reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

konwalianko tulę:* dużo zdówka dla Twoich chłopaków
sunset moja córcia też myje ząbki elmexem dla dzieci bo ma najbardziej neutralny smak a inne jej nie smakowały i w ogóle nie chciala myć
Liwcia myje ząbki bez gadania i zawsze pamięta o tym nawet jak już w łóżku leży to wstaje i biegnie do łazienki a Gabrielek zawsze wybucha płaczem przy myciu zębów:baffled:

dziewczyny myślicie, że @ co 35-40 dni to normalne? nie wiem czy się martwić czy cieszyć bo od stycznia tak mam, tzn od stycznia 35 a ostatnie dwa cykle 40 i 38.
Dobrej nocy kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heellołł :happy2:
jak tam dziewczyny się macie?
my na nogach od 6:30. Blaneczka dała nam popalić w nocy o 00:30 się przebudziła na mleko ale nie wypiła całego i nie chciała potem spać! męczyliśmy się z nią, wzięły ją zabawy, co włożyliśmy ja do łóżeczka to płacz wniebogłosy, potem zasnęła na rekach u męża, wcześniej ja ją z tym gipsem jakoś ponosiłam i udało się, pospała do 6:30.
Teraz zaczęła I drzemkę.
No i dziewczyny moja mała kończy dzisiaj 11 miesięcy, nie wiem kiedy to zleciało :happy2: za miesiąc roczek będziemy świętować ❤
Zobacz załącznik 478314

A to my (ja z ręka w gipsie blee)

Zobacz załącznik 478309Zobacz załącznik 478310 i prosimy o głosy na Blankę, link niżej - konkurs się już kończy - jeszcze kilka dni!

NiL
:* ja tez mam takie cykle, odkąd pamiętam czyli od zawsze mam okres co 35 - 40 dni, przed porodem tak miałam i po porodzie tez tak zostało. także myślę, ze to nic takiego czym można było by się martwic.
 
Ostatnia edycja:
Konwalianka i jak maz? jak Tymus?

PIa najlepszego dla Blaneczki

basieniak.. oj chcialabym wierz mi :-) niespelnione marzenie bycia zawodowa siatkarka.. 171 to niestety malo :-/

buziaki
 
Witajcie :-D


U nas nocka spoko, 3 krótkie pobudki....No i zapomniałam wczoraj napisać, że wygląda na to, że Bebilon 2 zaakceptowany :tak::-D
Dziewczyny, dziś po raz pierwszy podałam Kindze kilka kawałeczków parówki drobiowej... Mam zamiar jej podawać parówkę raz w tygodniu. No i nie wiem czy podawać jej ze skórką czy bez...dziś dałam ze skórką, w sumie mogłam obrać ale zapomniałam się:baffled: Mam nadzieję, że brzuszek ją nie będzie bolał...

PiaLove,
sto latek dla Blaneczki :*

konwalianko, oj tulę :**** no i jak dziś Tymuś i mąż się czują?

basieniak, ja też tak miałam - od zawsze wysoka, wszystkie chłopaki w szkole podstawowej i gimnazjum sięgały mi do ramion :-D Różnie na mnie wołali i dokuczali z powodu wzrostu...ale ja się cieszę, że wysoka jestem...są plusy i minusy być "wielką" kobietą...firanki jest o wiele lepiej zakładąc, coś dostać z szafki wysoko położonego, ale z kupnem np. spodni mam ciężko...

NiL, moja Kinga też tak średnio lubi ząbki myć :baffled:

daga, tulę :* miłego odpoczynku!
 
Ostatnia edycja:
monia teraz też mi już nie przeszkadza... znalazłam wspaniałego męża przy którym nawet obcasy mogę spokojnie założyć więc teraz już jest ok... ale jak byłam młodsza to jednak coś innego... mi to w sumie bardziej dokuczali ze względu na to, że byłam strasznie chuda;)
sunset no na siatkarkę to rzeczywiście wzrost może się przydać;) ja tam też bardzo lubię ten sport ale aż tak dobra nie jestem... za to wzwyż trochę skakałam swojego czasu;)

My już od kilku dni całkiem z karmienia piersią zrezygnowaliśmy i Wiki przyjęła to bez problemu;) Więc tak jak od początku planowałam - karmiłam przez rok:) No i alergii na mleko też nie ma:) już mała je raz dziennie jogurt naturalny z owockami i raz dziennie kaszkę na mm i nie ma problemu:) nawet troszkę truskawki już zjadła i jest ok:) A tyle było problemów... ale chyba brzuszek już dorósł:)
A u mnie druga @ od porodu... I niestety wróciła do normy sprzed ciąży czyli bardzo obfita i trwająca 7 dni pewnie... a szkoda bo pierwsza była aka piękna...
A, i mała po mamusi jest strasznym śpioszkiem:) budzi się rano po 9:) kochany bąbelek:) Ciekawe, czy może mieć to jakiś związek z tym, że w ciąży codziennie do 9 się byczyłam;) Niestety tylko raz przespałą całą noc bez pobudki, ale zazwyczaj budzi się parę razy i wystarczy dać smoczka i śpi dalej więc wolę te pobudki a potem spanie do 9 niż wstawania z kurami;)
To się rozpisałam;)
 
Cześć dziewczyny!! mam na imię marta i jestem mamą 2letniego mikołaja. a do tego studiuję psychologię i piszę pace magisterską o macierzyństwie a dokładniej o tym jak zmienia kobietę i jej życie. no i mam do was prośbę - szukam mam do badania!!! potrzebuję kobitek, które mają pierwsze dziecko, w wieku 3-18 miesięcy i chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami. muszę przebadać 60 osób więc jeśli macie takie maluchy - proszę pomóżcie!!! najlepiej by było jakbyście napisaly na maila do mnie - martuurbi@gmail.com i wtedy będziemy już idnywidualnie rozmawiać! pozdrowienia!!
 
Czesc dziewczyny!

Kope lat:-D Wrocilismy z wakacji w piatek, ale w sumie do niedzieli i tak nas w domu nie bylo. Potem komputer cos znow szwankowal i bb mi nie dzialalo:/ Ale wracam do Was z ogromna przyjemnoscia!:-) Na wakacjach pogoda nam srednio dopisala, ale zawsze moglo byc gorzej. Karolina zachwycona plaza i tym ile na niej ludzi i dzieci:) zaczepiala wszystkich:) U nas chyba bez zmian, mala wstaje bez podparcia, czasem nawet zrobi 2 kroki ale na tym koniec. Chyba jednak roczku nieprzedrepta. No i ząbkujemy oczywiscie, wykoncza mnie te jej cholerne zabki.

Niewiele doczytalam, przepraszam.

Monia KArolina je parowki od jakiegos czasu i obieram jej ze skorki ale w sumie to chyba tak z przyzwyczajenia. Dorwala mi sie ostatnio do wisni na dzialce i wcinala jak szalona ze skorkami. Malo tego jedna nawet z pestka bo nie zdazylam wyjac! i nic jej nie bylo:) Morele tez je ze skorkami tylko myje dokladnie zanim dam dziecku.
 
hej babulce!!

byłysmy dzis z Rózinką na pierwszej rowerowej wycieczce. Było super, Rózina zadowolona, uśmiechnięta, a ja...wykończona, mokra jak szczur a moja kondycja woła o pomstę do nieba, ale co tam, mam zamiar jeździć jak najczęsciej na takie wycieczki:-)Super sprawa i fajne spedzanie czasu.polecam!

moniu super, ze mleczko zaakceptowane!!! pia my myjemy zabki!!!!
pia my mamy do mycia buzki i zabkow cos takiego; MAM Oral Care Set zestaw do masażu dziąseł KRÓLICZEK RÓŻOWY MAM Oral Care Set zestaw do masażu dziąseł KRÓLICZEK RÓŻOWY | Akcesoria do pielęgnacji dzieci \ Mycie zębów u dzieci | aptekadziecka.pl - wyspecjalizowana apteka dla dziecka i - tym myjemy zabki od 4 miesięcy przy kazdej kapieli a potem jeszcze szczoteczka jordana, bez pasty, potem ziutka jeszcze myje ząbki sama, tzn. wklada sobie ta szczoteczke do buzi i myje "po swojemu"
biasieniak super, ze Mała taki śpioch!! moja tez co dzien do 10 spi, szkoda tylko ze ja o 5:30 co dzien musze wstac..eh
konwalianko zdrówka!! daj znac co u Was:*
aniu super, ze wakacje udane!!
sunset :):):):)

i jeszcze MOJA ŚMIESZKA:-):-)

bo smiech to zdrowie !!:):):) - YouTube
 
hej kochane, wybaczcie, ale jestem zakręcona jak wieczko od słoika..

Męża mam już w domu..
TYmek lepiej, ma tylko stan podgorączkowy i nadal robi brzydkie kupy i taaakie śmierdzące:szok::-D

sunset - dzięki, mąż nie zemdlał z powodu gorączki a z powodu ataku kolki nerkowej..
Pia, spóźnione sto latek dla Bianeczki
margerita - wszystkiego dobrego dla naszej kolejnej roczniaczki! Cuuudownej Olinki:rofl2:

Ja powoli zaczynam się pakować.. mamy mnóstwo rzeczy do zabrania i nie wiem co jeszcze sie nam przyda.. to jakiś koszmar jest tak się pakować..omg:szok::tak:

ps. dziękuję za słowa wsparcia, miłego dnia!
 
reklama
Witajcie :happy:

my na nogach dziś od około 6:30, Blanka spała od 20:30 i o dziwo w nocy się nam nie obudziła. Spała spokojnie, mąż mówił, że wstawał do niej w nocy bo się wierciła ale ja nic nie pamiętam spałam mocno najwyraźniej no i wypiła 150 ml mleka rano co zdarza się rzadko bo zazwyczaj pije 120 ml i czasem nawet nie wypije tego.
Wczoraj tez pierwszy raz umyliśmy ząbki, bardzo się cieszyła jak ją tam zaczęłam cliwić w buziaczku szczoteczka, sama mi otwierała buzie, potem sama sobie 'po swojemu myła ząbki' :happy:

Dziękujemy za życzonka dla Blaneczki :) :** i prosimy baaaardzo o głosy! link niżej....

No i mamy 11 miesięcy i 1 dzień ✿


maqnio
no fajny zestaw :) to Wy wczas zaczęłyście myc ząbki, my wczoraj pierwszy raz i udało sie :) mała fajnie się śmieje :)

Miłego i ciepłego dnia, w krakowie u nas pochmurno :(
buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry