reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

heehe niom ja teraz niby ferie ale chodzę do szkoly rano robie zajęcjecia sportowe dla dzieci moich na sczescie tylko tydz a drugi to już leniu****e nie ma bata. I obiecuję ze bede rano to popiszemy sobie conieco rano heheh
 
reklama
Doraa
Witam cie mam taki sam problem jak ty badania USG w porzadku a jakis wynik PAPP-A wszystko spiepszył teraz kieruja na Amniopunkcje , tez ide jutro porozmawiac z lekarka ale oni sa wszyscy po jednych piniadzach i radza zeby sie temu poddac badaniu jednak ja nie wyraze na to zgody , ale porozmawiac nie zaszkodzi
 
Doraa, ja tez mialam genetyczne ok, przeziernosc 1.4, prawdopodobienstwo wystapienia zespol Downa 1:747... ale Beta HCG i PAPA-A wyszlo mi stanowczo za wysokie, i tez nie wiem co myslec. Podobno trzeba brac pod uwage wszystko, nie tylko badanie krwi, i wedlug mojej lekarki nie radzi mi robic amniopunkcji...
I sama nie wiem skad ten wynik krwi taki zawyzony, podobno sklada sie na to wiele czynnikow.

Za tydzien mam kolejne USG i jak wtedy wsyzstko wyjdzie ok to nie powinnam sie martwic.

Uciekam nie mam teraz za wiele czasu, bede wieczorkiem. Udanych wizyt wszystkim dzisiejszym wizytowiczkom!!!
 
oo to nospa Anulka juz koniecznie weź. Jak na miesiączkę to koleznka co rodziła w maju mowila mi ze to skurcze macicy.
A co myslicie zeby pojsc do fryzjera i se balejarz zrobić czy tam pasemka?? bo juz mam dośc chodżę jak zmokła kura.... wrrr
 
reklama
nospy nie mam przy sobie czasem sa takie bole ale znikaja po jakims czasie moze nic sie nie stanie... fryzjer ja tez mialam isc ale zrezygnowalam przesady z obcinaniem a farbowanie odpada podobno nie jest to wskazane ja na swieta plukanke zrobilam i tyle..z drugiej strony slyszalam ze mozna isc wedlug uznania tylko powiadomic trzeba fryzjerke zeby za mocnych specyfikow nie uzywala chyba chodzi tu o amoniak wiec jak rozjasniac no to ja nie wiem czy to dobry pomysl ja juz mam odrosty choc ciemne wlosy ale jakos dam rade bardzie dlugosc mnie denerwuje no ale coz :)

zuzu przypominasz mi z twarzy moja kolezanke z technikum normalnie identyczne hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry