reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej kochane !!! Na szczescie poszczepiennych reakcji niebylo,takze teraz bendziemy czekac na pierwszw Nadusiowe kroczki:tak:
maqnio to rzeczywiscie wczesnie dzis Ty w pracy ,posylam duzo kawy i sily ;-):-)
aniu hmm ciekwe od czego ta temperatura u Karolci ....mam nadzieje ze niedlugo wszystko wroci do normy &&&&
monia ,sunset ,malami ,ememte ,wydrusiu ,psota ,nil,asica ,aneta 85 daga anetka milego dnia kochane !!!!
 
reklama
Tesiu dzieki:* super, ze poszczepienna nocka spokojna! kawucha wypita, zieleninia zjedzona i ...nadal jestem głodna br...:-D tak sobie własnie przypomniałam, ze jakiś czas temu pisałaś, ze przenosisz Nadie do jej łóżeczka, i jak efekt??
 
maqnio z tym jej spanie w lozeczku to roznie jeszcze:confused2: w dzien spi w swoim lozeczku pieknie sama zasypia ,gorzej w nocy ,ostanio nawet jak poloze ja do zasypainia to jest bunt ,ale niewiem czy to tez aby nie zeby dodatkowo ,no i pobudki sa ,czasem mniej czasem wiecej jak wiedcej to koniec koncow ląduje nad ranem u mnie w lozku bo juz tak mi sie chce spac ze juz mi wszystko jedno ,ale bende icierpliwa w koncu moze sie nauczy ,na Twoim przykladzie to co ja teraz mam to jest pikus ,Ty to jestes dzielna i w koncu twoja cierpliwosc zostala wynagrodzona:tak:
 
Witajcie kochane

Monia ja na twoim miejscu wyeliminowała bym ta kaszke a w jej miejsce jakis owoc lepiej dac , kacha to taki zapychacz dupki , z tego co widze to niunia je sporo , zrób jej wieksza przerwe przed obiadem daj rano sniadanko , potem oszukaj jakims owocem albo serkiem i obiad zje , bo obiad to podstawa a zwłaszcza zupki ,
Teskau nas nie ma przenoszenia z łozeczka do mnie ja bym chyba nie spala ze strachu ze mala mi zleci , i nie ma buntu spi sama bez problemów w łozeczku i sama w nim zasypia
Basieniak pozazdroscic tylko tak wspanialych wakacji jak mi sie takie marza
Maqnio ja tez bym gdzies do pracy poszla ale nie mam jak sama z mała jestem to co ja z dzieckiem bym zrobiła okropnosc , a ty miedzy ludzmi oddychasz swierzym luftem jak mi tego brakuje
Aniu u nas w zeszłym tygodniu tez byla mega goraczka 40 stopni polecielismy do lekarza przebadac i wszystko wsio , wyniki z moczu tez ok wiec nie wiem co było powodem takiej temp
reszte mamusiek witam cieplutko
 
Hej
Marzenko ja tak jak ty też chetnie bym do pracy poszła. Jak mi brakuje tego kontaktu z ludzmi:eek:
maqnio dasz radę. Wody sie napij porzadnie. Ja chyba bede musiala sie przylaczyc, tzn jezeli chce sie w kiecke zmiescic. Wybralam sobie fajna rozowa sukienkę na welele ALE jest troche za ciasna. Strasznie bym chciała ja sobie kupic ale jak mi na weselu trzasnie to dopiero smiech na sali. W dodatku nie ma wiekszych rozmiarów. Muszę jakoś wygladac w koncu zwłaszcza jako swiadek (niektorzy byli oburzeni tym, że to Ja bede swiadkowa)
Zobacze moze jakies cwiczenia... bo dieta to u mnie chyba odpada, ograniczyc moge ale sama zielenina ehhh
Zobacze moze sprobuje...
Tesiu :*:*:*
 
Dzieki dziewczyny! Wczoraj w dzien juz temperatury nie bylo dzis w nocy tez nie. Wiec chyba minelo cokolwiek to bylo;)

Ja od wrzesnia ide do pracy ale tylko dlatego ze musze. Gdyby nie to to jeszcze bym sobie chetnie z mala w domu posiedziala.
 
hej hej,
obroniona w 40 stopni upalu. Lot do Rzymu byl spokojny, jak zwykle Aleksik uwielbia latac i zaczepia panie w samolocie. w strone powrotna trafilismy na znieczulice ze strony pasazerki siedzacej przed nami, ktora stwierdzila aby Aleksik byl cicho i nie ruszal jej fotelem. Naszczescie synus zdecdowal isc spac i caly lot przezpal. Teraz zwalniam czas i szykujemy sie powoli do chrzcin (12 sierpnia). Moj synus 11 kilogramowy, nadal bezzebny nauczyl sie robic tany tany (uczy sie tancowac dla swojej narzyczonej.

Basieniak super zw akacje udane, Wiki zadowolona, lot odbyl sie bez problemow. zazdroszcze wakacji.
Asica sto lat dla Blazejka
Maqnio kciukasy za diete i uziole dla Rozi Fruzi.
Ania23 mamnadzieje ze Karolinka czuje sie lepiej. u nas tez ostanio byla temp i przeszla, ale chyba dla tego ze bylismy po szczepieniu
nil &&&&&&& za diete. :* dla dzieciaczkow
Monia :* dla Kini
Tesia :* dla Nadi
pia :*
anetkaaaa:*
ememte :*
malami:*
sunset :*
marzenko :*

tyle tylko zapamietalam. buziaki
 
Hej Mamusie!

sylvia, sto latek dla Aleksika w Dniu Pierwszych Urodzinek!!!!!!!!!!!!

maqnio,
dzięki Kochana :* Nocka znów średnia, zaliczyliśmy 5 pobudek, co prawda to są krótkie pobudki na 5 minotowe kołysanko, no ale....Mam tylko nadzieję, że te zębiska szybko już wylezą...

tesiu, witaj :* dobrze, że Nadusia tak dzielnie szczepienie zniosła i bez powikłań.

Marzenko, dzięki za cenną radę! Dziś tak zrobiłam jak mi poradziłaś (wcześniej już przeczytałam Twojego posta, ale nie miałam czasu odpisać). Dałam małej serek zamiast kaszki i obiadek dałam za 3,5 godz. i o wiele lepiej szło....także widać, że kaszka ją zapychała i za krótki odstęp czasu był...

Aniu, NiL i reszta :*****
 
Aleksiku kochany!
Urodzinki dzisiaj masz,
twoje pierwsze, te najlepsze.
Pragnę, więc ci życzyć
wielu przyjemności,
by ci nigdy życie nie dawało w kości,
byś zawsze był szczęśliwy
i łapał motyle,
by cię opuszczały wszystkie złe chwile

imageso.jpgimages.jpgimagesn.jpg



My niestety roczek mamy kiepski bo mały w nocy miał goroączkę, rano kaszlał więc wylądowaliśmy u lekarza. Na razie obeszło się bez antybiotyków ale mamy obserwować... BUZIOLE
 
reklama
Witam popołudniowo!!!

U nas od paru dni paskudna pogoda jak na lipiec ,deszczowo i chlodno ,ale od przyszlego tygodnia ma powrocic ciepełko .Nadia to cwaniara ,przy wszystkim wstaje i czasem juz zaczela sie puscic zamiast postac to ona wypina pupcie ii siada se pędzi na czworaka ,niespieszno jej do chodzenia ,ale pewnego dnia napewno sie doczekam:tak:
monia 26 to super ze sie wyjasnilo ,i apetycik na obiadzik powrocil :)
silvia wielkie gratulacje !!!!!:tak:
nil a kiedy macie wesele ?? bo my 18 sierpnia mojej ciotecznej siostry ,i tez za swiadkowa :szok: troche sie stresuje :eek::-pmial byc ktos inny jaka przyjaciolka jej ,ale odmowila w ostanirej chwili no wiec ja sie zgodzilam chodz wcale niepodejrzewalam ze mnie moze poproscic ,a tu masz ci los ,w koncu od zawsze mialysmy super kontakt ,mimo ze jest 2 lata mlodsza :tak:a kiecke chyba mam ,mam taka kobaltowa z wlasnego slubu cywilnego tylko ciekawe jak w niej bende wygladac ,musze przymierzyc bo to bylo kilkanascie kilogramow temu :-Djakos to bendzie
ania ​super ze temperatury juz niema :)
100 lat kochany Alessandro ,samych radosci ,usmiechu od ucha do ucha !!! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry