reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
asica dam znac na pewno, babka przychodzi do nas 17 grudnia, wiec zapytam. Moja tez zawsze spala max po 1 h a najczesciej własnie ok 30-40 min. a teraz normalnie szok,a ja zamiast wziać sie do roboty co robie - siedze na bb...uzależnienie pełna parą:)
 
dodi - wiec wstawiam, wzor wyszukalam w google i zrobili ;-) nie chcialam "okraglego klasyka " ;-)
Zobacz załącznik 414629Zobacz załącznik 414630

tort byl wisniowo kremowy z wisniami :p , oblany biala czekolada ktora wygladala jak marcepan :) gosci mialam ok 40 ( doroslych ) i wszyscy dostali po kawalku dosyc sporym i jeszcze po dokladce - co sie nie zdarza bo zazwyczaj daja takie chudziny , niebieskie serducho zjadly dzieci :)
 
maqnio - mały śpi a ja zamiast obiad gotować też siedzę, chyba się uzależniłam na maxa:dry:
mateuszkowa - świetny tort, u nas był klasyk ;-) P1013821.jpg niewiele ponad 2 kg na 10 osób
 
asica - sliczny :) ja nie wiem ile nasz wazyl, powiedzielismy na ile osob i zeby bylo po sporym kawalku i bylo, a reszte zapakowali nam do domu..mniam mniam..

co do uzaleznienia od BB - nie jestescie same :p ja tez mam caly czas wlaczony laptop :p a reszta obowiazkow spowalnia przez to, chociaz wstawilam warzywka dla malego a zupke, ciekawe co z tego wyjdzie :O

macie juz moze wieksze foteliki do samochodu?? widzialam ze psotka wstawiala zdj
ale ja kompletnie nie wiem co taki ma miec, o ile z tym pierwszym nie bylo problemu..
maz wynalazl cos takiego: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1144 ale mnie jakos nie przekonuje.. ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,

corin, super torty :-)
maqnio, ja słyszałam że jak i skoczki jak i chodziki są złe dla dzieci. Ale np. moja siostra sadzała już takiego małego brzdąca prawie 6cio miesięcznego do chodzika. Ja osobiście uważam że to było zdecydowanie za wcześnie, ale jej się tego nie przetłumaczy. Z jednej strony pokusa wielka, bo taki skoczek i chodzik pozwoli odpocząć rodzicom, ale z drugiej strony sama nie wiem czy krzywdy dziecku się tym nie zrobi.
Mateuszkowa, my chcieliśmy kupić fotelik dla małego taki już większy, bo niby się nie mieścił. Babka w sklepie powiedziała że zdecydowanie za wcześnie na kolejny fotelik. Że przynajmniej do tego 8 miesiąca musi się męczyć w tym co ma.
 
Aneta Mateuszkowa no podobno najbezpieczniej jak najdłużej wozić w foteliku - "kołysce", ale u nas w zimowym kombinezonie to już się staje niewykonalne (za wąsko) i nogi poza fotelikiem. Poza tym Staś waży już 8100, więc niebawem będzie ważył 9kg. Tylko, że lepiej, żeby był siedzącym dzieckiem do takiego fotelika... Mi się podoba Maxi Cosi.
 
magia, aneta - dzieki :) wiec jak najdluzej bedziemy meczyc kolyske
wlasnie zrobilam zupke malemu i powiem wam ze jest o niebo lepsza niz te sloikowe ciekawe czy maly zje........ teraz gotuje mu brokulki, zmiksuje i bedzie :)
 
reklama
Beja, ale Mateuszkowej chodzi o taki 9-18kg. A co do takich od 0-18kg to się nie wypowiem bo jeszcze ich dokładnie nie oglądałam. Wiem tylko, że do pewnego wieku lepiej wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy, właśnie jak to napisała Magia. Ja też będę miała problem, bo smród już powoli wyrasta z tego fotelika, a jak dojdzie jeszcze kombinezon zimowy to już całkiem nie wiem jak będziemy go przewozić. Ale skoro kobitka w sklepie powiedziała że absolutnie za wcześnie na nowy fotelik, to ja wolę poczekać.
 
Do góry