reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej :-)

U nas druga z rzędu fatalna noc. Ewa budzi się o 3 i nie spi do 5. Koszmar poprostu. Dziś zasnęła o 5 na 19 minut i znów płakała. Poszłam do niej i nawet nie wiem jak znalazłam się spowrotem w łóżku :szok: No ale pospałysmy do 8.00

Miałam nieprzyjemny sen, śniło mi się że zostałam wdową :( a o 8.30 mój mąż wpadł w szał bo sobie przypomniał że na 9.00 ma ważne zebranie i pognał. Nadmienie tylko że normalnie tą trasę robi w 60-80 min, znając go będzie się starał zdąrzyć :(( Cała jestem w strachu.
 
reklama
corin kochana z mezemnapewno wszystko bendzie dobrze wroci caly i zdrow ,daj znac koniecznie ,podobno sny trzeba odczytywac na opak ,ale ja sie nieznam .Echh co to Ewci sie porobilo z tym niespaniem ,ajj ,slonce dobrze ze chociaz posplyscie troche pozniej ,stawiam kawcie na dobudzenie :tak:
 

Załączniki

  • kawaaa.jpg
    kawaaa.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 11
Dodzwoniłam się do męża, o ile mówił prawdę a nie uspakajał mnie to jedzie normalnie i na miejscu bedzie za 20 min. ufff. Tesiu ja mam swoja teorie na temat snów ;-)

Wiecie co mi powiedział? "Ty liczb w totku nie umiesz wytypować (jeszcze nigdy nie miałam nawet trójki) a chcesz byc prorokiem" hahahahaha
 
Witajcie dziewczyny!
Nie było mnie tu troszkę, może jeden dwa dni.

U nas dobrze, Blanka miała wczoraj delikatnie zaczerwienioną sikuleczkę.... dzisiaj idziemy pierwszy raz do lekarza do nowej przychodni... ciekawe jak zareaguje na nową panią doktor...

Zobacz załącznik 483503Zobacz załącznik 483505Zobacz załącznik 483506moje myszka :*

A my wczoraj z mężem pojechaliśmy do Wieliczki sprawy pozałatwiać. Zajęło nam to 7h! Masakra! Z blanką teściowa zastała!
Podczas trasy tam spotkaliśmy przemiłe małżeństwo wprost z Nad morza Karaibskiego z Meksyku byli :) przyjechali do Polski córce góry w Zakopanem i Wieliczkę pokazać. Po prostu prze sympatyczni! Jeszcze nie byłam nigdy tak blisko MEKSYKU ha ha :D

no nic... potem zaglądnę :*
 
Ostatnia edycja:
My już po wizycie u lekarza........................ zaszokowani jesteśmy...................... Blanka dała taki koncert płaczu że wychodziliśmy z siebie! Ledwo ją ubraliśmy! Pani Doktor bardzo miła! Ale Blanka przesadziła, rwała się do mnie na ręce tak jak NIGDY! Nie widziałam, żeby kiedykolwiek do mnie tak lgnęła! Żal mi jej było! Tomek już miał takie nerwy..... nie dziwię mu się, przecież ja jeszcze tą rękę w gipsie mam eh.... szkoda mówic.... ale jest już ok, zapomniała chyba.... teraz oglada bajkę swoją ulubioną. :happy:
 
Hej!

U nas dalej nocka ciężka...nie wiem, kiedy Kinia przestanie się budzić na kołysanie...pewnie jej już tak jej zostanie do 3go roku życia ;/
No i mamy problem mały Dziewczyny, bo Kinga od jakiegoś czasu nie chce za bardzo obiadu/zupki jeść...wszystko inne bardzo pięknie ładnie a obiad jest bleee...kombinuję rózne zupki/obiadki ale nic jej nie pasuje...może tu chodzi o to, że za krótki odstęp jest między II śniadaniem a obiadem???
Kinia je tak:
ok.7.00 mleko z kaszką 7 zbóż z jabłkami i sliwkami ok. 200 ml plus 3 miarki kaszki
9.30 pół paróweczki lub kisielek lub pół Danio
10.00-11.30 drzemka
11.30 kaszka Bobovita Minima 100 ml plus do tego mały słoiczek owocków z Bobovity bp. jabłko banan razem w miseczce jest ok. 230 ml
14.00-14.30 obiad/zupka - robię przeróżne, ewentualnie słoiczki podaję (też nie smakują ;/)
15.00 - 16.30 drzemka
17.00 mleko z kleikiem ryżowym 180 ml
przed 20.00 kaszka ryzowa na mm ok. 180 ml

Może za krótki odstęp faktycznie między śniadaniem a obiadem? Jak myslicie? Ale ona o 14.30 robi się już senna, marudna i później śpi i nie mam jak jej podac tego obiadku...
 
Hej, ale mam wielką głowę:) Jestem imieninowa więc mieliśmy gości. Była tylko trójka dzieci,a czułam się jakby było całe przedszkole. Bartolini już śpi, a ja czekam na męża i odpoczywam. Trochę poczekam bo na drugą zmianę poszedł i ok. 22.30 będzie.
Maqnio jak się przewracał to tak niegroźnie- wstawał i leciał dalej. Na suwałkach śmigał jak szalony, przeciąg normalnie, a jak tylko wróciliśmy do domu to tak zaczął. Nie wiem może mu brakuje przestrzeni i musi się przestawić. Dzisiaj przed babcią się popisywał i latał jak zwykle:)
Pia może malutka miała gorszy dzień, albo lekarka taka brzydka:-D
Monia my mamy jeszcze krótszą przerwę bo ok. 12 mleko jemy a 14.30 w porywach do 15 obiad. Bartek do tej pory wciągał nosem obiad, a teraz też jakoś nie bardzo chce. Więcej wypluje niż zje i nie ma znaczenia czy to mój czy słoiczek. Tłumaczę to sobie że to taki okres i mam nadzieję że przejdzie:)
 
Dzien dobry !!!
My dzis wyspane ,pospalysmy do 7 zazwyczaj to o 6 pobudka ale dzis taka pogoda pochmurna to moze i dlatego ,na moja korzysc oczywiscie:-Ddzis mamy bilansik i szczepienie jesli nic sie niezmienilo musze zadzwonic sie upewnic ,trzymajcie kciukaski please :tak:
monia moze rzceywiscie za krotkie odstepy z tym jedzonkiem hmm...
dagau powodzenia w szukanie kreacji ,wiem jak to jest ,jak nie trzeba tro zawsze cos jest a jak nie ma za duzo czu i cos wazneho to za chrena nic specjalnego niemozna znalezc ,ile ja poprzymierzalam przed swoim cywilnym echh ale napewno cos znajdziesz i sie pochwal oczywiscie nam :tak:
anetka spoznione 100 lat imieninkowe !!! :)
pia love ojojoj biedactwa :( ja sie boje bo dzis szczepienie ciekwe jak to przezyje oby bez wielkiego placzu ..
Milego dnia kochane !!! :)
 
reklama
hej baby!!!

moniu słuchaj Kochana, tylko sie tu na mnie nie obrazaj, ale mnie sie troszke wydaje, ze Kinia w ciagu całęgo dnia zjada bardzo duzo jedzonka i moze ona po prostu nie jest głodna?bo jakby zliczyc ile na samo sniadanko i drugie sniadanie zjada to ja sie nie zdziwiłabym ze obadku to juz jesc nie bardzo chce bo nie ma go gdzie zmieścic. a moze spróbuj dawac jej ciut mniej jedzonka tak wogóle w ciagu dnia? moze bedzie bardziej głodna. Nie mniej mi za złę, bo ja absolutnie nie złośliwie to pisze i absolutnie nic Ci nie zarzucam, tak tylko głośno mysle, powodzenia kochana!!i &&&&& za nocki:-D
daga mnie sie strasznie nie chce odchudzac, ale musze, bo sama z sobą źle się czuje:-D:-D wiec trza sie wziąć do roboty:) a sukienke wziełąbym długa, bez wzgledu na to czy bedzie mega weselicho czy spokojna uroczystość to przecież Wasz Dzień!!! i Ty jako ta najważnijesza masz sie czuc najpiekniejsza!! buzi!
anetka mysle ze Bartolini sie przestawi, daj mu czas, dzieci maja jakies tam swoje nie zawsze dla nas zrozumiałe zachowania, na pewno zacznie znowu pięknei szaleć:)

buzi for all!!!!
 
Do góry