reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

asica - ja tez narazie przy 1 dzieciu pozostane hehe :-D u mnie @ byla 2 razy dopiero.. pierwsza 9 tyg po.. ciekawe kiedy 3 przyjdzie hehe jak bedzie taka roznica jak miedzy 1 a 2 to masakra .. chociaz dzien tygodnia ten sam :p i na 2 tyg przed mam juz takiego wnerwa ze bez kija nie podchodz.............. ehhh..

maly dalej spi, a ja oparzylam sobie szyje suszarka (metalowa koncowka w dodatku ) masakra jak boli..
 
reklama
sesti super waga pięknie rośnie nasza ksieżniczka ciekawe ile ma teraz Filip coś czuję że możemy podac sobie dłoń :-D:tak:co do kręgosłupa to ,, uważaj na siebie" ( wiem wiem łatwo powiedziec)

konwalianko
trudno wrócić na stare tory jak się miało pomoc przez 2 tygodnie .... cukinia hmmmm jak z nowości jadł tylko to ....

corin to mała bandzioreczka może serio ten skok + zęby

teska dasz radę kopytka są mega proste zobaczysz
 
Mała ma drzemkę, więc jestem:-)

asica, ja już miałam 4 @ od porodu, pierwszą 8 tyg. po porodzie. Wszystkie praktycznie co 28-31 dni, a wcześniej miałam co 34-36 dni, no ale mam teraz dość obfite. Trza się chyba do gina wybrać:confused:

Teśka, kopytka wyjdą cacunia:-D Zobaczysz - mąż będzie wniebowzięty:-D:-D:-D

konwalianko
, ja też bym obstawiała cukinię...

madzia,
widzę po suwaczku, że do pracy jutro....miłego powrotu!

U nas okropna pogoda, leje strasznie.....
 
Hej !!!dzianks dziewczyny ze wierzycie w moj talent kulinarny ,jak wyjda i benda dobre nio to chyba bendzie musial mezus jakos sie zrewanzowac;-)Asica ja juz po probie testowej na szczesie tylko jedna krecha byla ,jakos teraz to w strachu ja ,chociaz biore tabletki ,bejbi to ja narazie niechce oj nie drugiego :no:okres ja dostalam 2 miesiace po porodzie ,i narazie tak nieleguralnie .Madzie kciukaski za jutro&&&a ja niewracam do pracy nawet gdybym chciala niema miejsca dla mnie myslalam ze chodz z wychowawczym sie uda ale D**a:no:mam narazie wypoczynkowy do 17 stycznia a umowa wygasa 1 lutego wiec na te dwa tygodnie pojde na wychowawczy echhh a potem to mam nadzieje ze chodz na kuronia sie zalapie
 
Teśka, ja bym chciała drugie dzieciątko, ale dopiero za jakieś 3 lata. Za kopytka M musi się odwdzięczyć - nie ma co :-D:-D:-D No i z tą Twoją pracą to faktycznie kiepsko :-(

asica,
no i testowałaś??? Trzymam kciuki za dobry wynik dla Ciebie:tak:
 
Hej :)
U nas nocka troche niespokojna, placz o polnocy, czeste wstawanie żeby dac smoka.

Sestina-moj Mateusz lzejszy jest ale dlugi bo ma ok 71cm :)

Ale dziś szaro, pada a ja dzisiaj pozwolenie na wyscie na zakupy spozywcze do supermarketu mam :)

Milego dnia !
 
Witam:)

U nas pogoda paskudna:( leje i ciemno za oknem więc ze spacerku dziś nici:(
Mateuszkowa ten drugi (bee+) to mamy do CH bardziej i jak gdzieś chcę szybko podskoczyć:) fakt jest mały, lekki i zgrabny ale ma możliwość wydłużania oparcia i siedziska i nawet mój 3.5 latek spokojnie się w nim mieści:) cameleon z kolei to normalna spacerówka, od kilku dni na stałe w użyciu:) x landerem jeździłam tylko gondolą wg mnie fajny wózek ale już mi się znudził :p
Monia fajna różnica wieku 3 lata;-)u mnie jest 3 lata bez 8 dni:) na początku młody był trochę zazdrosny ale teraz jak się wdadzą w śmiech i piszczenie to bez stoperów nie podchodź:-D
Teśka daj znać jak wyszły, ja też jeszcze nigdy nie robiłam:) raz w życiu lepiłam pierogi i wyszły nieskromnie pyszne ale ile przy tym roboty:cool2:
Asica i jak? ja jeszcze bez @ i dobrze mi z tym;-)
Sesti wow to mała ostro pakuje:) moja Liwka ok 7300:tak:

i tyle pamiętam:p produkujecie tylko postów że wciąż nie umiem nadążyć:-p
moja Liwka dziś jadła pierwszą kaszkę (Mateuszkowa to dzięki Tobie bo wybrałam się do Rossmana:happy2:) zrobiłam z połowy porcji i ładnie zjadła łyżeczką :tak:i pociągnęła sama wodę z butelki jupi:-D
idę do marudy:/
miłego dnia!
 
kicrym - a ja cenowo te wozki ?? sprawdzaja sie na wertepach ? ja mieszkam w miescie no ale........tu dziura, tam brak chodnika .. ;/
kaszki rosmannowe babydream polecam - maly dzis zjadal cala porcje jak nigdy! wolal o jeszcze jak nie nadazalam :) bede mu je kupowac, ale ostroznie bo tam szybko ten gluten sie pojawia i rozne owoce ktore u nas sa pozno ..

wracam do prasowania ;/ maly wyprasowany, teraz koszule meza..eh..
 
reklama
Hej dziewczyny. Młoda balowała do 1.30 Jak policzyłam rano to spałam w nocy aż 4 godziny ( z przerwami). To już kolejna noc z rzędu taka, zaczynam chodzić na rzęsach, za kierownicę profilaktycznie nie siadam no i tona podkładu na dziobie + korektor, bo inaczej wyglądam jak panda - takie mam sińce pod oczami.

Ja też dziś zważyłam młodą i wyszło mi że waży 9 kilo, az mi się nie chce wierzyć. W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie to ją zważą dokładnie.

Mateuszkowa, kircym, o jakim wózku piszecie?

Przepraszam że nie odnoszę się do wszystkich ale nawet nie zaglądam na wcześniejsze strony, nie jestem w stanie ogarnąć tego (zamulona jestem zdziebko :cool: )
 
Do góry