reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć Wszystkim

To beznadziejne już dziś mam depreche:-( Rozmawiałam z swoim W wczoraj wieczorem. Zadałam mu pytanie czy żałuje że jestem w ciąży... Nie odpowiedział nic :-(Zrobiło mi się przykro. Chociaż zauważyłam, że odkąd jestem po teście odsunął się ode mnie. Nie chce ze mną rozmawiać, w dzień do mnie nie pisze SMSów z czym kiedyś nie miał problemu. Jak wraca z pracy to potrafi się nie przywitać, o sexie nie wspomne:-( Przedwczoraj mnie pytał czy jego chłopcy (z poprzedniego małżeństwa 8 i 12 lat) po tym jak się dowiedzą że jestem w ciąży wydorośleją... I odrazu powiedział że ich to skrzywdzi. Bardzo mi przykro, liczyłam na jego wsparcie a zostałam sama dla siebie... Nie mam tu nikogo bliskiego oprócz niego. Skoro on się ode mnie odwrócił to zostałam sama ze sobą. Mam ochote się spakować i wracac do Polski.
Chce mi się ryczeć:-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
hej zostałam skierowana na to forum przez Wisieńkę- postaram się udzielać, mam 26 lat i 2 letniego synka, wczoraj na teście ciążowym zobaczyłam II kreseczki, mimo drugiej ciąży dalej się boję ( a powinno być z górki). moje objawy jedyne to brak @, ból brzucha i pleców, sensacje węchowe;), pozdrawiam

a Dziób dziób przesyłam uściski, głowa do góry, facetom trochę trudno się odnaleźć w ciąży, na pewno jak maleństwo zacznie rosnąć i będziesz już czuła ruchy, zmieni on nastawienie.
ja wczoraj od razu powiedziałam mężowi, niby chcieliśmy drugiego maluszka ale on coś za dużo się zamyśla i czuję lekkie odsunięcie... nie wiem a może to hormony moje?
pozdrawiam
 
Dziób_Dziób bedzie dobrze możę go to na razie przeraziłlo... daj mu troszki czasu!!!

A tak to witam się z wami Wiesienko, Anulko!! hehe i witam nowe kobietki! To od dziś się do WAS podczepiam jeśli można.... wg kalendarza termin 12 lipiec... ale po usg powiem wiecej.....
O ciąży dowiedziałam sie na urodziny brata zrobiłam rano test czyli 31.10. 2go listopada zrobiłam bete 428 poszłam w pt do gina iii niby ciąza <bez usg> ale macica obkurczona. Leżenie przez tydz dopha nospa magnes no i dalej kwas 15mg. Dał skierowanie na badania 10 tego zrobiłam krew i mocz i wr wszystko ok zrobilam bete 6036 czyli prawidłowo przyrasta... zadzwoniłam dziś i mowie o wynikach itp mowil ze w takim razie wszystko ok i dopha mam brać juz nie 2 razy dziennie tylko 1raz i w pt wizyta i umowimy sie na usg juz sie nie mogę doczekać a z norm bety glupieje bo nie wiem ile wsakzuje... <rozbierznosci> wkoncu ktory to tydz?? mam nadzieje ze po usg bede wiedzieć ale pewnie do tego czasu minie mi 2 tyg ech..... a jak kicham to czuje ból w okolicy jajników... tez tak macie??
 
Ostatnia edycja:
Dziób Dziób nie przejmuj się faceci do ciązy podchodzą rożnie mój mąz tez się nie cieszy tak jak ja...bynajmniej takie mam odczucie ale głowa do góry kochana rośnie w Tobie życie i jak on nie bedzie zainteresowany to trudno jego strata... Paulinko witam Cię serdecznie i Gratuluje:-)z całego serca...
 
zuzu w końcu do Nas dołączyłas juz miałam Cie atakować i pytac kiedy raczysz Nas odwiedzić:-D Ja mam termin na 11,12 lipca:szok: a tydziej mniej an suwaczku ach jak pójde do lekarza bardziej się okresle.A co do bólu w jajnikach..cały czas coś mnie kłuje i ciągnie wczoraj wieczorem brzuch bolał jak przed @.
 
Ostatnia edycja:
zuzu w końcu do Nas dołączyłas juz miałam Cie atakować i pytac kiedy raczysz Nas odwiedzić:-D Ja mam termin na 11,12 lipca:szok: a tydziej mniej an suwaczku ach jak pójde do lekarza bardziej się okresle.A co do bólu w jajnikach..cały czas coś mnie kłuje i ciągnie wczoraj wieczorem brzuch bolał jak przed @.
hehe kiedyś patrzyłam ale jeszcze nie było Lipcówek... ehehe i sie pozniej zapomniałam... ale juz naprawiam swój błąd... i jestem! Zaraz pędzę do mamy w odwiedzinki, brat po mnie przyjedzie i posiedzę tam troszku bo tez ma ręke złamaną... ale juz na rehabilitację chodzi.. a ja bede wcinać kalafior z działki od teściowej.....
 
a ja sobie w pracy przesiaduje, a co! prawie wszyscy mają wolne a ja nie;(. mam nadzieję, że do końca pracy będzie taki spokój -praca biurowa-muszę wstać i się troszkę poruszać bo bb jest uzależniające i cała zesztywniałam;).pozdrawiam
 
Paulinko już 13 więc jeszcze troszkę i do domku;-) a o wciągającym bb to ja coś wiem:-D cały czas patrze się w ten monitor aż mnie oczy bolą....ale jestem tak leniwa,że narazie nie wstaje ..jeszcze posiedze a co mi tam...
 
reklama
Witam nowe lipcoweczki!:-):-):-)

Dziob_Dziob
, rozumiem co czujesz. Moja pierwsza ciaza nie byla planowana i m tez nie skakal ze szczescia. Meczylo mnie to bardzo, ale w koncu powiedzialam Mu wszystko szczerze, tak jak czulam i chyba Go to otrzezwilo, bo zmienil sie o 180 stopni. A teraz cieszy sie chyba bardziej niz ja.;) Bedzie dobrze, daj Mu sie tylko troche oswoic z ta wiadomoascia, porozmawiajcie i na pewno wszystko sie ulozy.

Ja wlasnie wrocilam ze spaceru, brrr ale zimno!:szok: Umowilam sie wczoraj na wizyte z GP, a dzis z ginem na 25, ech.
Przed chwila wciagnelam miseczke serka z jogurtem, cukrem i cynamonem, mnnnniiiiaaaaam! Ostatnio uwielbiam bialy ser w kazdej postaci i ryby!:-D
 
Do góry