reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Aneta ja worze w takim 0-18 tyłem do kierunku jazdy.
Dziewczyny a co myślicie o warzywach z mrozonek na zupki dla dzieci?? slyszałam ze są zdrowsze niz swieze, tym bardziej w okresie zimowym, więc jak ktosnie ma dostępu do eko to moze to byloby ok. Co myślicie?
 
reklama
Dodi bo to jest weselny stwierdziłam, że w 1 dzień świat nie będę robiła przyjęcia dla 30 osób (tyle wychodzi rodziny) Tym bardziej, ze robię wigilię w domu dla 20. Będzie tylko tort moj.jpg i owoce. W sumie wydam 600zł, ale gdybym robiła przyjęcie , obiad, czy cokolwiek innego wydałabym co najmniej 2 x tyle.
 
beja - bede pamietac ;-)
mailuj - tort pieeeeeeeeeeekny i jaki elegancki !! :D

moja dzicinka zjadla moja zupke - ale mnie radosc ogarnela, myslalam ze bedzie plul a on zjad duza porcje :D:D miod na serce :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mateuszkowa, piekny tort!! kurcze chrzciny na 40 osób to już spora gromadka:) u mnie będzie 13 osób, tylko my, wszytskie babcie i prababcie i chrzestni:) żadnych ciotek klotek itp..

mailuj, masz rację:) tort wystarczy:) gdybym miała możliwosci zrobienia w domu chrzcin....to bym zrobiła hihi
na 13 osób w restauracji obiad z deserem zapłacę około 800 zł.. no plus jeszcze tort i winko swoje.
 
dodi ja tez chcialam dla najblizszej rodziny ale nie udalo sie.....ta sie obrazi tamta tez...ci kuzni sa bliscy no to kuzyni tez z drugiej strony zeby nie robic sztucznych podzialow w stylu z jej/jego rodziny wiecej ( u mnie w rodzinie to jest masakra z tym ze"wpada" zaprosic.. ) uleglismy i po klopocie..do tych 40 osob bylo jeszcze 5 dzieci..a i tak mielismy "szczescie" bo 6 osobo + 3 dzieci odpadlo bo nie mogli przyjechac........
w domu nie mialabym szans..... nawet z 10 osobami byloby juz tloczno.. wiec zostal nam lokal.. ale suma sumaru sobie chwale bo nie musialam gotowac i zmywac :-D:-D a wszystko bylo pyszne
 
dodi, mailuj ja robilam chrzciny w domu. Nawet nie duzo mnie to wyszło mimo ze było około25 osób. Teściowa załatwiłam pyszny tort, a ja z pomocą mamy obiadek, dwie sałatki, gorące danie. Niestety alkohol był....presja społeczna:dry:

aha i jescze chyba ze trzy ciasta. Ale i tak duzo zostało:dry:
 
Helol popoludniowo!!ech mam dzis jakiegos powera ,wysprzatalam szfki z ubraniami i posegregowalam ,sprzatnelam lazienke i kuchnie zostal nasz sypilnio pokoj ale mala tam spi (mamy male mieszkanko wynajmujemy do tego:dry:,)wiec ten pokoj sprzatne jak sie mala obudzi:tak:jutro jade z kolezanka na zakupy ,a w sobote z mezem na takie switeczne juz ,wiec wekend zajety i dzisiaj chodz zalazek tego posprzatalam jeszcze trylko podlogi pomyc i bende wery happy:tak:apropo chrzin u mnie bylo w domku ,troche na zimno dan troche na cieplo kawka herbatka ciasto mini tort ,no i troszke alkocholu tez bylo a z gosci byli tylko chrzestni z patrnerami my i babcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was kochane
U nas po staremu , Klaudia grzeczna przesypia cała noc dzisiaj az do 7 rano
Corin pozdrowienia dla szwagra , niech trzyma sie chłopina dzielnie
Maqnio Nareszcie mała spi jak sie nalezy oby tak dalej
Dodi udanych chrzcinek i ciepłych
Teska ja mam takie checi do robpty jak mam okres , no góry mogła bym przenosic

Reszte mamusiek pozdrawiam i buziaki dla szkrabów


 
Do góry