reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa, też gdzieś słyszałam, że jeśli dziecko po paru dniach toleruje gluten to można go normalnie na stałe wprowadzić do diety..
No no, wielki chłopaczek:) moja kilogram lżejsza:) no ale to dziewuszka:)

100latek Mateuszku!
 
reklama
dodi - dziekujemy :)
twoja to laseczka ;-) zreszta jak wszystkie dziewuszki tu! :):)
powiedz jak ty bedziesz robic z glutenem ? mialam wielkie plany robic ta ekspozycje a teraz nie wiem, lekarka powiedziala-jak ma cos wyjsc to wyjdzie po paru dniach..wiec nie wiem ????
 
Mateuszkowa, ja wczoraj dałam pierwszy raz jabluszko z kaszką manna (ze sloiczka..zjadła cały, tam jest odpowiednia ilość glutenu) dzisiaj mam jabluszka z brzoskwinia i sucharkami..i tak kilka dni popróbuję...dalej zobaczymy:)
 
ja narazie nie podawalam glutenu,kontrole u lekarza mamy w pierwszym tyg. stycznia,ale mam pytanko czy Wasze maluszki przesypiaja cala noc,bo ja daje kaszke do ostatniego karmienia a i tak po 5 godzinach budzi sie glodny i chyba zrezygnuje z kaszki,
 
anp -moj spi srednio po 12 godz.. na noc dostaje mleczko 210 ml z 6 miarkami kleiku kukurydzianego i nie budzi sie ale moj to z tych co od poczatku sie nie budzil ..
 
moj na poczatku gdy pil moje mleko to spal po 7 godzin,tak do ok 2-3 miesiecy bylo a musialam zaczal go dokarmiac bo moje mleko mu przestalo wystarczac i co godzine w dzien go karmilam,takze teraz jestesmy juz caly czas na mm,no i daje mu 2-3 lyzki kaszko przed snem do mm ale nic nie pomaga on za pare godzin glodny,a chce go oduczyc jedzenia w nocy
 
reklama
to zrob tak jak ja:
jesli np. je o 19.30 mleczko i wiesz ze kolejne je za ok 2 godz to daj mu za 1,5 godz. zanim jeszcze obudzi sie na jedzonko, albo wtedy zje cala butle albo nie i stopniowo po paru dniach dawaj mu szybciej skracajac czas po 10 minut, ja tak robilam az doszlam do roznicy ok godziny - nie dalam wtedy i przespal cala noc
moze u ciebie zadzaiala?:)
biore sie za cwiczenia.. ;-)
 
Do góry