reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
psoteczko szczerze? :nie mam zielonego pojecia:) wiem ze dodi jakos to robiła ze wchodzila w zaawansowaną edycję, trzeba by sie jej spytać:-)może tak specyficznie jest forum skonstruowane.
 
Maqnio, no właśnie w zaawansowanych też jest tylko URL;)

Marzenko, ja Ci wróżę synka;) poczekamy do 3 marca na potwierdzenie;)
 
orchidea
[*] dla maluszka
sestina gratulacje!!! teraz to same laseczki sie posypia, zobaczycie!!!
dodi a nie wiem od ktorego tygodnia slyszy dzidzia, ale ja nie puszczalam tego dla maluszka tylko dla siebie samej, zeby sie zrelaksowac. A jesli myszka cos uslyszala to fajnie :-D

po tym programie 16-latki w ciazy stwierdzam, ze faceci a raczej chlopcy w tym wieku w ogole nie sa odpowiedzialni za to, co robia. Widac jaka jest roznica w zachowaniu mlodych dziewczyn z dzieckiem a ,,ojcem,, dziecka. Jakas masakra!

a ja teraz wcinalam pop corn :-D Z MICROFALI ^^ mniamciu, chyba tego wlasnie mi sie chcialo.

teraz ide dzwonic do mamci, stesknilam sie bardzo
 
Ostatnia edycja:
Eeee to myślę,że do Wielkanocy już każda z nas będzie po jakis pewnych zakupkach sukieneczkach lub spodeneczkach :tak: ale będziemy szaleć po sklepach,tylko żeby tyle kasy mieć na te szaleństwa to bysmy sklepy powykupowały
 
em_ka, a kto to tam wie, czy słyszy czy nie.. przecież dziecko im nie powiedziało haha..więc puszczaj muzyczki ile wlezie!!:-D

Marzenka, u mnie wszyscy na około mówili, że to chłopak będzie..nie wiem skąd to wzięli..ja tez byłam przekonana, że mam chłopca, a tu niespodzianka! chociaz jeszcze może sie okazać inaczej haha... zobaczymy..ciekawe co ja z tymi różowymi ciuszkami zrobię wtedy:)
 
reklama
dodi_misia em_ka u mnie w domu to jak mój jest to muzyki lekkiej nie ma więc to dziecko jak zacznie słyszeć muzyczkę to chyba sobie paluszkami będzie uszka zatykało :zawstydzona/y: maqnio no serio jeszcze jak sie zaczną wyprzedaże to ojj... no ja mam jedne bodziaki od dziadków a tak sudocremy itd.. tego nigdy za wiele co nie ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry