reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej Kochane

ja tez udaje sie na sezon ogorkowy do uslyszenia w polowie sierpnia bo kontakt z netem bedzie jesli bedzie to bardzo ograniczony :-/

tak wiec trzymajcie sie z Maluszkami zdrowo!

wszystkim przyszlym roczniakom najlepszego babelki!

a sylwia powodzenia na obronie! 17tego bede myslami z Toba :-)


buziaki!
 
reklama
Dzień dobry :happy:
to na miły początek dnia!

[video=youtube_share;iSf65b_n0Rk]http://youtu.be/iSf65b_n0Rk[/video]

U nas pobudka była o 6:30 z tym, ze spała Blanka z nami bo w nocy się przebudziła, wierciła się strasznie no to już zasnęła ze mną i została. Ząbek 6 pewnie się przebija.

Teśka ememte moja mała to samo, chodzi za rączki w sumie to biega już, raczkuje też z radością wielką ale boi się puszczać, stoi, kuca, sama wstaje bez trzymania :) sama radość normalnie z naszymi pociechami :happy::happy::happy:
sunset ja tez za niedługo zniknę tutaj na jaki czas... ale wrócę! Puki co jestem!!! :*
 
Ostatnia edycja:
HEJ!


U nas ok, ale nocka trochę gorsza...kilka pobudek zaliczonych.

sunset, to udanego wyjazdu! jak będziesz mogła to odzywaj się czasem...

PiaLove, skoro Blanka juz kuca sama i stoi to tylko patrzeć, jak sama zacznie chodzić :-D Kinga jeszcze nie kuca ani sama nie stoi...raczkuje jak szalona, całe kolana poobijane. No i podnosi się za meble i puszcza jedną ręką.

daga,
to Wasz Wielki Dzień tuż tuz :-D Koniecznie wstaw potem jakieś foteczki :tak:;-):-D
 
Monia no już patrzymy jak lada chwila zrobi krok. już nawet chyba ma jednego za sobą, ale to wyglądało tak: stała i nie miała się czego chwycić i przechyliło ją do przodu a żeby utrzymać równowagę troszkę stópkę przesunęła jedną w przód :D
 
monia tesia pia wasze dziewczynki widac duzo cwiczą to tez niedługo beda chodziły. Moja corcia zaczela chodzic jak miala 13mies ale mysle ze gdybym tak sie o nia nie bala to chodzilaby wczesniej. Ciagle ja przytrzymywalam i za raczke lapalam. Gabek zaczal chodzic troszke wczesniej bo nie mogl przezyc ze siostra biega a on nie. Za raczki chodzil jak mial 8 mies. W ogole zaczal tak siostre we wszystkim nasladowac.
Dziewczyny urlopowiczki mliych i spokojnych wakacji i oczywiscie dużo wypoczywania.
Aha Gaguch na roczek wybrał samochod. Ciocia mu polozyła. Nic innego nie chciał, wzial tace i wszystko z niej zrzucił.Torcik w odpowiednim watku. Nie jestem do konca zadowolona z niego ale pokaze wam
 
Dziewczyny moja mała dzisiaj przeszła parę kroczków sama! I rzucała się do mnie od ławy! Jesteśmy tacy szczęśliwi, lada dzień będzie już zasuwała! :happy:
Dobranoc :*
 
Pia gratulacje :)

Ewa pierwsze kroki zrobiła dzień po dniu matki i do tej pory nie chodzi, tzn chodzi ale tak po 3-4 kroki i musi sie czegos zlapac, albo upada. Jeśli się czegoś trzyma (pchacz, rowerek) to potrafi cały dom wszerz przejść, ale sama - nie ma mowy. Za chwilę będzie dwa miesiące jak tak"chodzi", jakiś bojączek mi się trafił ;)
 
reklama
pia ja tez Tobie zycze zeby mala zaczela chodzic ale własciwie nie mam po co bo na pewno zacznie. Moim zdaniem dziecko powinno zaczac chodzic wtedy kiedy jest na to gotowe i tego chce. Nie powinnismy tego przyspieszac. Często mozna spotkac mamusie (absolutnie nie mam Ciebie na mysli) które jak widza ze inne dziecko cos umie to koniecznie chce zeby jej tez umiało ale przeciez dzieci sa rozne. Jedne cos potrafia a inne potrafia coś innego czego tamte nie.
Dobra to sobie popisałam:-):-):-) wymadrzyłam sie:-D

Nasza noc taka sobie. Gabek zasnał o 20 (zwykle 21:30) i o 23 wstał. Miałam takiego stracha, że bede musiała do 3 czy 4 siedziec ale udało sie go po ok godzinie uspic. Potem to juz standard cyc 2 czy 3 razy i wstał o 8.
Miłego dnia mamuski i dzidziuski
 
Do góry