reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie:-)
Konwalianko dziękujemy za życzenia! Rzeczywiście, czas szybko leci - moje maleństwo ma już 8 miesięcy:)
Mówi mama, baba, lala i ostatnio od paru dni ciągle słyszę tata:)
Robi wprawki do raczkowania i myślę, że jest blisko. Za to do siadania to jeszcze mu daleko:) Czekam aż siądzie sam, bo jest za miękki, żeby go sadzać - tak powiedział neurolog. Wyćwiczy mięśnie przy raczkowaniu.
Uściski:)
 
reklama
Magia sto lat:)
Widzę, że Staś podobnie jak Wiki:) Też siedzieć jeszcze sama nie siedzi za to już parę razy jej się udało podnieść tyłek do pozycji do raczkowania i pełzać zaczyna.... A jak tam zdrówko u was? Trzymacie się?
 
Dzięki Kochana:) Staś też pełza na boki, "chodzi na rękach":-D, potem szaleje z doopką do góry:)
Oczywiście nie trzymamy się:sorry: jesteśmy chorzy - wszyscy. Ale kurujemy się. A Wikunia zaczęła jeść? U nas żelazo wcale nie poszło do góry po dwóch miesiącach podawania:no:
 
Magia no niestety jedzenie u nas wygląda coraz gorzej a więc i waga kiepsko - znowu tylko 15g na tydzień:( No ale walczymy o to ja tylko się da ale na prawdę nie wiem co się stałó szczególnie, że był czas, że potrafiła w miarę pojeść. A jeżeli chodzi o żelazo to u nas po buteleczce ferrum poprawiło się dość znacznie, ale jednak jeszcze jest troszkę poniżej normy więc mała ma brać jeszcze 2 buteleczki. A kontroli za szybko nie będzie bo ostatnio miała praktycznie 2 razy w tygodniu pobieraną krew i za każdym razem na sporą ilość badań, więc pediatra powiedział, że trzeba będzie poczekać z kolejnym badaniem... No i ściskam was mocno chorobitki nasze:)
 
Ostatnia edycja:
No to u nas reszta jest w normie. A ile ferrum dajeci bo my min. czyli 2,5ml dziennie. tylko odkąc poraję to ferrum to mała budzi się w nocy co chwilę z płaczem.... choć nie wiem czy to nie przypadkowo się zbiegło czy boli ją brzuszek...
 
No właśnie, mi się wydaje, że Staś miał zaparcia i bóle brzuszka od ferrum. A tam na tym forum wyczytałam, że od samego ferrum też może być brak apetytu...
Staś brał do tej pory 2 x 2 ml
 
reklama
Jeszcze tego z tym apetytem by brakowało... No nic na to nie poradzę, jak trzeba to trzeba.... Oby się organizm przyzwyczaił szybko...
Uciekam kąpać małą. Ściskam jeszcze raz:)
 
Do góry