reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej mamusie,

u nas śnieżek ładnie pada a za oknem bieluśko.. Tymcio pospał do 7..20 ale niestety pobudek chyba z 8 było :-( JUż zapowiedziałam mężowi, że musi się wynieść do innego pokoju, bo będę małego oduczać tych pobudek, a to wiąże się pewnie z płaczem przez pół nocy, no ale tak byc nie może!

Tymciowi wczoraj zaogniła się alergia no i teraz znowu nie wiem od czego - ech.. może od tego kompociku śliwkowego? NO ale jadł pił już wcześniej i jadł śliwki ze słoiczka.. osiwieje w końcu:-(NIe byłoby tak źle gdybym nie widziała, że go głowa i twarz swędzi - ech..

Ja już po śniadanku a bąbel bawi się w kojcu..zaraz będzie i jego śniadanko..

miłego dnia
 
reklama
U nas śniegu po kolana :nerd: no prawie ...konwalianko szczerze Ci współczuje alergii jeju ile to sie człowiek namęczy a i dzieciątko cierpi .
U mnie mała budziła sie tak jak Tymcio niezliczoną ilość ,wierci się popłakuje daje jej cyca possie przysypia i znowu.. nie wiem o co kaman:shocked2: A teraz spi jak suseł pewnie odsypia nocke..cwaniara.
 
Witam mamuśki. U nas po wczorajszym płaczącym dzionku były dwie b. rzadkie "biegunkowe" kupki. Noc Koszmar - pobudki co 15-20 minut i tak od 21 do 8 więc praktycznie spałam godzinę w porywach do dwóch (z przerwami oczywiście). Płacz o 23 i 4. Nie wiem co jest :-(

Życzę miłego dzionka!
U nas też sporo śniegu jest.
 
Konwalianka, a może te pobudki mają coś wspólnego z alergią.... może go brzuszek boli, albo coś swędzi.... w każdym razie mam nadzieję, że alergia minie a nocki będą przespane....

Asica, mam nadzieję, że to chwilowa niestrawność....

cześć Margerita.

u nas tez biało, a ja zabieram się do prasowania. Dziś przychodzi do nas koleżanka na cały dzień, no i wreszcie się musze wybrac nauczyciela angielskiego - wisi to nade mną i spędza sen z powiek....

a'propos snu - dziś mi się śniło, że poroniłam i to wysoką ciążę - to było tak realizstyczne, że jak Mateusz mnie obudził, to go z 15 min tuliłam nie odkładając do łóżka.... skąd się takie sny biorą.... :(
 
Helołł :-)

Przez weekend mnie nie było, ale doczytałam Was ufff:-D
U nas nocki takie sobie, kilka pobudek w nocy na smoczka, dziś to chyba było z 10... no i chyba też mamy jakąś alergię, bo te krostki nad czółkiem nie znikają, wręcz przeciwnie - jest ich więcej. Nie wiem od czego to może być, bo mała je tylko marchewkę, kaszkę i jabłko, no i mleczko bebilon pepti, tylko ze od 2 tyg. je 2-kę. Może to od zmiany mleka???
Chyba dziś zadzwonię do mojej dr zapytać, o co kaman...
no i też mamy baaaardzo marudne dni... nic nie pomaga, kołysanie, noszenie na rękach, śpiewanie, zabawki, nic..........

asica.g, współczuję nocek....oby naszym dzieciaczkom szybko przeszło...
konwalianka, tulę i rozumiem... chyba też bym obstawiała ze to alergia...

U nas też mnóstwo białego puchu...ale fajnie:-)

margerita, balkan, witajcie!
 
Witajcie. Kiedyś, jak byłyśmy jeszcze wszystkie w ciąży próbowałam wbić się w Wasz wątek, ale nie wyszło. Teraz zaczynam od początku z nowym nickiem. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)
 
witam wszystkie mamusie

u nas po staremu - czyli wszystko w jak najlepszym porzadku:-D, no moze procz wieczornewgo karmienia - rzez niewiniatek prawie ze.. ale jemy lyzeczka na gesto i jest ok
wtajemniczylam sie dzis w cala mase roznych watkow na roznych forach - problem odrzucenia mleka, badz tez butli przez dzieciaki jest dosyc powszechny.. zazwyczaj pojawia sie ok 4-5 mc i trwa.. niektore maluchy bojkotuja "dopiero" ok 7 mc, takze nie panikowac, karmic tyle ile chce, jak dobrze przybiera - a to sie okaze w srode - to jest w porzadku ..
serce krwawi jak maly odrzuca mleko no ale widac taka kolej rzeczy i jak maly posmakowal nowe jedzenie to za starym mleczkiem nie teskni ;-)
u nas podejrzane o alergie - seler i maliny...hmmmmmmm...
monia - moze sprobuj tak jak pisze konwalianka odstawic jabluszko - ono praktycznie jest we wszystkim... niestety :baffled:
daga - witaj :)

balkan - co za okropne sny! oby wiecej takich nie bylo!!! ja mialam takie w ciazy...... brrrr....
 
reklama
Konwalianka, Mateuszkowa, rzecz w tym, że od 4 dni jabłka jej nie daję, a krostki się nasiliły:szok: no i jabłuszko to je 1,5 mca, a to "coś" jest od ok.1,5 tyg. Dopiero teraz by się ta alergia pojawiła?:confused:

daga, witaj :-D napisz coś o sobie:tak:

balkan, ależ okropne sny..... aż ciarki przechodzą...

Mała drzemie, ale jak nie drzemie to ciągle marudzi, nic jej nie pasuje:no::baffled:

Helołł reszta dziewczynek - gdzie się podziewacie??? Tak nas jakoś mało dziś :happy2::szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry