. jak widzicie nie urodziłam ;/ skurcze utrzymywały się do 3 w nocy, były co 12minut i przeszły (wcześniej kąpiel je nasilała).. oczywiście przysnęłam w końcu a teraz sie obudziłam ze skurczami! Boże mam już dość.. ciągle ta schiza czy wody nie odeszły itd..

Magia, tak mi przykro, że tyle musisz się nacierpieć kochana.. jestem jednak pewna, że te wszystkie zabiegi to dmuchanie na zimno i wszystko będzie dobrze.. trzymam kciuki
emkamek, ja krwawię za każdym razem po badaniu, związane jest to z tym, że mam już mocno rozwartą szyjkę i za kazdym razem lekarz pcha tam łapy; byłam z tym już raz na ip, więc teraz już się nie stresuję..
Iwonuś, wizyta widzę udana, powiem CI, że z tego co wiem to cc wykonuje się wcześniej niż terminy porodu, więc się nie stresu i wybierz datę odpowiednią dla Ciebie:)

wszystkim życzę miłego dnia..
 
Hello Konwalianka i Marzenka,

Konwalinka - to może zabierz się za przekopanie ogródka, bo z tego, co pamiętam, to okna pomyte, wszystko poprane i poprasowane, to już chyba tylko to pozostało...... mam nadzieję, że to już niedugo, żebyś sie nie męczyła....
 
Cześc dziewczyny i bąbelki :*:*:*:*
konwalianka &&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno ;) może się rozkręci na dobre :-D buziamyyy :*:*:*
wydrusia kochana dasz radę takie uroki ciąży,że boli :tak: :*:*:*:*
dodi super wieści a malutka nieźle podskoczyła z wagą i fajnie ,że zdrowiutka jest :*:*:*:*
margeritka no to już wiesz kiedy utulisz szkraba swojego
marzenka ja mam normę ze spaniem ;) od ok północy do 5tej rano :-D ale wstaje rześka jak skowronek :-D w dzień nie sypiam już dawno więc jest cacy :-D
Corin uuuuuuu kochana leż i nie nadwyrężaj się,bo faktycznie troszkę czasu zostało i lepiej nie ryzykować wcześniejszego porodu :*:*:*:*:*:*:*
MAGIA &&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze słonko!!!!!!!!!!11
Wy o nospie a mój gin kategorycznie mi ją zabronił brać od początku ciąży :tak: i bez niej czuję się znakomicie :-D
słoneczko świeci chłodek poranny jest pogoda marzenie kurde :-D
 
No cholerka niezła z niego :-D takie mamci psikuski robić :-D ale w sumie jakby nie było ma bąbelek jeszcze czasu troszkę ...
Ja wczoraj z siostrą rozmawiam no i Ona słyszy za chwilke mój głosik ałaaa a jej 1sze myśli o matko skurcze masz :szok::-D:-D zestresowałam ją tylko mówię no co Ty nie mała mi w żeberka konkrtenie nózki wsadziła :-D a ta mówi do mnie ooo myślałam,że będe mówiła oddychaj przyj hahahha :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ranne ptaszki:)

Ja przy sniadanku przyszłam sprawdzić, która sie rozpakowała, a tu zonk:):)

Konwalianka, liczyłam na ciebie haha:);-):-D

Mnie sie coraz więcej teraz śni poród i dzieciaczki..dziś, sniło mi się, że szłam z jakąs grupka osób i na dworzu przy sklepie były wystawione wózki...a w jednym z nich dziecko! i musieliśmy je uratować, bo by zamarzło heh.. potem dziecko zamieniło sie w kotka:)

Zjadłam bułke i teraz na deser kruche ciasteczka i mleczko:) mniam.. dziwne bo ja mleka nigdy nie piję..
I powiedziałam małej, że jeśli nie będzie chciała wyjść o czasie to jej te ciasteczka ukrócę...nie ma tak dobrze, może jak smakołyczkami ją nie będę karmić, to sie wkurzy i wyjdzie:):) :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry