reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej Mamusie :-D

U nas nocka gorsza, ale nie narzekam...
Wiecie co? Ostatnio Kinia nie chciała mleka z butli, wszystko inne jadła pięknie do końca, ale butli nie - tak jakby ssać nie chciała...no niby przeszła lekkie zapalenie ucha,ale po wybraniu antybiotyku i kontroli, że ucho ok nadal nie chciała mleczka z butli, kaszkę na bebilonie z miseczki tak, sam bebilon nie! No i skapnęłam się wczoraj, że może smoczek od butelki jej nie odpowiada (zmieniłam 2 tyg. temu na nieco twardszy trójprzepływowy ale tego samego kształtu - i od tego czasu mała jakoś butelki nie chciała). Więc wczoraj zakupiłam smoczek ten sam co miała Kinia wcześniej do kaszki i jest ok :-D Spowrotem je pieknie mleczko!:-D:-D

maqnio, ale Wam zazdroszczę takich "wypraw rowerowych" - super!

PiaLove, już niedługo roczek - zleci szybko! A co do spania - to ząbki się wyżnęły więc już Blaneczka da rodzicom w nocy pospać :-D:tak:;-)

Aniaa, super, że wyjazd udany! Zazdroszczę...my w tym roku niestety nigdzie się nie wybieramy...

konwalianko, dobrze, że u Was już lepiej...ucałuj Tymusia :*
 
reklama
monia_26 no to widać wina smoczka była :) tak już mamy komplet ząbków i może dlatego dziś dała nam pospać moja mała Gwiazda

właśnie byliśmy na spacerze, wróciliśmy już, Blaneczka je ciasteczko za ciasteczkiem wyciągłam jej dwa na ławę no i już ich nie ma
:happy: a ja i moja ręka lepiej, już więcej mi ona pomaga w czymś coś przytrzymać ;) trzeba jechać do lekarza, do jutra wytrzymam a im dłuzej potrzymam w gipsie tym lepiej.... :happy:




 
hej
coś tu pustki ostatnio..czyżby już wakacje:szok::-D wakacje od bb?:-)

U nas kolejna kiepska nocka, tymek się budził chyba z 6 razy tylko po to by wziąć go na ręce i odłożyć.. kiedy to się skończy? jestem już tak wyczerpana, że wczoraj usnęłam o 20.30:sorry2::tak: a i tak mi mało... Tymek pospał do 5.20 -szaleństwo..ech, chyba konieczne zmiany z drzemkami, bo mam dość!

Odwiedziłam wczoraj jeden ze żłobków.. no i co powiem.. nie ma rewelacji jak za tą cenę, ale i tragicznie nie jest.. Tymek od razu poszedł do grupy starszaków i nawet nieźle się z nimi bawił..jakoś młodsi go nie interesowali:-D Sama już nie wiem co będzie dla niego lepsze.. Od stycznia jednak wybór będzie już koniecznością..chociażby na pół roku na cały etat..a później może tylko na godziny..

Miłego dnia, ja już po kawusi, pasztet upieczony a słoiki zawekowane..a teraz.. tona prasowania, no i kolejne pranie wstawione..ech..skąd tyle tych zajęć się bierze?:dry:
 
Witajcie!

U nas nocka kiepska, 5 pobudek i od 4.00 co chwila :baffled::-:)wściekła/y: Już nie wiem, co Kinii jest...obstawiam ciągle te dolne dwójki...

konwalianko, pustki chyba bo tak jak piszesz to niektóre z Nas już na wakacjach :-D no i tulę za również cięzką nockę...


Miłego dnia!
 
Hej, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale postanowiłam sprawdzic co tam u was :)

Od razu składam życzenia wszystkiego najlepszego wszystkim naszym roczniakom, ale ten czas leci :) Obiecuje was podczytywać i może coś skrobnąć od czasu do czasu ale żeby ten czas jeszcze był ;)
 
Hey :*
my na nogach od 8:00 ale z tym ze Blanka o 4:00 sie obudziła na butle, trosze sie baraszkowała u nas w łóżku i zasnęła z nami. :happy2:

monia to napewno ząbki całuski :*

i prosimy o głosy, link niżej...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !!!!
Troszku mnie nie bylo ,brak weny do pisania ,no i Nadia szleje ze czesem brak czasu na wieksze wywody .Jutro moze doczytam co u was ,,a dzisaj prosze o kciuki Nadia od X miesiecy dzis bendzie spac w lozeczku ,i nie tylko dzis ,mam nadzieje uda mi sie w miare bezbolesnie i bezplczliwie nauczyc ja spac w swoim lozeczku ,obawiam sie ze niebendzie lekko ale to juz najwyzszy czas ,kiedy sie urodzila jakies 2 miesiace spala u siebie ,potem zaczely sie kolki itd karmilam piersia i dla wlasnej wygody i ze zmeczenia wyladowala u mnie w lozku ,maz przeniosl sie do drugiego pokoju ,pozniej probowalam jak miala 6 miesiecy ale chyba obie niebylysmy na to gotowe ,ale teraz podjelam meska decyzje ,koniec i dlatego prosze o wasze wsparcie czyli kciuki wasze kciuki maja mega moc !!!:-DNadi ukochala raczkowanie ,chodzenie przy meblach ,sama jeszcze nie chodzi chodz juz tyle osob mnie pyta czy juz chodzi ,zaczyna mnie to irytowac:baffled:w poniedzialek mamy do alrgologa ,ciekawe co powie moze juz zmienimy mleko ,dzisaj robilam badanie na eozonofile no i wyszly jakies podwyzszone norma jest od 40-400 a u Nadi 370 ,niby to ok bo miesci sie w normnie ale wczesniej miala 60 -70 ale wtedy dostawala duzo mniej nabialu ,niebende myslec narazie bo zwariuje ,lekarz mi powie co i jak ,i nadal walczymy z katarem juz ponad tydzien ,moze macie jakies dobre sposoby ??? oprocz psikania woda morska i wyciagania friada jak cos to piszcie :tak:milego weekenfdu kochane !!!!
 
Tesia, to kciuki zaciśnięte.. ja stosuję maść majerankową pod nosek no i może olejek sosnowy albo oil bas na poduszkę? a do nosa, przy gęstszym katarku stosuję jeszcze nasivin soft przez 3 dni.. tulę
 
reklama
Do góry