reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

heh Sestina to masz słodki ciężarek. Mój bąk w święta ważył 7500 co ciekawe ważony był ze swoją o 3,5 miesiąca starszą kuzynką i różnica miedzy nimi była 100 g na korzyść małej.

Asica- nie zazdroszcze dla mnie 7 to środek nocy
 
reklama
hej dziewuszki:-D

Wczoraj "chwaliłam się", że my przesypiamy całe nocki a tu dziś bach... mała ładnie zasnęła jak zwykle koło 19.30, a w nocy pobudka o 1.30 i prawie do 3.00 radosne guganie i podnoszenie pupy do góry, przy tym ciągle wyjmowała sobie smoczka i oglądała go ze wszystkich stron :-D ale potem zasnęła i obudziła się o 7.00.

sestina, no to też kawał kobietki z Twojej Małej :-) Moja też ważyła kilka dni temu 9 kg :tak:

asica, to dobrze, że dziś nocka lepsza.

anetkaa, Teśka i reszta :-D witajcie :-):-)
 
Anetka - przyzwyczaiłam się, mąż tak do pracy wstaje, więc jest mi raźniej :-)

Monia oby to było jednorazowe... ( w sensie Wasza nocka, nasze mogą takie zostać) :tak:
 
Ostatnia edycja:
hej.. my też na nogach.. mały obgryza smoczek a ja jem śniadanie.. niestety dzisiaj tata poszedł do pracy, wiec ja po 2 tygodniach znowu muszę przyzwyczaić się do robienia wszystkiego sama.. na dodatek mały bardziej marudny niż przez ostatnie dni i jak mi teraz mąż uwierzy, że on nie był grzeczny?:-D
u nas nocna masakra, ale oczywiście już się przyzwyczajam.. pół nocki przespanej na moim brzuchu..ech, ewidentnie coś mu zaszkodzilo, bo cała noc bączki i ból brzuszka, musiałam mu aż panadol dać..a rano kwaśna kupa..

czy cukinia mogła mu zaszkodzić? pierwszy raz jadł zupkę z cukinią

miłego dnia
 
Heej !!!Nadia wlasnie zasnela ,zrobie sobie zielona herbatke:-pa tak wogole to dzis na obiad bende robic moze lepiej bende probowac robic kopytka nigdy jeszcze sama nierobilam:zawstydzona/y:maz se zazyczyl :eek:
 
Witam mamusie
U nas nocka przespana, wstaliśmy nieco wczesz niej bo o 7.00 ale to dlatego ze cos zaczęło trzeszczec i nas obudzilo ;/ eh..za oknem szaro i buro i mokro wiec chyba zostaniemy w domu, no może się przejasni to w planach mamy ciocie odwiedzic ..
Maly już po mleczku -100ml ;/ tylko – i po Polowie deserku –jablko dynia – wracamy do „pierwotnych smakow ;D – teraz spi..
Asica- proszę o kawunie! Co do testu..mam trzymac kciuki żeby były kreski czy nie? ;D może jeszcze ci się nie uregulowala po porodzie?? No to ruchliwy twój maluszek teraz to się zacznie, tak się kazda z nas nie mogla doczekac Az zacznie się turlac , przewracac, siadac, a jak już rysza dzieciaki to się nie zatrzymaja, a my razem z nimi ;-)
Sestina – to pewnie ten pampers tak wage zawyzyl ;D nic się nie martw hehe
Anetka – kuzynka malego – Roza starsza o 6 mc wazy tyle co on… wiec to dopiero bez komentarza :p , a i wzrostem SA rowni albo ona nieznacznie wieksza..
Konwalianko – mogla być cukinia, niestety te nasze maluszki maja bardzo wrażliwe brzuszki..:(
Teska,- jakas ty zona kochana heheh ;-) maz sobie zażyczył, ale ma dobrze J
Monia - witaj
 
reklama
Mateuszkowa - kawka leciiiiiii....... sama nie wiem czy jedna czy dwie bym chciała ha ha, może na razie jedna dopóki mały nie podrośnie ;-) po 6 tyg.od porodu dostałam pierwszej @ a później już praktycznie jak w zegarku ( jak nigdy dotąd) ale może moje problemy sprzed ciąży wracają... trzeba by się do gina wybrać ale jakoś nie mogę się zebrać... Masakra z tą ruchliwością ;-) a jak zaczną raczkować a później chodzić:szok:

No to się rozpadało, paskudna pogoda! Brrr...
 
Ostatnia edycja:
Do góry