reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Heja! To ja, znowu nie miałam czasu się odezwać :( dostalismy pozwolenie na budowę domu i mamy troszkę załatwiania..bo chcielibyśmy szybko zacząć.. To ja nie zaliczam się do klubu wielkiej stopy hehe bo mam tylko 37:) ale mąż jak najbardziej:)

Lecimy zaraz do zakładu energetycznego zalatwic podłaczenie pradu.. i 2500zl nie nasze..

To buziaki, wybaczcie, że teraz tak rzadko sie odzywam..wiecie jak to jest, mężuś na dwa tyg przyjechał:-)
No ale za te dwa tyg jak zaczne nadrabiać to się nie opędzicie ode mnie heheheh
 
witam:-)
Okropny mam dzien ledwo wstalam pojechalam na badania a tam kolejka taka ze szok, rejestracja powinna byc od 7.30 a im padl system i zaczeli przyjmowac tych ze skierowaniem wiec czekalam, ruszyla kolejka i zatrzymala sie przede mna na 20 min, wtedy zobaczylam ze nie mam indeksu a mam egzamin na 11 wrocilam szybko do mieszkania wzielam ale egzaminu nie zaliczylam zabraklo mi 2 pkt:wściekła/y:co za dzien:wściekła/y:
 
margarita mi lekaz na swedzenia sromu przepisał clotrimazol jesli dobrze odczytałam z recepty ale ja tego nie wykupywałam bo nic na razie mnie nie smyra w dole, tyle ze to chyba jest na recepte ale warto spytac w aptece

ja dzis tez nie spałam, o 2 pobudka i do 4, poszłam do małej, przebudziła sie jak jej do łóżka weszłam i wiecie co sie okazało, moj malzonek poółżył dziecko spac w ciapach. ale sie usmiałam z samego rana, poprzewracałysmy sie troche na łóżku i usnełysmy a przed 8 obudziły nas hałasy z dołu bo dziadki remont zaczeli dzisiaj i po spaniu, chodze jakas skołowana od rana, nawet cisnienie mierzyłam ale w normie jest
 
He j wszystkim Mamciom!!
uhuhuh...no to żeście od wczora naskrobały:)
veronique ja tez mam niskie cisnienie, do tego stopnia, ze gin powiedział, ze jak na nastepnej wizycie znowu bedzie takie niskie(55/86) to da mi cos na podwyższenie. Mysle, że nie ma co sie narazie martwić, a poza tym ponoc lepsze niższe niz za wysokie:)
kkasiulka córcie masz przecudną, sliczności:)
margerita mam nadzieję, że jakos wytrzymasz do czwartku z tą infekcją i że gin jakos na to zaradzi, bo z tego co wyczytałam domowe środki nie pomagaja:(
wisienka
, ja tez sie nie nadaje na wyjazdy:) a poza tym to ta pogoda...szara, bura i przygnebiająca. tylko do wiosny czekać:)
em_ka ten Twój gadek jest cudny!

z przykrością stwierdzam, że do KWS(kluby wielkiej stopy) mnie nie przyjmiecie - mam marne 36:( :-)
 
reklama
Maqnio to załóż Klub Małej Stópki :-)
Co do snów to ja dzisia rodziłam na kucaka, sama, gdzieś tam w pobliżu byli moi koledzy z radia. Dziecko było obwinięte pępowiną to odwinęlam i było ok. Aha Była to córka i urodziłam ją na polu Woodstocku w latach 60. Pózniej położyłam ją w takim pokoiku i dwie godziny szalałam pod sceną a póżniej wracałam na karmienie. Przy okazji piersią karmiłam też kociaka, którego porzuciła kotka :-) Normalnie jeszce tylko LSD brakuje :-)
A dzisiaj zjadła pół kilko kapusty kiszonej, a pół godziny póżniej koktail owocowy na jogurcie. Mam taka biegunę, że aż strach. Mama powiedziała, że mogę wziąc węgiel więc wziełam i czekam na efekty bo o 20 mam kino na obcasach w multikinie. Pojem jeszcze słonych paluzków i popije kolą - to zawsze pomagało :-)
 
Do góry