reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sestina no właśnie miałam pytać jak u was z tym żelazem... A u nas lekarz kazał wziąć jedno opakowanie ferrum do końca i tyle... I dopiero na następnaj kontroli czyli 16 stycznia wyśle nas na badanie konrolne... dziwne to trochę dla mnie:(
psota my też chodzimy codziennie... najwyżej krócej jak dzisiaj bo deszcz plus wiatr to już za dużo dla mnie;) podobno do -10 st C powinno się wychodzić...
 
reklama
basieniak - witaj, ja tez bym czesciej chodzila ale czasem mam takiego lenia ze nie ide az mi wstyd..:baffled:

a to zelazo to czemu podajecie malym ?? cos bylo nie tak ??
 
Cześć
Mam pytanie do mam karmiących bebilon pepti czy podajecie też wit.d?
Od dzisiaj próbuję przestawić małego na butlę i z marnym skutkiem.
Najgorsze, że mam pokarm więc jak mały zaczyna płakać, że nie chce butli to się łamię i daję tego cyca , a wiem , że nie powinnam bo mu szkodzi.
Lekarka powiedziała, że muszę być twarda i jak zgłodnieje to załapie. Najlepiej gdyby na początku karmił go tatuś bo on przynajmniej nie kojarzy mu się z cyckiem tak jak ja , ale tata ma jeszcze mniej cierpliwości ode mnie i dzisiaj po pół h. skapitulował i zadzwonił abym szybko wracała ( bo specjalnie wyszłam aby mnie nie korciło żeby nakarmić i żeby mały mnie nie widział) i dała cyca.Mamy butelki tomee tippe, avent i nuk i każdą wypluwa. teraz wysłałam tatuśka po kubek niekapek od 4 miesiącai kubeczek dla noworodków z medeli i zobaczymy. Przed chwilą dałąm małemu łyżeczką i chętnie jadł , ale po 50 ml. był już zmęczony i mu mleczko wylatywało i chciał cyca więc dałąm i zasnął. przynajmniej wiem , że mu smakuje, a to już coś.
Macie jakieś pomysły jak nauczyć pić z butli?
 
asica, basieniak - aha, bo juz sie zastanawialam czy ta nasza pediatra jest ok, wy chodzicie do neurologow, dodatkowe badania..moze jednak cos nas omija?? ..
ememte - ja karmie bebilonem ale zwyklym i wit D jemy codziennie 1 kapsulke tj. 400 jednostek, co do przestawiania to nie pomoge bo butelkowi, ale slyszalam ze nie jest to latwe, kuzynka karmi cycem i mala umie pic z lyzeczki albo z niekapka ( ale jest starsza od naszych.. ) butelki nie chciala ruszyc.. moze nie zrazajcie sie od razu tylko probojcie az wkoncu zaskoczy z butla? zycze wam cierpliwosci, musicie chyba przejsc ten etap przestawiania a to nie bedzie latwe..:-(
 
ememete - tak kochana, podaję wit d, 1 kropla devikapu. A co do butli to Ci nie podpowiem bo my od początku na butli więc mały nie musiał się uczyć
mateuszkowa - Ty się ciesz że Cię omija bo to oznacza, że wszystko ok
 
asica - no tak ale wiesz ze lekarz lekarzowi nie rowny.. jeden moze cos przeoczyc..
a apropo wczorajszego tematu o czerwonych policzkach to wczoraj po kapaniu posmarowalam malemu buzke kremem oilatum soft - mialam probke i dzis buzia gladziutka!!! chyba kupie wiekszy kremik tego :)

ale moj maruda.. ;/
 
reklama
Hej hej:-)
Ale ze mnie matka-wariatka:rofl: Wybuliłam 240 zł. na koncert Rubika w Kongresowej, bo mój starszak jest ich fanem od urodzenia:-) I właśnie dlatego chodzi trzeci rok do szkoły muzycznej, żeby być dyrygentem jak Rubik;-)
A pobranie krwi u Stasia nie doszło dziś do skutku:no: I nie wiadomo czy czegoś paskudnego nie podłapaliśmy w tej przychodni:wściekła/y:
Mateuszkowa to super:-) Stasiowi pomagał, ale widocznie ma już zbyt duże zaognienia:-(
 
Do góry