reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
psotko - oczywiscie, najwazniejsze teraz zeby zebrac te wszystkie posty zeby to nie ucieklo..
beja - lepiej nie..
moj ryczy na widok butelki ....... o co kaman.. ;/ pijemy juz z lyzeczki, to jakas masakra.. z butelki laskawie pociagnie 5 lykow - nawet soku! z mlekiem jest porazka..
 
Mateuszkowa moja szwagierka tez tak miala, ze dziecko nie chcialo w ogole butelki nawet w nocy mm dawala lyzeczka...wyobraz sobie:baffled:
 
beja - blagam cie nie strasz mnie! on tak pieknie jadl, zawsze sie tym chwalilam jak je a od paru dni to sie zmienilo... rano wypije 50 ml!! a kolejne 50 - 100 ml w ciagu kolejnej godziny.. dzisiaj zjadl dopiero poltorej godz po obudzeniu sie bo wczesniej nie chcial..... a na noc nie zjadl nawet swojej porcji!!
pic nie chce a przeciez musi..
mleko o 17 tez nie je robie mu z niego kaszke po godzinach meczarni zeby zjadl - zjada 30 ml..
nie wiem moze on nie jest glodny ??
 
Witajcie dziewczyny.

Rzadko z Wami piszę, ale często Was podczytuję...

To straszne co się stało... Pamiętam Mailuj jeszcze ze Staraczek, od początku utkwiła mi w pamięci...


Światełko dla Ciebie Juleczko (*)
 
reklama
Do góry