reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
dawno mnie tu nie bylo ale wiadomosc jaka do mnie dotarla o mailuj poprostu zaniemowilam:(
Nasza wspaniała kobietka:( opuscila dzieci i meza :( nas:( nie moge uwierzyc:( miala jeszcze czas :(

Mailuj zawsze bede pamietac
[*] Krzysiu,Wercio tule Was :*
 
Zajrzałam bo nie śpię. Nie znałam Majluj tak dobrze jak Wy - ot kilka postów wymiwnionych na forum, ale to nic nie zmienia> Nie znam takich słów, którymi mogłabym wyrazić co czuję. Wczoraj wieczorem mąż spytał "czemu płaczesz"? Nie umaiłam mu odpowiedzieć.
Opiekuj się swoją rodziną, bądź im Aniołem Stróżem...
[*]
 
[*] zawsze Julio o tobie bendziemy pamietac ,a dzisiaj smutek tli sie w naszych sercach i pytanie dlaczego??na to pytanie chyba tylko Bog zna odpowiedz.beja mysle ze masz racje chociaz lzy cisna sie na oczy a smutek tli sie w sercu musimy zyc dalej ,myslec o tych przyziemnych sprawach inaczej sie nie da ,a o Julii bendziemy zawsze pamietac i zawsze bendzie nam jej brak
 
Ostatnia edycja:
witajcie..

nocka minęła a samopoczucie nadal kiepskie.. jak usnęłam z bólem głowy to z nim się obudziłam.. mały dokazuje a ja patrzę na niego i jestem wdzieczna za każdą chwilę z nim spędzoną..

Tymuś dzisiaj od rana marudny, czuje coś?
 
Dzień hmm... dobry?

U mnie podobnie, nie spałam... trzymałam Dawidka w ramionach przez całą noc i płakałam...

Juleńko
[*] wiem, że modliłaś się za Dawidka, teraz my modlimy się za Ciebie, za Krzysia, za Nikę i Czarka.
 
Dzien dobry!
Ja tez ostatnio sie zastanawiam czemu Bog zabiera tak szybko tylu dobrych ludzi????Dzis tez jade na pogrzeb:-:)-:)-( znajomej.:-:)-(
[*]

Nocka rownie nie najlepsza,mały godzine zabaw sobie urzadzil i tak jakos niespokojnie spał.Ide sie brac za prasowanie i kolejne pranie wstawic. milego dnia!!!
 
reklama
witamy i my............
noc jak noc dzien jak dzien......
beja, wiesz mysle ze masz racje
nie jest latwo ale trzeba isc na przod.. mailuj napewno by tego chciala..

zalaczam wielki dzban kawy ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry