reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
beja ja nie mam bo nie mam mikrofali i podgrzewam wszystko w garnku z woda:-D:-D ale mam butelki TT ktore zdarzylo mi sie pdrzegwac 2 razy w mikrofali u kogos i wszystko ok,
jak ja podgrzewam sloiczek albo miseczke ( btw musze kupoic bo maly je w takich malych pijemnikach proznowych :p ) to wole wlasnie w garnku z woda.. wiem jakie jest zarelko - mozna sparwdzic czy juz i wcale nie trwa to dlugo - ok 1 min,
kuzynka ostatnio wrzucila sloik do mikrofali i jej wybuchlo zarcie ;/ to tak przy okazji.. ;-)
 
mateuszkowa, bo słoików nie wolno wkładać do mikrofali..

ja tam grzeje w mikrofali 15s i jest dobre, herbatkę też tak podgrzewam, bo zimnej nie wypije..

a u mnie na chrzcinach było 26 osób i tylko bliska rodzina.. był obiad (pół zrobiła moja rodzinka, pół męża), deser, tort, kawa..a później był grill na którym już alkohol był (taki mniej oficjalny), były rybki, karkówki, szaszłyki, ziemniaki, kiełbaski i sałatki - super się udało.. do 3 rano!
 
witam Was.
ja wpadlam tylko zadac jedno pytanie. Czy wasze dzieciaczki robia mniej siku? bo zauwazylam od kilku dni ze Nico po calej nocy od 20:00-9 rano ma leciutka pieluche tak jakby minely 3 h od przebrania :eek: a ostatnio o 4 w nocy popatrzylam i byla kompletnie sucha od 20:00 :/ nie wiem czy tak ma byc czy to cos nienormalnego?!
prosze o odpowiedzi bo nie wiem czy mam to skonsultowac z lekarzem. Pozdrawiam was kochane i przepraszam ze sie nie udzielam ale nie moge sie wbic z powrotem w forum, wiec wole sie nie wychylac.
 
konwalianka - to dziwne bo na sloiczkach jest napisane w sposobie uzycia: podgrzac w kapieli wodnej albo w mikrofali.....pewnie chodzi o nierownomierne podgrzanie zawartosci..
emka - witaj, jak karmilam malego jeszcze ok 22.30-23 i jak przebieralam mu wtedy pieluche(po jedzeniu ) to mial kompletnie sucha ( wczesniej zmieniana ok 19.30 )
teraz zakladamy mu po kapaniu i trzyma do rana, ale jest ciezka od siuskow, chociaz zauwazylam ze najwiekszy "sik" robi w godzinach 8-10 jak wstanie, zmienie mu pieluche i ta jest tak mokra juz po 2 godz ze glowa boli :D
 
Mateuszkowa ale z tym słoikiem to mogłaś przemilczeć:eek::-D:-D
emka może jednak skonsultuj się z lekarzem bo moze rzezcywiście coś jest nie tak. U takiego malucha warto to sprawdzić:)
 
reklama
Mateuszkowa, ale jeśli chodzi o mikrofalę i słoiczki, to przekładasz potrzebną ilość jedzenia na miseczkę i dopiero wtedy podgrzewasz...
 
Do góry