reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam,dziewczyny gratuluje coreczek:-)moze u mnie sie zmieni i dolacze do was;-)dopiero zajrzalam bo dzis okropnie sie czulam lezalam, po no spie lepiej bylo i pol dni przespalam;-)poczytam co u was bo czekam na pizze:wink:
 
Ślimakowa gratuluje!!!!!!!! Ja czekam do 21go! i czekam na męża po graniu poszedl na piwko z kolegami ech... szkoda ze sama siedzę... ale mówil ze kolo 21 bedzie no zobaczymy......
 
slimakowa jacieeee kolejna dziewuszka :-D ale fajnie ^^ chyba przestane zagladac na forum do momentu mojego USG bo mnie zazdrosc zrzera!!!

dodi zebys ty wiedziala jakie ja zdjecia wrzucalam na serwery :-D jesli na prawde zostaja i mozna je poznieej w grafice google zzobaczyc to mi wstyd bedzie :-D ja bylam pewna ze nie mozna ich tak od sobie zobaczyc xD
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj lepiej się czułam więc wykorzystałam to i wyszorowałam łazienkę , kuchnię i 2 pokoje. Został tylkjo pokój Macka ale on woli tam sprzatac sam. Pewnie boi się, ze coś znajdę:-p Jutro jedziemy na 5 dni do rodziny. Pewnie nie będe często ale postaram się zaglądać.:-D
Jak tam dzis u was. Idę poczytać ale jesli łaska to prosze o przybliżenie sprawy dzisiejszych płci bo nie wiem ile żeście tam naprodukowały???
 
reklama
Do góry