reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sister u mnie była na pogaduchach. A ja na zapach herbatki co jej robiłam kibeelek, na zapach jej perfum kibelek... A dzisiaj juz było tak miło. Może to bliźniaki jak sobie Pol wymarzył. Teraz jestem wymęczona strasznie i chyba zaraz się położę.
Myśa mam nadzieję, ze do jutra nie będzie plamień. A jaki maja kolor?
slimakowa całkiem mozliwe, ze tez dostaniesz mdłości, chociaz ci nie zyczę wcale a wcale
michałka wypoczywaj jak najwięcej a krwiak na pewno się wchłonie, znam kilka dziewczyn z krwiakami i ich słodkie maluszki
kkasiulka staram się spac jak jestem sama w domu, bo az mi głupio przed Polem i Maćkiem, ze jestem ciągle zakopana pod kocem. Śpię chyba za cały Wrocław
mailuj widzę, ze pierwsze dziecko miałyśmy w podobnym wieku. Ja tez byłam młodziutka ale jak teraz patrzę z perspektywy czasu to wpadłam w rolę mamy bezbłędnie. Mój Maciek bardzo cieszy się z rodzeństwa i mówi, ze chce siostrzyczkę.

Czy herbatka Imbirowa łagodzi tylko wymioty czy tez mdłości ????
 
reklama
brązowo-beżowy i troszeńke krwi, czytalam na forum że to oznaka niedoboru progesteronu i często w ciąży się zdarza ale oznaczać też może poronienie...
 
Witajcie :) szczegolnie Mailuj i Lady
Michalka musisz być dobrej myśli. trzymm kciuki, żeby 29 juz dziada-krwiaka nie było
Wisieńka ja z tym spaniem to mogłabym się podpisać pod Twoimi postami, cały dzień chodzę nieprzytomna. niestety chodzę do pracy i do 16 muszę się trzymać. po przyjściu do domu nie mam siły nic zrobić, marzę tylko o łóżku. dzisiaj już łapę doła bo dosłownie od kilku dni tylko robię to co muszę i to z wielkim bólem bo najchętniej położyłabym się. taki leń ze mnie wychodzi :(
 
Myśa mi to tez na to wygląda. Bierztą lutkę i wypoczywaj a będzie dobrze
Verte ja jestem przedstawicielem handlowym i jakbym jeździła to juz byłoby po mnie. Zasypiam na siedząco nie wiem kiedy. I jeszcze te mdłości i szarpania. Wiem, ze martwiłam się jak nie miałam objawów ale teraz to juz przesada z tymi mdłościami na okrągło.I tez mam doła i wyrzuty, ze nic nie robię, wykorzystuję chłopaków i ciągle spię...A te wszystkie sposoby na mdłości nie działają.
 
Wisieńka nie dziwię się, że jesteś na zwolnieniu bo w Twoim przypadku senność jest bardzo niewskazana.Ja na szczęście mdłości nie mam, tylko czasem czuję ucisk w żołądku, a pobolewnie raz na jakiś czas w bliżej nieokreślonym miejscu w podbrzuszu przypomina mi o ciąży :)
 
Verte to fajnie, ze nie masz mdłości. Ja dostałam to L4 przede wszystkim przez stratę maluszka w lipcu. Wtedy pracowałam...może za długo. Były straszne upały a ja w aucie bez klimy jak w saunie. Jak poszłam na L4 to było juz za późno. Teraz mój gin powiedział, ze tak lepiej i wypoczywam. Ale szczerze nie wyobrażam sobie jazdy 200-300km dziennie bez kibelka z takimi mdłościami i spiąca. Jakbym miała lżejszą , fajna i mniej stresująca pracę to wolałabym pracować.
 
Witajcie Lipcówki!
Nadrobiłam- po całym dniu ciężko was nadrobić bo piszecie dużo :-)
Witaj Lady!Mailuj!
Wisieńko ja pisałam, że nic mi nie jest, że tylko lekkie mdłości a dziś godzina na kibelku... ktoś chce objawy ciążowe? z chęcią oddam bo musze być w dobrej formie dla mojej Ali- żywe srebro wymagające zabaw ;-)
a na mdłości nawet migadały nie pomogły a imbir -hm... wykorzystam potestuje i też dam znać :-)
 
koficzka to witaj w klubie kochana. Z tym Imbirem trzeba kilka plasterków zalac wrzątkiem po 5 minutach odcedzić i pic małymi łyczkami. Wszędzie pisze, ze możemy taki wywar pić, ja mam nawet Imbir i chyba zaparzę, ale to musi być chyba ostre, nie.
Ja przytulam Pana kibelka 2-3 razy dziennie ale mdłości mam ciągle od rana do wieczora i takie szarpania ale nie wymiotuje.:szok:
 
reklama
Do góry