reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja mam jeszcze schizę co do lotu. Lekarka dała mi zielone światło, a ponieważ bardzo mi zależy na wyjeździe więc trzymam sie kurczowo jej opinii. Ale boję się bardzo. Odsapnę kiedy wrócę i nadal będzie dobrze :)

A najlepszy był mój mąż dzisiaj. Ubawiłam się.
Mamy w marcu jechac na narty. Mój mąż wrócił dzis z pracy i tak do mnie:
- Mycha... ale na nartach bedziesz jeździła?
- Oczywiście kochanie, tylko musze poszukać spodni narciarskich dla ciężarnych - odpowiedziałam i parsknęłam śmiechem.

Chyba zrozumial :D Rozbraja mnie czasem :D
 
Ja mam jeszcze schizę co do lotu. Lekarka dała mi zielone światło, a ponieważ bardzo mi zależy na wyjeździe więc trzymam sie kurczowo jej opinii. Ale boję się bardzo. Odsapnę kiedy wrócę i nadal będzie dobrze :)

A najlepszy był mój mąż dzisiaj. Ubawiłam się.
Mamy w marcu jechac na narty. Mój mąż wrócił dzis z pracy i tak do mnie:
- Mycha... ale na nartach bedziesz jeździła?
- Oczywiście kochanie, tylko musze poszukać spodni narciarskich dla ciężarnych - odpowiedziałam i parsknęłam śmiechem.

Chyba zrozumial :D Rozbraja mnie czasem :D


Dobre:-D coś żle mi się ..porobiło:eek:
 
margerita, corin, Eleth , verte Dziewczyny cudowne wiadomości, bijące serduszko, piekny pęcherzyk i rosnąca beta, gratuluję kochane.I mam nadzieję, ze tez pochwalę się za kilka dni.
Patrycjaa tak to ta rózowa seria)))
Corin haha dobre
A ja zjadłam rosół, grejfruta i pół jabłka i nie poszłam oddać Panu K:-D:-D:-D
 
margerita, corin, Eleth , verte gratuluję dobrych wieści i cieszę się razem z Wam! Jupi!

I mam pytanie, bo to już nie jest przypadek. Dziewczyny, jutro zaczynam mój 8my tydzień, to moja pierwsza ciąża: Czy możliwe jest, żeby już było widać powieększony brzuszek? należę raczej do szczupłych, nie mam wzdęcia, a brzuch -= balon. Razem z M. dokładnie go obejrzeliśmy - ja z górnej, M. z bocznej perspektywy i wychodzi, że coś się dzieje. Ale ja się obawiam, że w takim tempie to zaraz pęknę :) i to nie ze śmiechu :no:
 
margerita - bardzo sie ciesze że wszystko jest ok. :D to tylko potwierdza że każda ciąża jest inna, i dziewczyny bez mdłości nie ma czym się przejmować.

verte - ja mam tego samego dnia usg :) i będę w 7 tyg i 3 dniu :) wszytsko bedzie dobrze zobaczysz.
 
No ja walczyłam z panem K już drugi dzień, ale niestety w końcu musiałam się poddać... Ale przynajmniej teraz mnie nie mdli chociaż chwile...

Cieszę się, że kolejne z was są już po usg z widocznym serduszkiem, i czekamy na kolejne:)
 
Margerita nawet nie wiesz jak się cieszę :-) Specjalnie ocknęłam się, zeby sparwdzić jak twój gin. Ja na Usg idę 30 bo na 1 wizycie lekarz powiezial, ze ciąża jest widoczna aż miło, a jest za wcześnie i nie ma co usg robić :-)
 
reklama
basieniak ja kochana tez mam chwilowy odwrót mdłości. Jakże miło siedzieć bez miski na kolanach)))))Imbiru nie próbowałam drugi raz pomógł rosół, a może grejpfrut.Teraz piję sok pomarańczowy bez cukru i nic mi nie jest. Tylko ciągle mam czkawkę:-D
verte kochana nie zadręczaj się, czasem jest tak, ze owu jest później , cykl miał być dłuższy i na pewno będzie dobrze.
Myśa mam nadzieję, ze u ciebie poprawa, trzymam kciuki kochana
danuśka witaj ja na swoim Usg, drugim bo na pierwszym nie było nawet pęcherzyka i martwiłam się czy się pokarze, szczerze to dalej się martwię , będę w 7t4d. Czyli bardzo podobnie.

Ej dziewczyny, które macie zdjęcia z USG, załużcie wątek o badaniach i lekarzach i wklejajcie)))
 
Do góry