reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

KKasiulka moze wogole mam nie rodzic ;)
Dzieki za wyjasnienie :) Z tym liczeniem to ja juz wariuje, kazdy mi mowi i liczy, ze 11tc haha oszalec idzie ;)
No i na USG ide w 10tc5d i polozna tez policzyla ze 11tc

A kto będzie pracował na emeryturkę?? Idioci....przecież to posiadania dzieci nakręca gospodarkę (patrz kraje zachodnie).

A mnie lekarz mówił, że jego obchodzą zakończone tygodnie.
 
reklama
Wniosek taki, ze na wizycie zapytam mojego lekarza co go obchodzi :D
Bo wg suwaczka to ja juz skonczylam 10tc ale jak mowie, wrozka nie jestem ;)
Dzieki za instrukcje, milego dnia!! :)

lekarzowi wychodzi termin z usg i on określa wiek ciąży po badaniu. nie ma to znaczenia na termin porodu + - 2 tygodnie . więc wszytsko w swoim czasie ;-)


mnie liczy lekarz pełny zakończony tydzień ale pewnie co lekarz to inna metoda ;-)

pozdarwiam . :)
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie :)

A w szczególności nowo zafasolkowane :) super, ze jest nas coraz więcej :)

Niestety nie mogłam pisać przez jakiś czas (już nadrabiam zaległości :-)) , z powodu problemów technicznych najpierw z internetem, a od soboty z mężem :-(
W nocy z soboty na niedzielę dostał 40 stopni gorączki :szok: i niczym nie mogłaj jej zbić. Rano w niedzielę prosto do szpitala go zawiozłam - mdostał antybiotyki i coś na zbicie temeratury (chociaż i tak niwieile pomogło). Gorączka spadła dopiero w poniedziałek - masakra!!!
Ja wcinam czosnek i malinki i modlę się zeby niczym się nie zarazić :(

Jutro na szczęście mam wizytę (juz doczekać się nie mogę :-) - liczę godziny ) Zrobimy USG to będzie już 8 tydzień, mam nadzieję, ze zobaczymy bijące serduszko :-)
Trzymajcie kciuki :)

Corin - ja robiła badania w czwartek w tamtym tygodniu i dzis odbieram wyniki. Czas oczekiwania jest różny w zależności jakie masz badania zlecone? Ja miałam sporo :( najdłużej czekałam na zakaźne - toksoplazmoza i cytomegalia - oczywiście również najdroższe.

Mi również dokucza opryszczka i według trzech niezaleznych lekarzy nie zagraża dziciątku na tym etapie ciąży choć oczywiście lepiej mieć ją jak najkrócej. Ja stosuje Hascovir trzy razy dziennie i jest ok.

Margerita i Zuzuz super zdjątka USG - jak wyrażnie widać dzieciątka :-)

Magda_Mr według mnie jesteś w 11tc (liczy się tydziń, który właśnie leci) a skończyłaś 10 tc :-)

Miłego dzionka :)
 
Ostatnia edycja:
Hej ...nie wiem dlaczego mój suwaczek pokazuje mi zła datę?
Tak jakby nie wpisywał nieparzystych liczb (5, 7...itd) Zauważyłam to wcześniej ale myślałam,że to jednorazowo się zaciął a tu znowu :(

Jetem w tej chwili w 7 tyg i 4 dniu ciąży :-)
 
Jezusiczku dopiero wstałam:szok: spałam od 13 głowa mi pęka.
Biedroneczka oj tam te suwaczki:) współczuje ,że mąz choruje jeju u mnie w domu panuje jelitówka mam nadzieje,że sie nie zaraze.
 
reklama
Cześć mamusie! Dołączam do Waszego grona! Termin na 15.07! Jestem w 8t i 4d ciąży. Widziałam serduszko i wszystko jak na razie jest w porządku. Mam do Was pytanie - niepokoję się, bo właśnie wylały mi się baterie akumulatorki, a ja siedziałam w tych oparach przez jakiś czas, zanim odkryłam co się dzieje... Czy to może zaszkodzić dzidzi? Unikam wszystkiego, co szkodliwe, a tu taki klops... Co myślicie?
 
Do góry