reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzień dobry Lipcóweczki:)

MADZIA, między 16 a 20 tygodniem bada się glukozę (cukier we krwi), a między 22 a 24 obciążenie glukozą.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Margerita, tak sobie taraz myslę.. moze warto zapytać w aptece o jakies maści, które mozna stosować w ciazy? Przynajmniej takie łagodzące czy coś. Przeciez musi być coś takiego..
 
katerina ja pytałam polecono mi tylko i wyłącznie tantum rosa i korę dębu....
wyczytałam na forum ,że powinno sie jesc jogurty z żywymi kulturami bakterii a resztkami wypędzlowac tam na dole i tak tez zrobiłam hmmm poczułam lekką ulgę lecz smyra nadal.Widocznie potrzeba więcej czasu. Oby do czwartku.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry brzucholinki :-) ojj wogóle się nie wyspałam od 5.30 nie spie już :eek: i chyba będę musiała zaraz sie przespac godzinkę bo oczy mam na zapalkach :-D glukozę z krwi ja już miałam robioną więc teraz czekam aż mi lekarz powie o piciu tego świństwa :no: :eek: a ćisnienie kurde no jak narazie wychodzi mi u niego zawsze dobre a wydaje mi sie w domu,że mam wysokie :-D ok to miłego popołudniai smacznych obiadków zyczę zajrze jak pośpię :-D cmook :*
 
Mam dziś wizytę u ginekologa, ale taką normalną - nie będzie USG :-( Może jedynie posłuchamy z mezem serduszka.. :blink: Ale doszłam do wniosku, że jednak zapytam o termin USG, bo w tej państwowej, do której chodziłam od poczatku i nadal chodzę by niektóre badania mieć bezpłatnie, wyznaczyli mi dopiero na 3ego marca. Przeciez nie wytrzymam tyle czasu :szok: Jeśli będzie taka mozliwośc zrobić USG odpłatnie dziś, zrobię :-) Ale pewnie w tej prywatnej też są jakieś zapisy i będę musiała poczekać.. :unsure: No zobaczymy.. Wizytę mam o 16ej. Trzymajcie kciuki, żeby zrobili mi to USG dziś :happy2:
 
Hej dziewczyny. Nie było mnie 4 dni ale juz powróciłam. Po wizytach u taty i teściów wróciłam zmeczona, z mdłościami i fatalnym samopoczuciem. Jednym słowem nie nadaję się do wyjazdów i tyle.
Niech któraś mi napiszę czy sa jakies wiesci bo na pewno nie nadrobię.
Dziś o 18 mam gina
 
hej, ja przebudzilam sie o 6 i do samej 8 przewracalam sie w wyrku :/ jak ja tego nie lubie ehh...
i w koncu zajrzalam na karte z USG i nie mam napisane jakie jest tetno maluszka. Jest przeziernosc, wielkosc glowki, CRL i czy widoczna kosc nosowa. Dziwne nie? ale skoro bylo ok to pewnie nawet nie zaznaczali tego.
Wisienka no a juz mialam dzwonic do ktokolwiek widzial ktokolwiek wie :-D witam z powrotem :-) z takich konkretnych wiesci to chyba sie nic nie wydarzylo, takie *******y same :-D gadalysmy o konflikcie serologicznym ostatnio i o klubie wielkiej stopy :-D


ahahah zakodowalo mi slowo P*i* e*r*d*o l*y ahahah nie wiedzialam ze to przeklenstwo
 
reklama
noooooooooo, ze ten :-D ze jak twoja stopa przekracza co najmniej 39 zaliczasz sie do klubu Wielkiej Stopy :-D a jesli maz tez jest w tym klubie to dziecko bedzie Wielka Stopa :-D tak w skrocie mniej wiecej :-D haha
 
Do góry