reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej laseczki:) przyszlam sie przywitac i zapytac czy to mnormalne ze jak dzidziusia poczulam na poczatku miesiaca tak teraz nic... czasem jak leze reke poloze to cos poczuje ale to nie to co wtedy troche sie matrwie a wizyta za tydzien...
 
reklama
Hej Anulka! Niestety nie bardzo Ci pomogę, ale wydaje mi się że to normalne. Tak sobie kiedyś myślałam, co u ciebie. Napisz co słychać. Pozdrawiam!
 
No mam nadzieje ze to tylko to jak mowisz dodi misia:)
U mnie ok jak najbardziej:) uklada sie wszystko oby tak dalej:)
 
Ja już wykąpciana i w piżamce:-) Wiecie co dziś wyczytałam? No to proszę: narząd słuchu u dziecka kształtuje się ostatecznie koło 24 tyg , lecz mały człowiek zaczyna słyszeć dżwięki, odbierając drgania docierające do jego skóry i reagować na nie już w 16 tyg!

anulka cieszę się że Ci się układa, ale mam nadzieję że bez Twojego ślubnego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak tak bez mojego i nie mam zamiaru wracac do jego tematu:)
mam nadzieje ze w nowym zwiazku ulozy mi sie lepiej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej,
My już po wizycie. wszystko jest w należytym porządku :) Maleństwo chyżo i z radością fikało nóżkami a mama i tata z radością na to patrzyli, aż napatrzeć się nie mogli... Gin potwierdził, dziewczę na 100%. I super fantastycznie! nie sprowadzi mnie na ziemię nic, bo szczęście mnie rozpiera. Z Matyldą wszystko super.

A, czytałam, że założyłyście dwa kluby; małej i dużej stopy.
No i tak się składa, że stopa Matyldy ma 3,5 cm, więc chyba zaliczymy ją do bigstopowców...Szok, w takim małym brzuchu takie dwa wielkie kochane stupeksy :)
oj, endorfiny mnie zabiją...
Pozdrawiam i życzę samych dobrych wieści z wizyt i dobrego samopoczucia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry