reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

mateuszkowa a probowalas z hippa te soczki sa juz rozcieczane z woda. u mnie sa w plastikowych butelkach. oczywiscie u nas rowniez soczek to pierwsza klasa, i tez staram sie nie dawac zbyt duzo, a te z woda wypije za duzo. naszczescie hebatka na trawienie z hippa mu smakuje.
 
reklama
silwia - pijemy z hippa - lubi sok & herbata , ale chodzi o to ze maly powinien pic wode - bo w tych soczkach jest cukier nawet jesli jest bez-fruktoza, z herbatkami to samo.. to w kwesti ochrony zabkow.. powiedziala ze powinien wypijac 110 ml na 1 kg a on wypija jakies 700 -750 ml ( mleko i wszystko inne plynne :p ).. ;/ wiec latam za nim zbutelka wody i jak wypije 5 ml to cud..moze na lyzeczce mu dam..
marzena - dziekujemy :) twoja dziecinka przegrzeczna
 
Cześć laseczki, dziś więcej nadrukowałyście więc nie wszystko doczytałam :zawstydzona/y:
Aniaa - 8 rano to dla mnie póxny ranek bo my wstajemy koło 5 i już dzionek się zaczyna :tak:
konwalianko - ja w szpitalu dałam się nakręcić na schematy i jakbym w domu tego nie przemyśała to moje dziecko było by ciągle głodne :-( ty znaz swoje maleństwi i karm je kiedy potrzebuje :*
anp - witaj, śliczny synuś
mateuszkowa, marzenko, silwia, corin i resztę mamusiek witam i buzaim...

EDIT: mateuszkowa ja teraz staram się małemu ograniczyć herbatki i parzę rumianek albo koperek w saszetkach... dziś mu rumianek zaparzyłam i trochę rozcieńczyłam, smakuje :tak:
 
Ostatnia edycja:
asica - dzieki chyba kupie i zaparze mu, mam nadzieje ze cos wypije :eek: a teraz to w ogole masakra
wypial sie na caly swiat i nie bedzie jadl.. chyba brzuszek go boli..:(:(:(
 
Cześć wam! Przez półtora dnia nie miałam internetu i dlatego mnie nie było:szok::szok::szok: to straszne jak człowiek nie może sobie znaleźć miejsca jak nie może sobie poklikać:szok:
Przepraszam ze nie odniosę się do waszych postów ale przez ten czas tyle naskrobałyście że masakra jakaś:-D spróbuje się wdrożyć w kolejne wątki:tak:
aha mój bobas zjadł dzić caaałą zupkę! Po wczorajszym to sukces ale moze dlatego ze zostawiłam go z babcią i prababcią??:cool:
 
reklama
BEJA - ale w sensie ze jestes taka ciekawa dla niego :)

ja skapitulowalam i po 40 minutach nie jedzenia zrobilam malemu kaszke z tego mleka i chyba wsypalam za duzo kaszki bo wyszla taka gesta......ale oczywiscie ksiaze jak poczul lyzke to odrazu sobie przypomnial o jedzeniu i wszamal jakies 100 ml gestej kaszki - tak gesta ze az nie splywa z miseczki :-D chyba przesadzilam ;-) a teraz bedziemy pic wode z lyzeczki.......
mam tylko nadzieje ze nie pogardzi wieczorna butla i ze nie odrzuci butelek na rzecz lyzeczki..
 
Do góry