reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
grace gratuluję, masz może zdjęcie maluszka żeby nam wstawić i pokazać. Co do tych obliczen to mi się czasem zdaje, ze każdy po swojemu liczy. A duphaston tez niektórzy zalecają standardowo.Nie zaszkodzi więc się nie martw. A pomysł z kolacjami to inicjatywa mojego Pola. My jesteśmy ze soba jedynie 5 lat, ale wazne dla nas jest dbanie o siebie i życzliwośc , zeby miłośc nie odeszła.I własnie na kiedy termin.
 
termin obliczylam sobie sama z kalkulatora internetowego na 8 Lipca. Teraz wlasnie szukam sobie na necie noclegow na babiej gorze, chcemy wyjechac razem na dlugi weekend w gory aby razem troche poswietowac. Chociaz zadnego szczytu to ja raczej nie zdobede, nie chce sie zbytnio forsowac. Jak sie uporam z tymi noclegami, moze zamieszcze fotke z dzisiejszego usg, chociaz tak bardzo boje sie zapeszac.
 
grace rozumiemy rozumiemy. Nie bój się o zapeszanie na BB coś takiego nie istnieje . Tu wszyscy trzymają kciuki i wspierają. My jedziemy w Stołowe na weekend tyle, ze do taty w odwiedziny.
 
hej,
nie wolno jeść fast-foodów, wiemy, zdrowe jedzonko to podstawa, ale kiedy się baaaardzo chce, to trzeba.
Dziś miałam na obiad pycha tortille - nie sztuczną! i nie plastikową! I się podzielę z Wami przepisem, bo łatwe to i pyszne:
Na ciasto, czyli 6 placków (2 dla mamy, 4 dla taty:)
- 2,5 szkl mąki
- pół szkl wody
- 1,5 łyżki masła (margaryny)
I to wszystko trzeba ugnieść i wyjdzie ciasto jak na pierogi, trzeba odstawić na 20min, i po tym czasie wałkować na wielkość patelni i grubość 1-2mm.
Uwaga, rozgrzać trzeba patelnię baaardzo, położyć placek (bez oleju!) i po kilku sekundach zrobią się bąbelki, przekładamy na drugą stronę, kilka sekund i gotowe.

Do tego daliśmy sos: jogurt nat + czosnek

Kurczak (piersi podsmażone na patelni) + pomidor, pekinka, ogórek - oczywiście, jako że jesteśmy w ciąży można zastosować każdą dowolną zachciankę jako farsz :)

Mówię Wam, pycha, i nie ma się wyrzutów sumienia, że się zjadło fast-food :)
Smacznego!
 
hej a ja se z tego wszystkiego wzielam za okna moj dzwonil i dostalam ochrzam ze sie nadwyrezam:/nie wiem co zrobic z tym terminem wizyty czy jednak na 22 sie zapisac czy jednak prosic w pon lekarza zeby mnie we czwartek przyjal pomozcie bo wyjde z siebie ile to mozna czekac a jak sie nei zarejstruje to moze znowu wizyta sie przesunie ahhh co mam robic chcialabym wiedziec czy fasolka sie rozwija czy co...
 
Anulka ma rację zostaw te okna, ale już. Niekoniecznie dobrze tak rękami w górze machać ci teraz.
ślimakowa ja zapisuję i jak mnie weźmie to zrobię. Chociaz na razie nic mnie na fast foody nie ciągnie, ale ja tez ich nigdy nie jadłam.
Ja juz najedzona. Pol poszedł do fryzjera. Jak wróci to po wizycie koleżanki idziemy na spacer i zakupki. Kupimy mi leginsy bo brzuch mi wzdyna i mnie strasznie cisną rurki a mam jakies same takie ciasne dzinsy.
 
Anulka - może zapisz się na razie na 22go, a w poniedziałek spróbuj "upolować" wizytę we wcześniejszym terminie. A tak to jest z początkiem ciąży, że nie trzeba iść tak szybko, bo jak tu wszystkie piszemy, mało co lekarz może stwierdzić. Ale jak masz się denerwować, to uderzaj wcześniej.
Wisieńka - myślisz, że już brzuch będzie tylko coraz większy?
 
reklama
wlasnie sie zarejstrowalam na 22go a co lepiej niby pozniej ale ja bym wolala wczesniej bo bedzie to juz moj 7 tygz od om na wizycie... a w piatek zaczynam najgorszy dla mnie 6:(wiec wolalabym sie wczesniej upewnic co i jak jezu ale sie boje najchetniej to jak nigdy moglabym caly czas siedziec z usg w .... i patrzec:) albo miec takie urzadzenie zeby wyswietlalo co tam w srodku jest...boje sie i zaraz sie porycze...
jeszcze wyczytalam ze kobiety co pala w ciazy na poczatku i chodza czesto siusiu to sie odzywaja hormony odpowiadajace utrzymaniu ciazy dosc nie pale!!! zaraz sie zalamie dlaczego tak trudno mi z tym skonczyc:( a tak mowilam ze zuce jak tylko sie dowiem o ciazy:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry